Pastrues

Grid View:
-32%

Komplet per pastrim (me mbajtes)

€2,70 €3,95

Mundeson vendosjen e fotoaparatit ne stativ dhe pastrimin e ekranit (displayit). 3-in-1 Cleaning kit including metal tripod, cleaning cloth and an ..

-36%

Komplet per pastrim per fotoaparat dhe kamere

€2,90 €4,50

Me kete komplet mund te pastroni fotoapartin dhe kameren. Ne SET eshte i perfshire brusha, spreji dhe lecka. - 5-in-1 Cleaning kit including cleani..

Pastrues SET per display me spray,leckë dhe brushë

€5,00

SET special qe dedikohet per pastrim te llaptopit,  LCD dhe Pllazma TV´s, PC monitor...

Shfaq 1 nga 3 nga 3 (1 Page)
bookmark rocket phone