COM

Grid View:
-46%

Konvertues prej HDMI ne VGA

€15,00 €28,00

Konvertuesi HDMI në VGA është një pajisje që ju lejon të lidhni një pajisje me një portë HDMI, siç është laptopi ose kompjuteri, me një ekran ose proj..

-46%

Konvertues HDMI ne A/V ose skart

€15,00 €28,00

Kjo pasije shendrron sinjalin HD ne A/V standart ose skart. Lidheni nje burim te HD sinjalit (Apple TV, Resiver Ipko, Kujtesa, Dreambox, Digital..

-46%

Konvertues sinjali prej A/V ose skart ne HDMI

€15,00 €28,00

Lidheni nje burim te video sinjalit DVD Player, Videorekorder, Resiverat analog (IPKO, Kujtesa, Dreambox etj.) DVR inqizues te kamerave e shume te tje..

-46%

Konvertues prej VGA ne HDMI

€15,00 €28,00

Konvertues prej VGA ne HDMI Me kete konvertues mund te lidhet nje PC ose Llaptop qe ka dalje VGA e te lidhet me nje TV ose projektor qe ka hyrje HD..

ADAPTER VGA M/M

€2,40

Adapter VGA M/M  15POL HDD-ST->15POL HDD-ST  Art:AdapterKabelende 1:VGA-Stecker 15PinKabelende 2:VGA-Stecker 15PinKabellänge:0 mmVe..

Drita LED per Display Grundig 55" - baker

 Drita LED per Display Grundig 55"  - baker ..

Drita LED per TV AKAI 32"

Drita LED per TV AKAI 32"Anzahl LED Bars im Set: 2..

Drita LED per TV Grundig 32" - baker

Drita LED per TV Grundig 32" - bakerNumri i dritave LED: 7cop. Numri i shiritave ne komplet: 3cop. Konektimi 2-Pin. Gjatsia : 630mm. Gjersia: 25mm..

Drita LED per TV Grundig 32" - baker

Drita LED per TV Grundig 32"..

Drita LED per TV Grundig 42"

Drita LED per TV Grundig 42"5 shirita A dhe 5 shirita B me nga 5 copa drita LED ne nje shirite. ..

Drita LED per TV Grundig 43" - baker

Drita LED per TV Grundig 43" - baker Numri i shiritave ne SET: 10 cop. 5 shirita me nga 4 drita LED dhe 5 shirita tjer me nga 5 drita LED. Konekt..

Drita LED per TV LG 37"

Drita LED per TV LG 37"Anzahl LED Bars im Set: 8 (2R1+2L1+2R2+2L2)..

Drita LED per TV LG 55"

Drita LED per TV LG 55"Anzahl LED Bars im Set: 2, Länge: 604mm..

Drita LED per TV Philips 32"

Drita LED per TV Philips 32"3 pjeseshe me nga 7 drita..

Drita LED per TV Philips 43" - baker

Drita LED per TV Philips 43"..

Drita LED per TV Philips 50"

Drita LED per TV Philips 50"12 shirira ne SET. 6 shirita R me nga 7 drita LED dhe gjatesi 595mm. 6 shirita L me nga 5 drita LED dhe gjatesi 412mm..

Drita LED per TV Philips 50" - baker

Drita LED per TV Philips 50"Anzahl LED Bars im Set: 10, Stecker / Anschlussbuchse 1: 3-polig, Stecker / Anschlussbuchse 2: 2-polig..

Drita LED per TV Philips 50" 6R+6L - baker

Drita LED per TV Philips 50" 6R+6L..

Drita LED per TV Philips 65" - Baker

Drita LED per TV Philips 65"16 pjeseshe..

Drita LED per TV Samsung 40"

Drita LED per TV Samsung 40"..

Drita LED per TV Samsung 40"

Drita LED per TV Samsung 40"..

Drita LED per TV Samsung 48"

Drita LED per TV Samsung 48"..

Drita LED per TV Samsung 50" (6R+6L)

Drita LED per TV Samsung 50" (6R+6L)Anzahl LED Bars im Set: 12..

Drita LED per TV Samsung 50" - baker

Drita LED per TV Samsung 50"12 pjeseshe..

Drita LED per TV Samsung 55" - baker

Drita LED per TV Samsung 55"..

Drita LED per TV Samsung 55" -baker

Drita LED per TV Samsung 55"..

HDMI Shperndares/Perforcus 4K, 3D nga 1 resiver, llaptop ne 2 TV ose projektor

€26,00

Ky HDMI shpëndarës me 1 hyrje dhe 2 dalje mundson kycjen e 2 TV LCD/Pllazma me nje resiver HD ose Blue ray Full HD Fotografije eshte e shkelqyshme ne ..

Shirita LED per TV LG 55"

 Shirita LED per TV LG 55"..

Shirita LED per TV LG 55"

 Shirita LED per TV LG 55"Anzahl LEDs: 75, Anzahl LED Bars im Set: 2, Länge: 604mm..

Vetem me Porosi

1,2V-3000MAH NI-MH AKKU MIT LÖTFAHNEN 41,6MM X 22,4MM

Vetem me porosi! 1,2V-3000MAH NI-MH AKKU MIT LÖTFAHNEN 41,6MM X 22,4MM Spannung: 1,2 V ..

15V-0,5W SMD-ZENERDIODE SOD80

€0,37

15V-0,5W SMD-ZENERDIODE SOD80..

Vetem me Porosi

2,5 M

Konektim 2,5 M Ky artikull eshte vetem me porosi! Kujdes: Kontaktoni me ne per cmimin aktual, sepse ka mundesi ndryshimi!  ..

Vetem me Porosi

3,7V-1500MAH LI-ION

PDAA37246 3,7V-1500MAH LI-ION  Spannung: 3,7 V Kapazität: 1,5 Ah..

Vetem me Porosi

3,7V-2200MAH LI-ION PDA AKKU HUAWEI

PDAA37229 3,7V-2200MAH LI-ION PDA AKKU HUAWEI Spannung: 3,7 V Kapazität: 2,2 Ah Typ: Telefon-A..

Vetem me Porosi

3,7V-250MAH LI-POLYMER PDA AKKU APPLE

PDAA37200 3,7V-250MAH LI-POLYMER PDA AKKU APPLE Spannung: 3,7 V Kapazität: ..

Vetem me Porosi

3,7V-400MAH LI-POLYMER PDA AKKU APPLE

PDAA37228 3,7V-400MAH LI-POLYMER PDA AKKU APPLE Spannung: 3,7 V Kapazität: ..

Vetem me Porosi

3,7V-450MAH LI-POLYMER PDA AKKU APPLE

PDAA37153 3,7V-450MAH LI-POLYMER PDA AKKU APPLE Spannung: 3,7 V Kapazität: ..

Vetem me Porosi

3,7V-700MAH LI-ION PDA-AKKU

PDAA37217 3,7V-700MAH LI-ION PDA-AKKU  Spannung: 3,7 V Kapazität: ..

Vetem me Porosi

3,7V-850MAH LI-POLYMER AUDIO AKKU APPLE

AUDIOA37004 3,7V-850MAH LI-POLYMER AUDIO AKKU APPLE Spannung: 3,7 V Kapazitä..

Vetem me Porosi

3,7V-930MAH LI-POLYMER PDA-AKKU APPLE

PDAA37240 3,7V-930MAH LI-POLYMER PDA-AKKU APPLE Spannung: 3,7 V Kapazität: ..

3.5mm adapter per audio 1 hyrje / 2 dalje

€1,80

3.5mm adapter per audio 1 hyrje / 2 dalje Me kete adaptor mund te nxirret zani nga llaptopi/PC/Telefoni dhe paisje tjera ne dy degjuse veshi ose pe..

Vetem me Porosi

4,8V-1300MAH NI-MH AKKUPACK 14X28X98MM M MIT LÖTFAHNE

Vetem me porosi! 4,8V-1300MAH NI-MH AKKUPACK 14X28X98MM M MIT LÖTFAHNE   Spannung: 4,8 V Kapazität: ..

Vetem me Porosi

4,8V-2800MAH NI-MH AKKUPACK MIT LÖTFAHNEN FÜR HANDLAMPEN

Vetem me porosi! 4,8V-2800MAH NI-MH AKKUPACK MIT LÖTFAHNEN FÜR HANDLAMPEN Spannung: 4,8 V Kapazität: 2,8 ..

4X0.08mm2 NF-KABEL / AUDIO (baker/alumin), 100m

€39,00

4X0.08mm2 NF-KABEL / AUDIO (baker/alumin), 100mArt:RundkabelKabelende 1:Mikrofonkabel / NF-Dioden-Kabel (offenes Ende)Kabelende 2:Mikrofonkabel / NF-D..

Vetem me Porosi

7,4V-2200MAH LI-ION PDA-AKKU LEICA

PDAA74001 7,4V-2200MAH LI-ION PDA-AKKU LEICA Spannung: 7,4 V Kapazität: ..

-20%

A/V kabell - 3,5mm / 1,5m me lidhe kameren me TV

€2,40 €3,00

A/V kabell - 3,5mm / 1,5m me lidhe kameren me TV, permes kesaj kablle mundesohet me e lidhe kameren me TV per me pa ndonje incizim. packaging units..

-21%

A/V stereo kabell 5m - High Quality

€9,80 €12,40

A/V stereo kabell 5m - High Quality  Type: Round cable Side 1: 3x RCA plug Side 2: 3x RCA plug Length: 5 m Color: blue  Ru..

-20%

Adaper 2,1MM

€0,40 €0,50

Adaper  2,1MMFür Stecker:5,5x2,1mm HohlsteckerInnenpin Größe:2,0mmAnschlussart:LötanschlüsseBefestigung:Gewinde und MutterAnzahl Pins:3 &nbs..

Adaper per furnizim te rrymes 6,35MM

€0,40

Adaper 6,35MMAussendurchmesser: 6,3mm, Innendurchmesser: 3,0mmArt:SteckerTyp:Netzteil-Stecker..

Adapter 3.5MM JACK NE USB PLUG per APPLE

€3,70

Adapter  3.5MM JACK NE USB PLUG per APPLEArt:RundkabelKabelende 1:Klinken-Stecker 3,5 mm 4pinKabelende 2:USB-2.0-A-SteckerKabellänge:15 cmFarbe:w..

Adapter - shteker Sony

€0,50

Adapter - shteker Sony..

Adapter 2.5mm mashkull ne 3.5mm femer

€1,00

Adapter 2.5mm mashkull ne 3.5mm femer2,5MM-KLINKENSTECKER/3,5MM-KLINKENKUPPLUNG STEREOArt:AdapterKabelende 1:Klinken-Stecker 2,5 mm stereoKabelende 2:..

Adapter 3,0MMX1,1MM

€0,40

Adapter 3,0MMX1,1MM..

Adapter 3,5MM

€0,40

Adapter 3,5MMAussendurchmesser: 3,5mm, Innendurchmesser: 1,3mm..

Adapter 4,0MMX1,7MM

€0,50

Adapter 4,0MMX1,7MMArt:SteckerTyp:Netzteil-Stecker 4,0x1,7mm HohlsteckerFarbe:schwarzVerpackung:Bulk..

Adapter 5,0MMX2,1MM

€0,40

Adapter 5,0MMX2,1MMArt:SteckerTyp:Netzteil-SteckerMontagetyp:LötanschlüsseAusführung:KunststoffFür Kabeltyp:Rundkabel..

Adapter 5,5MM

€0,40

Adapter 5,5MMStecker, Type: Netzteil-Stecker, Montagetyp: Lötanschlüsse, Ausführung: KunststoffAussendurchmesser: 5,5mm, Innendurchmesser: 2,5mm..

Adapter 5,5MM X 1,5MM

€0,70

Adapter 5,5MM X 1,5MMStecker, Type: Netzteil-SteckerAussendurchmesser: 5,5mm, Innendurchmesser: 1,5mm..

Adapter 5,5MMX2,8MM

€0,40

Adapter 5,5MMX2,8MMStecker, Type: Netzteil-Stecker, Montagetyp: Lötanschlüsse, Ausführung: Kunststoff, Für Kabeltyp: Rundkabel, Durchmesser: 5,5mmAuss..

Adapter audio 3.5mm ne 2.5 mm

€0,70

Adapter audio 3.5mm ne 2.5 mmAdapter, Kabelende 1: Klinken-Stecker 3,5 mm stereo, Kabelende 2: Klinken-Kupplung 2,5 mm stereo, 0mm, schwarz..

Adapter audio optik toslink në 2 x toslink

€6,40

Adapter audio optik toslink në 2 x toslink Kujdes! Kur ky adapter eshte i vendosur, vetem njera paisje duhet te jete e lshuar.2-way audio distrib..

Adapter audio per subwoofer dhe tjera

€1,30

Adapter audio per subwoofer dhe tjeraAdapter, Kabelende 1: Cinch-Stecker, Kabelende 2: 2x Cinch-Kupplung, 20cm, schwarz, Abschirmung: einfach..

Adapter Audio RCA prize /stereo spin 3,5MM

€0,90

Adapter Audio RCA prize /stereo spin 3,5MM  2XCINCHSTECKER/KLINKENKUPPLUNG 3.5 MM STEREO Type: Round cable Side 1: 2x RCA plug Side 2..

Adapter Audio RCA spin/stereo prize 3,5MM

€0,50

Adapter Audio RCA spin/stereo prize 3,5MM 3.5 MM-JACK ADAPTER STEREO/2XCINCHKUPPLUNG Type: Adapter Side 1: 3.5 mm stereo jack plug Side 2:..

-18%

Adapter BNC / Cinch

€0,45 €0,55

Adapter BNC / CinchAdapter, Kabelende 1: BNC-Kupplung, Kabelende 2: Cinch-Stecker, 0mm..

-18%

Adapter BNC spin / KOAX spin

€0,45 €0,55

Type: Adapter Side 1: BNC connector Side 2: Coaxial PlugLength: 0.00m Packaging: Bulk  Adapter, Kabelende 1: BNC-Stecker, Kabelend..

-30%

Adapter BNC spin/ F-prize

€0,35 €0,50

Adapter BNC spin/ F-prize  ..

Adapter Displayport 1.1 ne DVI-I Dual Link 24+5)

€13,00

ADAPTER DISPLAYPORT 1.1 ne DVI-I Dual Link 24+5)Adapter, Kabelende 1: Displayport-Stecker 20pin, Kabelende 2: DVI-I-Kupplung (Dual Link 24+5), 12cm, s..

-21%

Adapter DVI-A ne VGA/PC 15 Pin

€2,70 €3,40

Adapter DVI-A ne VGA/PC 15 PinAdapter, Kabelende 1: DVI-A-Stecker (12+5), Kabelende 2: VGA-Kupplung 15Pin, 0mm, grau..

-34%

Adapter DVI-D/VGA

€2,50 €3,80

DVD-D shtek 24+1 me VGA prize  ..

-23%

Adapter F-Antene koaxial

€0,50 €0,65

Adapter F-Antene koaxial  Adapter, Kabelende 1: Koax-Stecker (IEC 9,5mm), Kabelende 2: F-Kupplung, 0mm, Abschirmung: einfach..

Adapter gume per kabell

€0,45

Adapter gume per kabell..

Adapter HDMI femer ne Micro HDMI

€4,00

Adapter HDMI femer ne Micro HDMI..

-50%

Adapter HDMI Kthese

€2,80 €5,60

HDMI kend adaptor, i pershtatshem per vende te ngushtaAdapter, Kabelende 1: HDMI-A-Stecker, Kabelende 2: HDMI-A-Kupplung, 0mm, schwarz..

-21%

Adapter mbushes per bateri NB-10L / NB10L

€27,00 €34,00

Adapter mbushes per bateri NB-10LFunktioniert mit Ladegerät , Artikelnummer : 5905354..

Adapter OTG USB-C 2.0 ne USB A

€4,00

Adapter OTG USB-C 2.0 ne USB AUse this adapter to convert or convert a USB Type-C socket into a USB-A socket. convert a USB-A plug into a USB Type-C ..

-21%

Adapter per bateri SONY NP-FP50/FP70/FP90

€27,00 €34,00

Adapter per bateri SONY NP-FP50/FP70/FP90..

Adapter per iPhone Lightning ne USB C 1m

€14,00

Adapter per iPhone Lightning ne USB C 1mType: round cableCable end 1: USB-C connectorCable end 2: Apple Lightning connectorCable length: 1 mColor: Bla..

Adaptor DVI I 24 5 polesh ne VGA 15 polesh

€2,50

Adaptor DVI I 24 5 polesh ne VGA 15 polesh Ky adaptor eshte ne njeren anen DVI-I 24+5 spin dhe anen tjeter VGA spin me 15 pin Art: ..

Adaptor Stereo prej 3.5mm ne 2.5mm

€0,80

Adaptor Stereo prej 3.5mm ne 2.5mm..

-25%

Audio konvertues nga optik ne RCA cinch

€30,00 €40,00

  Konvertus audio nga optikel ne RCA Me kete konvertus mundsohet qe paisjet (TV ose Receiver) qe kan vetem audio dalje optik te lidhen me p..

Audio konvertues prej optik ne RCA + Bluetoooth

€36,00

Audio konvertues prej optik ne RCA + BluetooothKonvertuesi D/A 192 kHz me marrës të integruar Bluetooth. Me këtë pajisje të vogël por të shkëlqyer, pë..

Bateri kamere per Sony NP-FV70

€29,50

Bateri kamere per Sony NP-FV70 Per Sony NP-FV70, NP-FH60, NP-FH70, NP-FP60, NP-FP70, NP-FP71, Camcorder: DCR-DVD92, DCR-DVR, DCR-DVD105, DCR-DVD105..

Bateri per Panasonic DMW-BCM13

€18,00

Bateri per Panasonic DMW-BCM13Spannung:3,6 VKapazität:1,05 AhTyp:Digitalkamera-AkkuChemie:Lithium-ion (Li-ion)Aufladbar:ja   Inhalt in ..

Bateri per telefon Olympia 3,7V-1000MAH

€8,90

Bateri per telefon Olympia 3,7V-1000MAH..

Bateri rimbushese AA 1.2V 2000MAH

€3,00

Bateri rimbushese 1.2V 2000MAHAA 14mm Durchm. 50mm HöheSpannung: 1,2V, Kapazität: 2Ah, Typ: Industriezelle, AA / Mignon / LR06 / R6 / UM3 / 14500, Che..

-22%

BNC adapter - Prize me 2 spina, 1 hyrje me 2 dalje

€0,90 €1,15

BNC adapter - Prize me 2 spina, 1 hyrje me 2 dalje..

Dana kompresioni për lidhëset IEC, F, BNC dhe RCA

€38,00

Dana kompresioni për lidhëset IEC, F, BNC dhe RCA..

Drita LED Origjinale Samsung 32”

Drita LED Origjinale Samsung 32”Display T320FAE1-DB72 cm gjatesi, 50 drita njera ane. x 2 shirita.INFORMACION!​Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga..

Drita LED per Display LG 43 inch

Drita LED per Display LG 43 inch..

Drita LED per Display LSC320AN10 32"

Drita LED per Display LSC320AN10 32"..

Drita LED per TV 48 INCH

Drita LED per TV 48 INCHSAMSUNG_2015ARC430_3228_L05_REV1.0LM41-00174ALM41-00173AINFORMACION!​Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok d..

Drita LED per TV Akai 50"

Drita LED per TV Akai 50"..

Drita LED per TV AKAI 55 inch

Drita LED per TV AKAI 55 inch..

Drita LED per TV ELKOS 43'

Drita LED per TV ELKOS 43'..

Drita LED per TV Fuego 32"

Drita LED per TV Fuego 32"..

Drita LED per TV Fuego 40"

Drita LED per TV Fuego 40"..

Drita LED per TV FUEGO 40"

Drita LED per TV FUEGO 40"..

Drita LED per TV Fuego 43inch

Drita LED per TV Fuego 43inch..

Drita LED per TV Fuego 50"

Drita LED per TV Fuego 50"..

Shfaq 1 nga 100 nga 347 (4 Page)
bookmark rocket phone