Mbajtes ergonomik per llaptop
SALE -33%

Mbajtes ergonomik per llaptop

€9,40 €14,00
Kodi i Produktit: 5412810091119
Stock Instock

Overview

Kjo tavoline e llaptopit ju mundeson qe te keni pozite ergonomike gjate punes me llaptop ne zyre apo ne shtepi. Dhimbjet e shpeshta në qafe dhe shpi...

Kjo tavoline e llaptopit ju mundeson qe te keni pozite ergonomike gjate punes me llaptop ne zyre apo ne shtepi. Dhimbjet e shpeshta në qafe dhe shpine nuk do ti keni me. Ky mbajtes eshte shume praktik kur ta merrni me veti llaptopin ne shtrat, sofa apo fotele. Gjithashtu ky mbajtes e ka formen e tille

qe llaptopi te kete hapsire te mjaftushme per ventilim.

Useful and portable stand to lift a notebook to ergonomic height. The standard can place the notebook in 3 angles: 15°, 25° or 35°. 

By placing the screen at eye height you can work in a more natural position, which helps avoiding back and neck complains.

• Dimensions: 29.8 x 23 cm

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova