Warning: Division by zero in /home/blej24n/public_html/system/storage/modification/catalog/controller/product/special.php on line 182 Oferta speciale
-26%

Dinamik bass degjuese veshi Philips

€14,00 €19,00
-26%

Konvertues HDMI ne A/V ose skart

€28,00 €38,00
-66%

Konvertues Sinjali Prej AV resiver, DVD etj. ne HDMI TV - projektor

€12,80 €38,00
-6%

Shkatrruese profesionale e letrave, CD dhe kredit kartelave

€148,00 €158,00
-21%

Shperndares profesional i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrotje

€22,00 €28,00
-32%

Mbroni femijet nga qoshet e tavolinave/rafteve

€4,30 €6,30
-42%

Paisje per bllokimin e deres

€2,80 €4,80
-12%

Vezhgues dere ABUS - Sigurimi ne nje shikim

€112,00 €127,00
-21%

Sistem I Alarmit Pa Kablla (Wireless) Me 10 Thirrje Nga Telefonia Fikse

€98,00 €124,00
-33%

Termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory

€20,00 €30,00
-21%

Kamere e fshehur ne kuti te senzorit te levizjes

€57,00 €72,00
-39%

Bluetooth ore aktiviteti

€40,40 €66,00
-42%

Integrall ML4824IP1

€5,20 €9,00
-10%

Kamere vezhgimi per dite dhe nate

€85,00 €94,00
-20%

Teledirigjues Grundig origjinal TP150C

€18,00 €22,55
-21%

Teledirigjues JVC RMC 1822 origjinal

€30,20 €38,20
-21%

Teledirigjues Philips origjinal RC4310

€35,00 €44,40
-21%

Teledirigjues Philips origjinal RC4705/01

€28,00 €35,40
-21%

Teledirigjues Philips RC 1683706/01H origjinal

€27,50 €34,80
-21%

Teledirigjues Philips RC 1683803/01 origjinal

€27,00 €34,10
-6%

Teledirigjues Philips RC 2034301/01 origjinal

€26,00 €27,70
-21%

Teledirigjues Philips RC 4450/01B origjinal

€42,00 €53,35
-21%

Teledirigjues Sharp RRMCGA 586 origjinal

€30,00 €38,00
-9%

12V DC ventilator 60X60X25mm

€2,90 €3,20
-26%

2 x Autoparlanta te bardha 8 OHM 30/50W HIGH-QUALITY

€126,00 €170,00
-19%

3.0 USB EXTREM e shpejte 8GB

€21,00 €26,00
-37%

Adapter DVI-D/VGA

€2,40 €3,80
-57%

Adapter HDMI Kthese

€2,40 €5,60
-39%

Adapter kabell per auto radio Sony

€4,00 €6,60
-29%

Adapter kualitativ per IPHONE, IPOD, IPAD 1m

€5,80 €8,20
-17%

Adapter llaptopi DELL 19,5V-3,34A

€34,00 €40,90
-15%

Adapter Origjinal per ASUS llaptop 19V-2,1A 40W

€23,00 €27,00
-21%

Adapter per HP/COMPAQ 19V-3,5A / 65W

€30,00 €38,00
-25%

Adapter per Llaptop Samsung 19V, 2.1A

€21,00 €28,00
-23%

Adapter per ne veture me 2 dalje

€4,65 €6,00
-17%

Adapter rryme 12-24V / 2.5A

€30,00 €36,00
-37%

Adapter rryme 2.2A per APPLE, IPAD

€8,60 €13,60
-20%

Adapter rryme 9,5-20V/3A/48WATT

€24,00 €30,00
-17%

Adapter rryme Origjinal per FUJITSU-SIEMENS 20V-4.5A 90W

€34,00 €40,90
-14%

Adapter rryme origjinal per llaptop ACER 19V-4.74A 90W

€35,00 €40,90
-20%

Adapter rryme Origjinal per Llaptop HP/COMPAQ 18,5V-4,9A 90W

€28,00 €35,00
-15%

Adapter rryme Origjinal per Llaptop IBM/LENOVO 16V-4,5A 72W

€27,00 €31,70
-20%

Adapter rryme Origjinal per llaptop per HP/COMPAQ 18,5V-4,9A 90W

€28,00 €35,00
-19%

Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 19V-7,1A

€30,00 €37,00
-14%

Adapter rryme per llaptop HP/COPMAQ 19V-4,74A / 90W

€35,00 €40,50
-23%

Adapter rryme per Llaptop LG 20V, 2A 40W

€20,00 €26,00
-17%

Adapter rryme per llaptop Medion 19V-2,64A 50W

€30,00 €36,00
-25%

Adapter rryme per llaptop Sony 19,5V-4,7A

€31,00 €41,60
-14%

Adapter rryme per Llaptop TOSHIBA 15V-5A 75W

€35,00 €40,90
