Grid View:
-37%

Dinamik bass degjuese veshi Philips

€12,00 €19,00

Degjuse veshi kompakt me koka te buta. Veqenarisht te vogla In Ear degjuse per bartje komfore. Me degjuse te vogla per bass dinamik dhe ze te pastert...

-46%

Konvertues prej HDMI ne VGA

€15,00 €28,00

Konvertuesi HDMI në VGA është një pajisje që ju lejon të lidhni një pajisje me një portë HDMI, siç është laptopi ose kompjuteri, me një ekran ose proj..

-46%

Konvertues HDMI ne A/V ose skart

€15,00 €28,00

Kjo pasije shendrron sinjalin HD ne A/V standart ose skart.Lidheni nje burim te HD sinjalit (Apple TV, Resiver Ipko, Kujtesa, Dreambox, Digitalb, Kame..

-46%

Konvertues sinjali prej A/V ose skart ne HDMI

€15,00 €28,00

Lidheni nje burim te video sinjalit DVD Player, Videorekorder, Resiverat analog (IPKO, Kujtesa, Dreambox etj.) DVR inqizues te kamerave e shume te tje..

-29%

Shperndares profesional i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrotje

€20,00 €28,00

Shperndares profesional  i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrojtje Ky shperndares rryme mundson ç´kyqjen e aparateve tjera..

-46%

Konvertues prej VGA ne HDMI

€15,00 €28,00

Konvertues prej VGA ne HDMI Me kete konvertues mund te lidhet nje PC ose Llaptop qe ka dalje VGA e te lidhet me nje TV ose projektor qe ka hyrje HD..

-32%

Mbroni femijet nga qoshet e tavolinave/rafteve

€4,30 €6,30

Mbrojne femijet mos me u lendu ne skaje te mrephta te mobiljeve , tavolinave etj. Ne paketim jane 4 copa These Corner Cushions can protec..

-42%

Paisje per bllokimin e deres

€2,80 €4,80

Mbron qe femiu mos me I nxene gishtat ne dere. Poashtu preventon ose mbron qe femijet aksidentalisht  te mos mbyllin veten ne dhome. The ..

-23%

Vezhgues dere ABUS - Sigurimi ne nje shikim

€98,00 €127,00

Vezhgues dere ABUS - Sigurimi ne nje shikim Shiko kush qendron para deres suaj para se ta hapni ju ate - me nje vezhgues dere ABUS. Me kete..

-21%

Sistem I Alarmit Pa Kablla (Wireless) Me 10 Thirrje Nga Telefonia Fikse

€98,00 €124,00

Me disa fjale te shkurta: Alarm nga firma gjermane Olympia me 24 muaj garancion Montim i lehte sepse pa kablla Therret ne rast alarmi ne 10 ..

-37%

Termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory

€19,00 €30,00

Termometer i sakte i veshit per femije dhe te rritun.Ky termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory e mat temperaturen brenda 1 sekondi dhe i mban ..

-42%

Kamere e fshehur ne kuti te senzorit te levizjes

€42,00 €72,00

Kamere profesionale e fshehur ne kuti te senzorit te levizjes. Ideale per vende ku nuk deshironi te shihet kamera si dhe per vezhgime. Professional..

-39%

Bluetooth ore aktiviteti

€40,40 €66,00

  Ky artikull eshte ne zbritje 45% Bluetooth bylyzyk dore qe mbahet gjate dites per aktivitete ditore qe te arrihet stil i shendetshem i je..

-43%

IC FSFR1800XSL

€4,00 €7,00

 IC FSFR1800XSLIC FPS PWR SWITCH 260W 9-SIPL..

-33%

Invertor trafo CCFL-TRAFO HIU-589A HIT279 0330J

€6,00 €9,00

Invertor trafo CCFL-TRAFO HIU-589A HIT279 0330J INFORMACION!​ Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut mund ..

-34%

Invertor TRANSFORMATOR CCFL 4018L rezistenca 1.02 killo ohm

€5,90 €9,00

Invertor TRANSFORMATOR CCFL 4018L rezistenca 1.02 killo ohm   Per invertoret T87I029.00, HPC-1490; HIU-550B etj.  ..

-21%

Teledirigjues Philips origjinal RC4705/01

€28,00 €35,40

 Teledirigjues Philips origjinal RC4705/01 Me garancion, teledirigjues origjinal nga firma Philips..

-21%

Teledirigjues Philips RC 1683706/01H origjinal

€27,50 €34,80

 Teledirigjues Philips RC 1683706/01H origjinal  Me garancion, teledirigjues origjinal nga firma Philips..

