Degjuese veshi fleksibile nga Philips
SALE -8%

Degjuese veshi fleksibile nga Philips

€16,50 €18,00
Prodhuesi:Philips
Kodi i Produktit: 8722598
Stock Instock

Overview

Fantastik Philips degjuse veshi INEAR me fleksibel kapse te lapres se veshit per nje konfor gjate perdorimit si dhe degjuset ofrojn super kualitet...
This limited offer ends in:


Fantastik Philips degjuse veshi INEAR me fleksibel kapse te lapres se veshit per nje konfor gjate perdorimit si dhe degjuset ofrojn super kualitet te degjimit me super bass. Pershkak qe degjuset kan form ergonomike,  pershtaten per te gjitha madhsit te veshit. Ideal per perdorim edhe ne natyre dhe rrethi i veshi nuk eshte rreshqites. Ekstrem stabil eshte konstrukti i degjuseve dhe ne kete menyre zgjatet jeta e tyre. 

Artikuj te ndryshem

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova