Senzor dere/dritare pa kablla

Senzor dere/dritare pa kablla

€23,00
Prodhuesi:Olympia
Kodi i Produktit: o5907
Stock Instock

Overview

Perdorimi: Siguron dyrt, dritaret dhe tjera. LED e montume tregon funksionimin e senzorit. Punon me baterija normale 1,5V dhe paralajmron nese baterij...

Perdorimi: Siguron dyrt, dritaret dhe tjera. LED e montume tregon funksionimin e senzorit. Punon me baterija normale 1,5V dhe paralajmron nese baterijat fillojn me u hargju. Ndrrimi I baterijave eshte shume I lehte.

 

Me poshte mund te gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze:

 

  • Applications: Safeguarding of doors, windows, rooflights, etc.´
  • Magnet/Read contact sensor technique
  • Wall mountable
  • LED for function control
  • Battery operated
  • Low battery warning
  • Easy battery change
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova