Fotoaparat & Kamere

Fotoaparat & Kamere

-12%

Adapter mbushes per bateri NB-10L / NB10L

€30,00 €34,00
-12%

Adapter mbushes per bateri Olympus PS-BLM-1

€30,00 €34,00

Adapter per bateri Canon BP-808 / BP-809 / BP-819 / BP808 / BP809 / BP819

€30,00

Adapter per bateri NIKON EN-EL15 / ENEL15

€30,00

Adapter per bateri NIKON EN-EL3 / ENEL3

€34,00

Adapter per bateri SONY NP-FP50/FP70/FP90

€34,00

Adapter per fotoaparate dhe kamera

€30,00

Adapter rryme per kamere Samsung 8.4V / 0.9A

€0,00
-8%

APS2250H Adaptor 12-24V 2250mah

€33,00 €36,00
-30%

Audio / Video kabell

€21,00 €29,80

CANON EF-S OBJEKTIV 18-135MM IS USM

€0,00

CANON MAKRO-OBJEKTIV EF 100/1:2,8 USM

€0,00
-45%

Cante kamere e zeze

€12,25 €22,10
-20%

Cante kualitative Per Foto Dhe Kamere 140 X 100 X 80 Mm

€16,00 €20,00
-28%

Çante per fotoaparat (e gjelbert)

€5,30 €7,40
-26%

Çante per fotoaparat (e kalter)

€5,50 €7,40
-34%

Cante per fotoaparat (e zeze)

€3,90 €5,90
-39%

Cante per fotoaparat - lekur

€5,80 €9,50
-22%

Cante per fotoaparat / kafe

€4,60 €5,90
-43%

Cante per fotoaparat ngjyre kafe

€3,90 €6,80
-28%

Cante per fotoaparat, ngjyre kafe

€4,90 €6,80

Cante per fotoaparat, Origjinale SONY

€0,00
-34%

Cante stabile per fotoaparat dhe kamere

€6,50 €9,80
-39%

Cante stabile per fotoaparat dhe kamere - e zeze

€6,00 €9,80

Dhembezor per fotoaparat Samsung

€0,00
-47%

Display per fotoaparat

€23,00 €43,10
-20%

Display per Samsung fotoaparat

€19,70 €24,75

Fotoaparat dhembezor

€4,30

Fotoaparat dhembezor

€4,30

High Capacity Mikro SD kartele 16GB Class 10

€0,00
-22%

Kabell e holle per fotoaparat Sony

€21,00 €27,00
-49%

Kabell origjinal per Samsung aparat GH39-01440B

€9,90 €19,60
-46%

Kabell origjinal per Samsung fotoaparat

€9,90 €18,40
-31%

Kabell per Fotoaparat SAMSUNG

€5,90 €8,60
-24%

Kabell per kamere 1,5m SVHS

€1,30 €1,70

Kabell per MP3 Samsung

€0,00
-26%

Kabell per Sony aparat 183431151

€9,80 €13,20
-16%

Kabell Sony per fotoaparat

€13,50 €16,00

Kabell USB / MINI Canon 8PIN 2,0M

€3,80

Kabell USB / MINI Nikon 2,0M

€3,80

Kabell USB / MINI Olympus 8PIN 3.0M

€3,90

Kabell USB / MINI USB CANON 2,0M

€3,80
-18%

Kartele e memories 16GB

€36,00 €44,00
-39%

Kartele memory per foto 4GB HC (High Capacity)

€9,00 €14,70

Kartele memory per foto 8GB HC (High Capacity)

€0,00
-32%

Komplet per pastrim (me mbajtes)

€2,70 €3,95
-17%

Komplet per pastrim per fotoaparat dhe kamere

€3,75 €4,50
-18%

LCD Display 180283111 Sony

€33,00 €40,00
-20%

Mbajtes krahnori per kamere

€17,00 €21,30
-40%

Mbushes i baterise NIKON EN-EL12 / ENEL12

€16,00 €26,50

Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere Casio / KODAK / FUJI

€26,50

Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere JVC

€26,50

Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere Minolta

€26,50
-35%

Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere Panasonic

€17,30 €26,50

Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere Pentax / Ricoh / Sanyo

€26,50
-35%

Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere Samsung

€17,30 €26,50
-12%

Mbushes per bateri Canon LP-E10 / LPE10

€30,00 €34,00
-12%

Mbushes per bateri Canon LP-E5 / LPE5

€30,00 €34,00
-12%

Mbushes per bateri JVC BN-VF808 / BN-VF815 / BN-VF823 / BNVF808 / BNVF815 / BNVF823

€30,00 €34,00
-12%

Mbushes per bateri NIKON EN-EL14 / ENEL14

€30,00 €34,00

Mbushes per bateri NIKON EN-EL9 / ENEL9

€28,00
-12%

Mbushes per bateri SONY Seriat NPFM / JVC BNV6 / HITACHI VMBPL13

€30,00 €34,00

Mbushes per fotoaparat FUJIFILM BC-W126 / BCW126

€0,00
-23%

Mbushes special per SONY kamera 6.5V / 8.4V / 2.5A

€23,00 €30,00

Mekanizem per fotoaparat

€13,60
-16%

Memory kartele 4GB KINGSTON SDHC

€7,70 €9,20
-22%

Mikro SD kartel 2GB EXTREM MEMORY

€5,90 €7,60
-29%

Mikro SD Kartel 32 Gb

€16,00 €22,50
-17%

Mikro SD kartele 16GB - 10MB/s / Class 10

€14,00 €16,80

Mikro SD kartele 32GB - 10MB/s / Class 10

€0,00
-18%

Mikro SD kartele 8GB - 10MB/s / Class 10

€9,90 €12,00

Motor per fotoaparat

€0,00

NIKON AF-S DX OBJEKTIV 35 MM, 1.8G

€0,00

NIKON 1 NIKKOR VR OBJEKTIV 6,7-13MM 1:3,5-5,6

€0,00

NIKON 1 OBJEKTIV NIKKOR VR 6,7-13MM 1:3,5-5,6

€0,00

NIKON AF-S DX OBJEKTIV 18-105/3,5-5,6 AF-D IF-ED - AUTOFOKUS ZOOM

€0,00

NIKON Objektive NIKKOR VR 10-100MM 1:4-5,6

€0,00

OLYMPUS OBJEKTIV ZUIKO DIGITAL 18-180MM 1:3,5-6,3

€0,00

OLYMPUS TELE-OBJEKTIV ZUIKO DIGITAL ED 150MM 1:2,0

€0,00
-21%

Pastrues SET per display me spray,leckë dhe brushë

€3,80 €4,80

PENTAX OBJEKTIV 14MM

€0,00

Pjese fotoaparati (fokus) AD97-13638A

€0,00
-35%

Qante per foto dhe kamere 170X130X80MM

€8,25 €12,60

Qante standarte per kamere

€48,00
-7%

Rrota profesionale per stativ te kameres

€50,00 €54,00
-34%

Samsung kabell per aparat Q2 GM39-01006A

€7,90 €12,00

SD kartele 2GB

€0,00
-21%

SD kartele per fotoaparat 16GB

€22,00 €28,00

SD kartele per fotoaparat 4GB

€0,00
-31%

Sony original mbushes i baterive BC-CSN / BCCSN

€21,00 €30,40
-22%

STATIVE KAMERE 151 cm ngjyre te zeze

€70,00 €90,00

USB kabell me mini USB per fotoaparate

€3,40

USB kabell per fotoaparat Samsung

€18,00

USB kabell per fotoaparat Samsung AD39-00165A

€0,00
-29%

Kabell per Samsung aparat AD3900151A

€13,00 €18,40
Shfaq 1 nga 96 nga 96 (1 Faqe)