2 Cope - Mbajtes per autoparlant deri ne 15kg
SALE -10%

2 Cope - Mbajtes per autoparlant deri ne 15kg

€18,70 €20,70
  • 3 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €16,20
Prodhuesi:HQ
Kodi i Produktit: 5412810140411
Stock Instock

Overview

2 Cope - Mbajtes univerzal per avtoparlanta te ndryshem dhe fleksibel qe mundeson montimin e autoparlanteve ne tavan ose ne muri. Eshte levizes dhe i ...

2 Cope - Mbajtes univerzal per avtoparlanta te ndryshem dhe fleksibel qe mundeson montimin e autoparlanteve ne tavan ose ne muri. Eshte levizes dhe i pershtatshem per Home Cinema / Dolby Surround dhe autoparlant te tjere.

Mount your speaker solidly with this multi-purpose bracket. You can choose to mount the speaker to the wall or ceiling. The flexible connector allows you to adjust the position of the speaker. Suitable for home cinema systems.

• Max. capacity: 15 kg 
• Mounting: Wall/Ceiling 
• Distance to the wall/ceiling: 145 mm 
• Adjustable

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova