Android TV Box 4K ( Chromecast, Google Playstore, Netflix, Youtube etj)

€67,80
Prodhuesi:
Kodi i Produktit: Q513069
Stock I disponueshëm

OverView

Android TV Box 4K ( Chromecast, Google Playstore, Netflix, Youtube etj)Nje Android TV BOX nga firma SEDEA, ne te cilat gjeni aplikacionet dhe videot tuaja me rezulucion Ultra HD 4K.Kjo eshte nje paisje e vogel me dizajn unik dhe pers...

Product Description

Android TV Box 4K ( Chromecast, Google Playstore, Netflix, Youtube etj)

Nje Android TV BOX nga firma SEDEA, ne te cilat gjeni aplikacionet dhe videot tuaja me rezulucion Ultra HD 4K.

Kjo eshte nje paisje e vogel me dizajn unik dhe pershtatet ne menyre te persosur me ambientin ku qendroni dhe do ta shendrron TV tuaj ne nje qender multimediale.


Dëgjoni muzikë, shikoni videot, filmat, seritë tuaja… luani lojërat tuaja të preferuara dhe funksionalitetet janë të pakufishme! 

Aplikacionet tuaja Netflix, Youtube, Spotify janë instaluar tashmë ...


IPTV

Zgjidhja ideale për instalimin e një televizori në një dhomë ku nuk ka lidhje antenash. 

Lidhni Android TV Box me routerin tuaj WiFi dhe më pas lëshoni një aplikacion IPTV (shembull: Molotov TV etj.)!Certifikuar nga Google
Pasi qe Android TV Box SEDEA eshte e certifikuar nga Google, ajo siguron qasje ne funksionet e meposhtme:

  • Google Play : Gjeni dhe shkaroni te gjitha aplikacionet apo lojrat tuaja te preferuara!
  • Google Assistant : Perdorni telekomanden dhe permes zerit mund ta pyesni Google gjithqka qe ju deshironi!
  • Google Chromecast : Ky Android TV BOX ka te integruar chromecast dhe mund te dergoni permbajtje nga telefoni juaj SMART ne televizorin tuaj me vetem nje klikim. Deshironi qe nje video nga YouTube ta ndani me shoket tuaj? Kliko dhe transmetoje ne TV.


Pershkrimi ne gjuhen angleze :

 

The SEDEA multimedia gateway is an Android TV box on which you will find your applications and videos in ultra high resolution 4K! This small, discreet and design device will fit perfectly into your interior and transform your TV into a multimedia and connected hub!

Listen to music, watch your videos, movies, series… play your favorite games… The functionalities are limitless! Your Netflix, Youtube, Spotify applications are already installed ...

 

IPTV

The ideal solution for installing a television in a room where there is no antenna connection. Connect the SEDEA TV box to your WiFi router then launch an IPTV application (example: Molotov TV), you're done!

Google certified

Because Android TV SEDEA is certified by Google, it provides access to the following functions:

  • Google Play compatible : find and download all your favorite applications or games!
  • Google Assistant voice assistant compatible : Use the voice remote control to ask Google anything you want! access a video? reach a chapter? to find information on the web? Thanks to its bluetooth remote control, the Android TV box will become your home assistant!
  • Integrated Chromecast : Send content from your smartphone to your TV with just one click! Want to share a Youtube video with your friends? click and broadcast it on the big screen!

An optimized interface

The Android TV SEDEA is a multimedia gateway whose interface reveals on your screen a system of thumbnails on which you will find your favorite applications and programs. This intuitive menu really allows you to find all your favorite applications and programs on your TV. The high quality of its processor and its characteristics (2GB of RAM and 8GB of ROM) give it a bluffing fluidity and speed!

* By installing a compatible APK file. Android TV is a registered trademark of Google LLC.

Technical characteristics

BONE

Android 9.0 Pie

Media Player

compatible microsoft playready and google widevine L1 (mkv, wmv, mpg, mpeg, dat, avi, mov, iso, mp4, mp3, aac, wma, rm, flac, ogg, jpeg, bmp, gif, png, tiff, ...)

HDCP

2.2

Applications

Google cast, Youtube, Google Playstore, Google Music, Google Movies, Plex, Kodi, Molotov, CANAL, 6PLAY, TuneIn Radio,…

Video decoder

VP9, H265, HEVC, AVS2-P2, H264 AVC, H264 MVC, MPEG-4 ASP, WMC / VC1, AVS-P16, MPEG-2, MPEG-1,…

Entries exits

HDMI, USB 3.0, USB 2.0, TF Card 1-32GB, AV (jack), RJ45 LAN, DV 5V / 2A

RAM

2GB

ROM

8GB

Processor

4 ARM Cortex-A53 cores

Grapghique map

ARM G3 MP2

Wireless

2.4GHz Support IEEE 802.11 b / g / n

Bluetooth

BT 4.0

Ethernet

10 / 100M LANKushtet e Blerjes Online


Funksionimi i Blej24.com dhe kushtet e blerjes online janё bёrё me qёllim qё i gjithё procesi tё jetё sa mё i thjeshtё dhe i pёrdorueshёm nga tё gjitha kategoritё & grupmoshat.


Pra nё Blej24.com funksionimi ёshtё njёsoj si ai fizik, produktet janё tё ndara nё kategori dhe nёnkategori, mund tё zgjidhni me rradhё produktet qё dёshironi dhe t’i fusni nё shportёn virutale, nё fund do tё keni totalin e shumёs pёr tё paguar, sigurisht edhe tek shporta virtuale mund tё hiqni dhe shtoni produkte si tё ishte njё shportё fizike. Me tё konfirmuar blerjen,brenda pak minutave tek numri i telefonit qё do tё jepni do tё telefonojё njё operatori I yni, i cili do tё konfirmojё produktet e blera, shumёn totale dhe adresёn e detajuar pёr dorёzimin,eventualisht dhe orarin nqs nuk doni qё dorёzimi tё bёhet menjёherё por nё njё orar tё caktuar.Pas konfirmimit, opertarori ynё do tё zgjedhё produktet e shportёs virtuale, do t’i paketoj, duke ja kaluar pastaj personit pёrgjegjёs pёr trasportin dhe dorёzimin.Personi pёrgjegjёs pёr trasportin, do ti sjellё produktet tek ju Brenda 24 oreve.


Pra ju mund tё blini nga shtёpia pa asnjё kosto shtesё * dhe pa qenё nevoja tё mundoheni apo tё humbisni kohё tё cmuar.Ky shёrbim sigurisht ёshtё shumё komod dhe i vlefshёm pёr tё gjithё, sidomos pёr tё moshuar ose pёr ata qe punojnё shumё orё ne ditё dhe nuk kanё kohё tё lirё.


Tashmё kjo gjё mund tё bёhet kudo qe ju ndodheni nё Kosovё, lehtёsisht e vetёm nё pak minuta . 
Te gjitha produktet mund ti dergojme ne te gjitha qytetet e Kosoves brenda 24 oreve,
Transporti eshte gratis per produktet ne vlere mbi 12euro, nuk perfshihet per produktet qe jane ne zbritje, ne aksion dhe nen cmim 12euro.
bookmark rocket phone