Konig

Grid View:
-37%

Termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory

€19,00 €30,00

Termometer i sakte i veshit per femije dhe te rritun.Ky termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory e mat temperaturen brenda 1 sekondi dhe i mban ..

Alarm per lokal, banes me teledirigjues, sirena 130dB

€56,00

Alarm me teledirigjues nga firma holandeze König. Me kete alarm siguroni hyrjen e shtepise, zyres, baneses, lokalit etj. Shume lehte montohet dhe esht..

-42%

Kamere e fshehur ne kuti te senzorit te levizjes

€42,00 €72,00

Kamere profesionale e fshehur ne kuti te senzorit te levizjes. Ideale per vende ku nuk deshironi te shihet kamera si dhe per vezhgime. Professional..

-39%

Bluetooth ore aktiviteti

€40,40 €66,00

  Ky artikull eshte ne zbritje 45% Bluetooth bylyzyk dore qe mbahet gjate dites per aktivitete ditore qe te arrihet stil i shendetshem i je..

-34%

Cante per fotoaparat (e zeze)

€3,90 €5,90

Cante per fotoaparat, me ngjyre te zeze.  ..

-22%

Cante per fotoaparat / kafe

€4,60 €5,90

Cante per fotoaparat, ngjyre kafe.  ..

-28%

Cante per fotoaparat, ngjyre kafe

€4,90 €6,80

Kjo cante mund te vendoset ne rrype dhe te mbron aparatin.  ..

-34%

Cante stabile per fotoaparat dhe kamere

€6,50 €9,80

Cante stabile per fotoaparat dhe kamere. Kjo cante ka kornize shume te forte qe mbron aparatin nese rrezohet. Store your digital camcorder safel..

-39%

Cante stabile per fotoaparat dhe kamere - e zeze

€6,00 €9,80

Kjo cante ka kornize shume te forte qe mbron aparatin nese rrezohet. Store your digital camcorder safely and take it along easily with this hard co..

-40%

DVR incizues per ti lidhur 8 kamera

€136,00 €226,00

Per shkak te daljes se versionit te ri ne treg 78% zbritje!! produkti eshte i ri dhe i pa perdorur DVR incizues per ti lidhur 8 kamera,..

-44%

DVR me 4 kanale, USB dhe teledirigjues

€120,00 €216,00

Per shkak te daljes se versionit te ri ne treg 78% zbritje ky produkt eshte i ri i pa perdorur. Me kete DVR incizues jeni ne anen e sigurt. I persh..

-16%

HDMI Kabëll 0.75M ULTRA HD 4K

€3,20 €3,80

Ky kabëll HDMI me shpejtësi të lartë me ethernet, është i përshtatshëm për pajisjet si Resiver, DVD, Bluray etj, dhe mund të transmetoj rezolucione vi..

-29%

Konvertues sinjali audio/video ne antene

€18,00 €25,50

Konvertues sinjali audio/video ne antene. Me kete konvertus mundesohet shendrrimi i sinjalit nga skart ose komponent ne koaxial (anten) ne kanal 3 ..

-15%

Lexues i kartelave Sony

€3,40 €4,00

Simple cardreader for travel Reads and writes Sony Memory Stick only • Hot Swappable, Compliant to USB2.0 • Function indication LED • Supports..

-30%

Mbajtes krahnori per kamere

€15,00 €21,30

    Me kete KÖNIG monopod stativ mundeni leht te gjironi dhe mos te ju lodhen kreherit. Pesha shperndahet proporcionalisht ne kemb..

-73%

Monitorus me 4 kamera me Infra Red per naten

€80,00 €296,00

Ky sistem eshte adekuat per vezhgim neper lokale te ndryshme, shtepi dhe vende te tjera dhe eshte vetem per monitorim, jo inqizim. Ky sistem ka opsion..

-59%

Pasqyre me kamere te fshehur

€70,00 €169,00

This security mirror is ideal to secure your shop in two ways. The mirror can be used to observe corners and corridors, while the built-in hidden came..

-23%

SAT Multiswitsch - shperndares per shtepi dhe hotel 9/16

€120,00 €156,10

SAT Multiswitsch - shperndares per shtepi dhe hotel  9/16Ky shperndares mundeson ne te njejten kohe shiqimin e 2 satelitave (p.sh. ASTRA EUT..

-26%

Senzor I Levizjes Me Alarm Konig per lokal, banes, garazhe etj

€26,00 €35,00

Me kete alarm siguroni hyrjen e shtepis, zyres, baneses, lokalit etj. Shume lehte dhe shpejt montohet dhe eshte thjeshte me komandu me teledirigjues. ..

-40%

Shperndares profesioanal i 8 kamerave / video sinjaleve

€34,00 €57,00

Ne kete shperndares 8 portesh mund te lidhen 8 kamera ose video sinjaleve dhe ato veq e veq te aktivizohen. CCTV CAMERA SWITCH  for connectio..

-39%

STATIVE KAMERE 151 cm ngjyre te zeze

€55,00 €90,00

Stativ kamere me fiksime individuale te kembeve. Stabilizim tipik i statives nga varsia e peshes se kameres tuaj.  Kembet shume leht adaptohen dh..

Shfaq 1 nga 21 nga 21 (1 Page)
bookmark rocket phone