Antene per programe tokesore me filtera per 4G

€44,00
Kodi i Produktit: 5412810221745
Stock Instock

Overview

Kjo anten e jashtme me sistem shume te shpejt montimi dedikohet per programe DVB-T digjitale toksore dhe HD por edhe per programe UHF analoge RTK,KTV,...

Kjo anten e jashtme me sistem shume te shpejt montimi dedikohet per programe DVB-T digjitale toksore dhe HD por edhe per programe UHF analoge RTK,KTV,RTV21 etj. Ne anten jane te montuar filterat qe mos te pengohet nga telefonia mobile 4G. 

Artikuj te ndryshem

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova