Te jashtme

Grid View:
-26%

Kamere vezhgimi per dite dhe nate

€69,20 €94,00

ABUS - Gjerman kamere kompakte per vezhgim gjate dites dhe nates. E perdorshme per vende te ndryshme per mrenda dhe jashte. Kjo kamere me dizajn ka mb..

Vetem me Porosi

Day/night mini outdoor camera

€0,00

Per cmim aktual, ju lutem qe te na kontaktoni!! Special product features: Compact day/night vision mini outdoor camera Varied camera instal..

Kamerë profesionale 1/3" për ditë/natë 520TVL, 12VDC, ka nje foto te shkelqyshme dhe të kjartë

€164,00

Kamerë profesionale me zbritje 65% 1/3" për ditë/natë 520TVL, 12VDC, ka nje foto te shkelqyshme dhe të kjartë, produkti eshte i ri dhe i pa perdo..

Shfaq 1 nga 3 nga 3 (1 Page)
bookmark rocket phone