Adaptor Mbushes

Grid View:

Adapter mbushes me 2 USB 3.4A 15W

€7,70

Adapter mbushes me 2 USB 3.4A 15WAdapter me dy dalje per telefon, tablet PC dhe shume paisje te tjera 5V, DC, 3,4A, 15W, USB-2.0-A-Prize, Konektori hy..

-28%

Adapter per veture 2 x USB 3.1A 12V deri ne 24V

€3,60 €5,00

Adapter per veture 2 x USB 3.1A 12V deri ne 24V5V, DC, 3,1A, 15W, USB-2.0-A-prize, shteku per kontaktor te ndezjes se cigareve ne veture, autobus, kam..

-37%

Adaptor origjinal me kabell Philips per Smartphone dhe Tablet PC

€16,70 €26,40

Adaptor origjinal me kabell Philips per Smartphone dhe Tablet PC Ky adaptor origjinal nga firma Philips me Apple kabllin 30 polesh eshte I dedikum ..

-33%

Adaptor veture 2.1A 5W per telefon dhe tjera

€8,00 €12,00

Adaptor veture 2.1A 5W per telefon dhe tjera / Philips adaptori DLP2359/10  5V, DC, 2,1A, 5,0W, USB-2.0-A, Hyrja: porti I cigareve, Hyrja e tens..

Konvertues - Adapter per telefon mobil

€3,40

Adapter per telefon mobil ADAPTERKABEL MICRO USB B SHTEKER (PRIZE) NE  USB A KUPLLUNG (SPIN) Mundeson lidhjen e nje USB Stikut ne telefon, ..

-12%

Mbushës Ultra i shpejtë me dy porte USB, dhe 1 kabllo për iPhone 5, 6, 7, 8 , X, 11

€26,00 €29,40

Mbushës Ultra i shpejtë me dy porte USB, dhe 1 kabllo për iPhone 5,6, 7, 8, X, 11• Ideal për ti mbushur 2 telefona ose një tablet në të njëjtën kohë,•..

-37%

USB kabell me micro USB 1m

€1,90 €3,00

USB kabell me micro USB 1m. E pershtatshme per telefona mobil, si Samsung, HTC etj...

-6%

USB Mbushes adapter FAST me 2 USB 3,1A

€16,90 €18,00

USB Mbushes adapter FAST me 2 USB 3,1AOrigjinal Philips mbushes i shpejt me dy porte USB 3,1Amper per telefona mobil android Samsung, LG, Nokia, Huwei..

USB2.0 A ne MICRO USB B FAST CHARGING, 1,8M

€4,80

Mbushes kabell dhe bartes GSM I shpejt per telefona Galaxy dhe tjere..

-19%

Wireless mbushes i telefonit mobil

€17,00 €21,00

Wireless mbushes i telefonit mobilKy mbushes (karikues) është pajisje e cila mundëson mbushjen me rrymë të telefonit me sistem mbushjes (karikimi) pa ..

Shfaq 1 nga 10 nga 10 (1 Page)
bookmark rocket phone