infra-red

Grid View:
-36%

Kamere Infra-red dite dhe nate

€96,00 €149,00

Kjo kamere rubust eshte e pershtatshme per objete te ndryshme.I ka te integrum 6 Super High Power LED qe te incizoje edhe naten.Pesha 1,3kg me mbajtes..

-36%

Kamere kualitative per vezhgim brenda objektit

€35,80 €56,00

Kamere kualitative per vezhgim brenda objektit Kjo kamere e bardhe kualitative per vezhgim gjate dites dhe nates dedikohet per brenda obvjektit. Ka..

-36%

Kamere kualitative per vezhgim brenda objektit

€35,80 €56,00

Kamere kualitative per vezhgim brenda objektit Kjo kamere e zeze kualitative per vezhgim gjate dites dhe nates dedikohet per brenda obvjektit. Kame..

Shfaq 1 nga 3 nga 3 (1 Page)
bookmark rocket phone