-21%

Teledirigjues Philips RC 1683803/01 origjinal

€27,00 €34,10

 Teledirigjues Philips RC 1683803/01 origjinal  Me garancion, teledirigjues origjinal nga firma Philips..

-21%

Teledirigjues Sharp RRMCGA 586 origjinal

€30,00 €38,00

 Teledirigjues Sharp RRMCGA 586 origjinal  Me garancion, teledirigjues origjinal nga firma SHARP..

-54%

TORX Kacavide kualitative 1.65MM - Proskit

€1,60 €3,50

TORX Kacavide kualitative 1.65MM  D-083-T6H  ESD Precision Screwdriver T6Hx50mm &n..

-27%

VGA kabëll 15M me filtera ( e certifikuar )

€16,00 €22,00

 VGA kabëll 15M me filtera ( e certifikuar ) High-end monitor data cable HD15M - HD15M with ferrite core  • Double shielded  T..

-28%

2 Cope - Mbajtes per altoparlant deri ne 15kg

€15,00 €20,70

2 Cope - Mbajtes univerzal per altoparlanta te ndryshem dhe fleksibel qe mundeson montimin e altoparlantave ne tavan ose ne muri. Eshte levi..

-79%

2R10 DUPLEX BATTERI 3 Volt, madhsia73X21MM

€0,70 €3,30

2R10 DUPLEX BATTERI 3 Volt, madhsia73X21MM..

-22%

3p XLR metal prize me cinch prize

€1,80 €2,30

3p XLR metal prize me cinch prize Type Adapter Connection 1 3p XLR Female Connector 2 RCA Jack Housing Material Metal No gold  ..

-38%

3p XLR prize

€1,00 €1,60

3p XLR prize..

-22%

3p XLR prize - cinch shtek

€1,80 €2,30

 3p XLR prize - cinch shtek 6.35 mm stereo plug To 3-pin. XLR Female Adapter Brand: Value Line 3pin. XLR plug to RCA plug  ..

-44%

3p XLR shtek i metalit

€1,00 €1,80

 3p XLR shtek i metalit Brand: Value Line 3pin. XLR connector  ..

-21%

3p XLR shtek-6,35 stereo shtek

€1,90 €2,40

3p XLR shtek-6,35 stereo shtek  ..

-38%

5p XLR shtek metal

€1,00 €1,60

5p XLR shtek metal  ..

-20%

A/V kabell - 3,5mm / 1,5m me lidhe kameren me TV

€2,40 €3,00

A/V kabell - 3,5mm / 1,5m me lidhe kameren me TV, permes kesaj kablle mundesohet me e lidhe kameren me TV per me pa ndonje incizim. packaging units..

-21%

A/V stereo kabell 5m - High Quality

€9,80 €12,40

A/V stereo kabell 5m - High Quality  Type: Round cable Side 1: 3x RCA plug Side 2: 3x RCA plug Length: 5 m Color: blue  Ru..

-20%

Adaper 2,1MM

€0,40 €0,50

Adaper  2,1MMFür Stecker:5,5x2,1mm HohlsteckerInnenpin Größe:2,0mmAnschlussart:LötanschlüsseBefestigung:Gewinde und MutterAnzahl Pins:3 &nbs..

-31%

Adapter BNC

€0,45 €0,65

BNC socket to F-plug  ..

-10%

Adapter BNC cinch

€0,45 €0,50

Adapter BNC  cinch..

-18%

Adapter BNC / Cinch

€0,45 €0,55

Adapter BNC / CinchAdapter, Kabelende 1: BNC-Kupplung, Kabelende 2: Cinch-Stecker, 0mm..

-18%

Adapter BNC spin / KOAX spin

€0,45 €0,55

Type: Adapter Side 1: BNC connector Side 2: Coaxial PlugLength: 0.00m Packaging: Bulk  Adapter, Kabelende 1: BNC-Stecker, Kabelend..

-30%

Adapter BNC spin/ F-prize

€0,35 €0,50

Adapter BNC spin/ F-prize  ..

-21%

Adapter DVI-A ne VGA/PC 15 Pin

€2,70 €3,40

Adapter DVI-A ne VGA/PC 15 PinAdapter, Kabelende 1: DVI-A-Stecker (12+5), Kabelende 2: VGA-Kupplung 15Pin, 0mm, grau..

-34%

Adapter DVI-D/VGA

€2,50 €3,80

DVD-D shtek 24+1 me VGA prize  ..

-42%

Adapter F konektor

€0,35 €0,60

Adapter F konektor  ..

-23%

Adapter F male me koax female

€0,50 €0,65

Adapter F male me koax femaleAdapter, Kabelende 1: F-Stecker, Kabelende 2: Koax-Kupplung (IEC 9,5mm), 0mm..

-23%

Adapter F-Antene koaxial

€0,50 €0,65

Adapter F-Antene koaxial  Adapter, Kabelende 1: Koax-Stecker (IEC 9,5mm), Kabelende 2: F-Kupplung, 0mm, Abschirmung: einfach..

-50%

Adapter HDMI 90 gradë

€2,80 €5,60

HDMI kend adaptor L, i pershtatshem per vende te ngushtaAdapter, Kabelende 1: HDMI-A-Stecker, Kabelende 2: HDMI-A-Kupplung, 0mm, schwarz..

-46%

Adapter HDMI Kthese

€3,00 €5,60

ADAPTER, HDMI-A-Spin / HDMI-A-Prize  ADAPTOR, HDMI A MALE / HDMI-A CLUTCH, 90 ° ANGLE OUTSIDE Type: Adapter Side 1: HDMI type A connecto..

-46%

Adapter HDMI Kthese

€3,00 €5,60

  ADAPTER, HDMI-A-Spin / HDMI-A-Prize, 270° Type: Adapter Side 1: HDMI type A connector Side 2: HDMI-A-Clutch Length: 0.00 m ..

-20%

Adapter HDMI spin ne HDMI mini priz

€2,00 €2,50

Adapter HDMI spin ne HDMI mini prizAdapter, Kabelende 1: HDMI-A-Stecker, Kabelende 2: Mini-HDMI-C-Kupplung, 0mm, schwarz..

-67%

Adapter kabell per auto radio Alpine

€2,00 €6,00

Adapter kabell per auto radio  Alpine  Brand: HQ ISO CABLE suitable for Alpine (16 pin) Brand HQ U..

-67%

Adapter kabell per auto radio Daewoo

€2,00 €6,00

Adapter kabell per auto radio  Daewoo  Brand: HQ ISO CABLE  suitable for Daewoo Brand HQ Usage ..

-64%

Adapter kabell per auto radio Ford

€2,40 €6,60

Adapter kabell per auto radio Ford ..

-67%

Adapter kabell per auto radio Hyundai

€2,00 €6,00

Adapter kabell per auto radio Hyundai ..

-67%

Adapter kabell per auto radio JVC

€2,00 €6,00

Adapter kabell per auto radio  JVC  Brand: HQ ISO CABLE  suitable for JVC (16 pin) Brand HQ Usage ..

-68%

Adapter kabell per auto radio Kenwood

€1,90 €6,00

Adapter kabell per auto radio  Kenwood.  ..

-67%

Adapter kabell per auto radio Mitsubishi

€2,00 €6,00

Adapter kabell per auto radio Mitsubishi ..

-64%

Adapter kabell per auto radio Nissan

€2,40 €6,60

Adapter kabell per auto radio Nissan ..

-67%

Adapter kabell per auto radio Panasonic

€2,00 €6,00

Adapter kabell per auto radio  Panasonic  Brand: HQ ISO CABLE  suitable for Panasonic (16 pin) Brand HQ ..

-70%

Adapter kabell per auto radio Peugeot

€2,00 €6,60

Adapter kabell per auto radio  Peugeot  Brand: HQ Suitable for Peugeot Brand HQ Usage Car ..

-67%

Adapter kabell per auto radio Pioneer

€2,00 €6,00

Adapter kabell per auto radio Pioneer  Modelet prej 2003 Brand: HQ ISO CABLE  suitable for Pioneer (16 pin)  models from 200..

-63%

Adapter kabell per auto radio Pioneer

€2,20 €6,00

Adapter kabell per auto radio  Pioneer   ..

-67%

Adapter kabell per auto radio Sony

€2,00 €6,00

Adapter kabell per auto radio Sony ..

-70%

Adapter kabell per auto radio Sony

€2,00 €6,60

Adapter kabell per auto radio Sony..

-64%

Adapter kabell per auto radio Toyota

€2,40 €6,60

Adapter kabell per auto radio Toyota   ..

-29%

Adapter kualitativ per IPHONE, IPOD, IPAD 1m

€5,80 €8,20

Adapter kualitativ per IPHONE, IPOD, IPAD 1m, qe mund te lidhet me altoparlanta te PC-se dhe te tjere,ose paisje te tjera qe kan dalje RCA ose qinq. ..

-36%

Adapter kualitet per IPHONE, IPOD, IPAD 1m

€4,50 €7,00

Adapter kualitet per IPHONE, IPOD, IPAD  1m.Me kete adaptor mundesohet qe paisja te lidhet direkt me perforcues te zerit.   DELOCK&nbs..

-24%

Adapter lidhse BNC Prize / Prize

€0,65 €0,85

Adapter lidhse BNC Prize / PrizeAdapter, Kabelende 1: BNC-Stecker, Kabelende 2: BNC-Stecker, 0mm..

-17%

Adapter llaptopi DELL 19,5V-3,34A

€34,00 €40,90

Adapter llaptopi DELL  19,5V-3,34A19,5V, DC, 3,34A, 65W, Dell Octagon, Eingangsstecker: Schuko, Eingangsspannung: 100 -240V AC, Tischnetzteil..

-13%

Adapter llaptopi universal 120W

€42,00 €48,00

Adapter llaptopi universal 120W Adaptor rryme me tensione 12V, 14V, 15V, 16V, 16,5V, 18V, 18,5V, 19V,19,5V, 20V, 24V me konektor te llaptopave 6,5x..

-21%

Adapter mbushes per bateri NB-10L / NB10L

€27,00 €34,00

Adapter mbushes per bateri NB-10LFunktioniert mit Ladegerät , Artikelnummer : 5905354..

-59%

Adapter MHL per telefon Samsung GALAXY S3 e te tjere

€3,50 €8,50

Adapter, ne njeren ane 1: Micro-USB-2.0-B-spin (11pin MHL / MyDP), ana tjeter eshte Micro -USB-2.0-B-prize (5pin)..

-31%

Adapter Mini DVI ne DVI per MacBook, iMac Intel, PowerBook 12" DVI Modell

€12,00 €17,50

Adapter Mini DVI ne DVI per MacBook, iMac Intel, PowerBook 12" DVI Modell   Mini DVI to DVI female adapter 0.20 m MINI DVI to DVI female..

-7%

Adapter Origjinal per ASUS llaptop 19V-2,1A 40W

€25,00 €27,00

Adapter Origjinal per ASUS llaptop 19V-2,1A 40W..

-23%

Adapter per ASUS, 9.5V- 2,315A / 22WATT

€24,00 €31,00

  Type: Desktop Power Supply Output Voltage: 9.5V Type of Output: DC Maximum current: 2,315 A Max Power: 22W Input Connector:..

-10%

Adapter per bateri Canon BP-808 / BP-809 / BP-819 / BP808 / BP809 / BP819

€27,00 €30,00

Adapter per bateri Canon BP-808 / BP-809 / BP-819 / BP808 / BP809 / BP819 E pershtatshme per keto modele : 1000HS IXUS 1000HS PI..

-10%

Adapter per bateri NIKON EN-EL15 / ENEL15

€27,00 €30,00

Adapter per bateri NIKON EN-EL15 / ENEL15..

-21%

Adapter per bateri NIKON EN-EL3 / ENEL3

€27,00 €34,00

Adapter per bateri NIKON EN-EL3 / ENEL3 E pershtatshme per keto modele : DSLR D70     Digitalkamera Nikon ..

-21%

Adapter per bateri SONY NP-FP50/FP70/FP90

€27,00 €34,00

Adapter per bateri SONY NP-FP50/FP70/FP90..

-10%

Adapter per fotoaparate dhe kamera

€27,00 €30,00

Adapter per fotoaparate dhe kamera..

-14%

Adapter per HP/COMPAQ 18,5V-6,5A 120W

€44,00 €51,00

NTNB18,5V120WHPN Type: Desktop Power Supply Output voltage: 18.5V Type of Output: DC Maximum current: 6.5 A Max Power: 120W   Input C..

-23%

Adapter per laptop Fujitsu 20,0V / 4,5A 90W

€34,00 €44,00

Type: Desktop Power Supply Output voltage: 20V Type of Output: DC Max current: 4.5 A Max Power: 90W   Input connector: Schuko Inpu..

-33%

Adapter per Sony 10,5V 1,9A / 20W

€20,80 €31,00

Adapter per Sony 10,5V 1,9A/20W NTNB10,5V20W41N  Art:TischnetzteilAusgangsspannung:10,5VArt der Ausgangsspannung:DCMax. Strom:1,9AMax. Leis..

-28%

Adapter per veture 2 x USB 3.1A 12V deri ne 24V

€3,60 €5,00

Adapter per veture 2 x USB 3.1A 12V deri ne 24V5V, DC, 3,1A, 15W, USB-2.0-A-prize, shteku per kontaktor te ndezjes se cigareve ne veture, autobus, kam..

-12%

Adapter POE me dalje 12/9/5V DC

€27,00 €30,80

Bartes i tensionit dhe internetit me LAN kabell. Permes kesaj paisje perveq qe bartet permes LAN kabllit interneti poashtu barten tensionet de..

-29%

Adapter qinq 1 hyrje/2 dalje

€0,50 €0,70

Adapter qinq 1 hyrje/2 dalje Adapter cable end 1: RCA connectors, cable end 2: 2x RCA socket, 0.00 m, black  ..

-26%

Adapter Qinq RCA

€0,59 €0,80

..

-17%

Adapter RCA/CINCH per A/V kthes, GOLD

€5,20 €6,30

Adapter RCA/CINCH per A/V kthes, GOLD..

-21%

Adapter rryme 12V / 2A

€14,00 €17,70

Ky adaptor me hyrje prej 110-230VAC dedikohet per kamera vezhguse si per paisje te ndryshme. Dalja eshte 12VDC-2A-24W..

-35%

Adapter rryme 2.2A per APPLE, IPAD

€8,80 €13,60

Adapter rryme 2.2A per APPLE, IPAD Ky artikull eshte ne zbritje  22%  ..

-17%

Adapter rryme Origjinal per FUJITSU-SIEMENS 20V-4.5A 90W

€34,00 €41,00

Adapter rryme Origjinal  per FUJITSU-SIEMENS 20V-4.5A 90W NTNB20V90W52O Type: Desktop Power Supply Output voltage: 20V Type of Output: DC..

-23%

Adapter rryme Origjinal per Llaptop HP/COMPAQ 18,5V-4,9A 90W

€27,00 €35,00

Adapter rryme Origjinal per Llaptop HP/COMPAQ 18,5V-4,9A 90W. Konektori 4,8 x 1,7..

-23%

Adapter rryme Origjinal per llaptop per HP/COMPAQ 18,5V-4,9A 90W

€27,00 €35,00

Adapter rryme Origjinal per llaptop per HP/COMPAQ 18,5V-4,9A 90W Type: Desktop Power Supply Output voltage: 18.5V Type of Output: DC Maximum..

-16%

Adapter rryme Origjinale per llaptop LENOVO 20V- 4.5A

€33,70 €40,00

Adapter rryme Origjinale per llaptop LENOVO 20V- 4.5A..

-29%

Adapter rryme per llaptop ACER 19V-1,58A 30W

€25,00 €35,00

NTNB19V30W51N Type: Desktop Power Supply Output voltage: 19V Type of Output: DC Maximum current: 1.58 A Max Power: 30W   Input Connec..

-51%

Adapter rryme per llaptop Apple

€16,10 €33,00

For Jack: Apple MagSafe Connection: With cable and plug Mounting type: Screw Suitable for: Apple Cable length: 45mm     ..

-24%

Adapter rryme per llaptop HP/COMPAQ 18,5V-3,5A/65W

€26,00 €34,00

NTNB18,5V65W41N Type: Desktop Power Supply Output voltage: 18.5V Type of Output: DC Maximum current: 3.5 A Max Power: 65W   Input con..

-15%

Adapter rryme per Llaptop LG 20V, 2A 40W

€22,00 €26,00

Adaptet per Llaptop LG 20V, 2A 40W..

-29%

Adapter rryme per llaptop TOSHIBA - 19V-1,58A 30W

€22,00 €31,00

NTNB19V30W52N Type: Desktop Power Supply Output voltage: 19V Type of Output: DC Maximum current: 1.58 A Max Power: 30W   Output Conne..

-25%

Adapter rryme per TV Grundig 32" 19V-2,64A 50W

€27,00 €36,00

Adapter rryme per TV Grundig 19V-2,64A 50W NTNB19V50W52O Type: Desktop Power Supply Output voltage: 19V Type of Output: DC Max current: 2.64 ..

-13%

Adapter rryme universal 12V / 3A

€16,80 €19,20

Adapter rryme universal 12V / 3A Adapter furnizues qe perdoret per shume paisje dhe aparate te ndryshme. Koka e furnizimit mund te nderrohet sipas ..

-46%

Adapter SAT F spin/RCA prize

€0,38 €0,70

Adapter SAT F spin/RCA prize   ..

-27%

Adapter SAT-Antene

€0,40 €0,55

Adapter SAT-Antene..

Shfaq 1 nga 100 nga 1153 (12 Page)
bookmark rocket phone