Antene per programe analoge tokesore dhe digjitale tokesore 16.5 dB
SALE -13%

Antene per programe analoge tokesore dhe digjitale tokesore 16.5 dB

€40,00 €46,00
Kodi i Produktit: G239828
Stock Instock

Overview

Anten kualitative per programe digjitale toksore HD dhe programe analoge. Antena eshte e paisun me filtera qe mos te pengohet nga telefonia mobile ...

Anten kualitative per programe digjitale toksore HD dhe programe analoge.

Antena eshte e paisun me filtera qe mos te pengohet nga telefonia mobile 4G.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova