Senzor I levizjes per alarm pa kabell

€42,00
Prodhuesi:Olympia
Kodi i Produktit: o5911
Stock Instock

Overview

Me kete senzor pa kablla mund te siguroni shum hapesira te ndryshme : siq jane:dhomat,koridoret,bodrumet,zyret, tavanet,ballkonet e mbuluara dhe te tj...

Me kete senzor pa kablla mund te siguroni shum hapesira te ndryshme : siq jane:dhomat,koridoret,bodrumet,zyret, tavanet,ballkonet e mbuluara dhe te tjera.Ky senzor pyroelektrik dual mund te montohet ne muri,neper kende.Ka rrezen 120 shkalle horizontalisht dhe largesi deri ne 8m.Punon me baterija te cilat ne gjendje gadishmerie e mbajne energjine deri ne 1 vit.Sinjalizon kur baterijat kane filluar te hargjojne energjine.Temperatura e punes prej -10 deri ne + 50 grade Celcius.Mund te perdoret per hapesira te brendshme dhe ato te jashtme te mbuluara.Punon me baterija normale 1.5V AAA.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova