Te tjere

Grid View:
-48%

BNC/RCA kabell per kamere 1,5m

€1,50 €2,90

BNC/RCA kabell kualitativ per kamere 1,5m High quality BNC Plug / Phono Plug lead.Using RG59 coaxial cable. For use with TV / Video connections...

Vetem me Porosi

LCD TV per montim shume te lehte te kamerave

€0,00

Per cmim aktual, ju lutem qe te na kontaktoni!! Ky aparat ngjitet shpejt ne krah dhe montimi / fiksimi i kamerave eshte shume i lehtepermes LCD mon..

-65%

Mikrofon per te gjitha kamera

€7,00 €19,80

Me kete mini mikrofon ka mundesi qe cdo kamere ta paisni me mikrofon. Poashtu sipas deshires dhe nevojes mund te vendoset afer apo larg nga kamera. In..

Skype kamere per TV Samsung LED

€121,00

Me kete kamere Skype mund te kontaktoni me te afermit tuaj kudo qe gjinden ata. Instalim i thjeshte dhe i shpejte.  ..

Shfaq 1 nga 4 nga 4 (1 Page)
bookmark rocket phone