-40%

Adapter rryme per TV 24VDC 6A

€40,00 €67,00
-16%

Adapter te ndryshem rryme per vende te botes

€10,90 €13,00
-57%

ADAPTER, HDMI-A-Spin / HDMI-A-Prize

€2,40 €5,60
-39%

ADAPTER, HDMI-A-Spin / HDMI-A-Prize, 270°

€3,40 €5,60
-27%

Adaptor Audio/Video Samsung per LED TV

€10,50 €14,30
-33%

Adaptor HDMI per Full HD 1.3 1.3C mini per fotaparate dhe kamera

€4,80 €7,20
-44%

Adaptor HDMI/DVI - 1.3-KUPPLUNG 19-POL 18+1

€2,90 €5,20
-12%

Adaptor me kabell Philips per iPhone 5 - 6 - 6 Plus dhe Ipad

€26,00 €29,40
-17%

Adaptor origjinal me kabell Philips per Smartphone dhe Tablet PC

€22,00 €26,40
-33%

Adaptor origjinal Philips per telefon dhe tablet PC

€12,00 €18,00
-33%

Adaptor veture 2.1A 5W per telefon dhe tjera

€8,00 €12,00
-13%

Audio / Video kabell

€26,00 €29,80
-19%

Audio konvertues prej optik ne koaxial 5.1 dolby surround

€20,30 €25,20
-23%

Audio/Video Kabell 10m/24 Karat, kontaktet Super Kualitet me filtera

€28,00 €36,50
-39%

Bater kamere JVC BN-V312

€16,80 €27,40
-33%

Bateri 2R10 3V 73X21MM

€2,20 €3,30
-60%

Bateri 3,6V-1300MAH per telefon

€5,20 €13,00
--INF%

Bateri aparati Siemens CPAA37003 3,7V-830MAH LI-ION

€4,80 €0,00
-73%

Bateri fotoaparati per Pentax 3.7V-740mAh

€4,90 €18,00
-17%

Bateri GP 24G 1,5V 4 copa

€1,20 €1,45
-57%

Bateri GP 26A 6,0V

€2,00 €4,70
-36%

Bateri GP ALKALINE 11AF1 6V-38MAH

€1,40 €2,20
-59%

Bateri kamere Panasonic CGA-DU06 / CGA-DU07E/1B / VW-VBD070

€9,80 €24,00
-54%

Bateri kamere Panasonic CGA-DU12E/1B

€11,95 €26,00
-39%

Bateri kamere Panasonic CGA-DU21E/1B

€16,65 €27,40
-67%

Bateri kamere per Panasonic CGA-S005 / DMW-BCC12

€6,90 €20,80
-22%

Bateri kamere per PANASONIC CGR-D120E

€14,00 €17,90
-28%

Bateri kamere per Panasonic DMC-FZ40 / DMC-FZ45 / DMC-FZ48 / DMC-FZ100

€18,00 €25,00
-42%

Bateri kamere per Panasonic VW-VBS10E/20E

€14,45 €24,80
-45%

Bateri kamere per SAMSUNG 7,4V-750mAh Li-ion

€15,30 €28,00
-42%

Bateri kamere per SAMSUNG SB-L160 / SB-L110A

€14,60 €25,00
-35%

Bateri kamere per SONY 7,4V-2500mAh Li-ion

€20,30 €31,30
-45%

Bateri kamere per SONY 7.4V-1600mAh Li-ion

€15,30 €28,00
-37%

Bateri kamere per SONY NP-55,-66,-68,-77,-98

€16,30 €26,00
-41%

Bateri kamere per SONY NP-FF70,NP-FF71,NP-FF71S

€15,30 €26,00
-54%

Bateri kamere per SONY NP-FM50 / NP-FM55H

€12,95 €28,00
-50%

Bateri kamere SONY NP- F550,NP-F570

€14,80 €29,80
-30%

Bateri kamere SONY NP- FM90,-F;91,-QM90,-QM91,-QM91D

€25,35 €36,40
-57%

Bateri kamere SONY NP-FF50

€10,30 €24,00
-38%

Bateri kamere SONY NP-QM71D

€20,30 €33,00
-58%

Bateri origjinale per telefon Samsung Galaxy S 3,7V

€5,10 €12,00
-52%

Bateri origjinale per telefon Samsung Galaxy S II

€12,60 €26,00
-74%

Bateri Panasonic VW-VBA05 / CGA-S003

€4,35 €16,80
-17%

Bateri per Canon BP-711 / BP-714 / BP-726 / BP-729 / BP-818 / BP-E77 / BP-E718 / BP-E722 / BP-E818

€23,00 €27,80
-16%

Bateri per Canon BP-941 / BP-945 / BP-950 / BP-950G / BP-970 / BP-970G

€46,00 €54,80
-75%

Bateri per Canon NB-8L

€4,90 €19,80
-39%

Bateri per fotaparat SONY 3,6V-3000mAh

€15,95 €26,00
-72%

Bateri per fotoaparat Canon NB-1L / NB-1LH

€4,20 €14,80
-68%

Bateri per fotoaparat Canon NB-3L

€4,55 €14,40
-38%

Bateri per fotoaparat CASIO NP-40

€12,00 €19,50
-16%

Bateri per fotoaparat CASIO NP-90

€15,80 €18,80
Shfaq 1 nga 100 nga 818 (9 Faqe)