Aksesore

Grid View:
-30%

Mbajtes krahnori per kamere

€15,00 €21,30

    Me kete KÖNIG monopod stativ mundeni leht te gjironi dhe mos te ju lodhen kreherit. Pesha shperndahet proporcionalisht ne kemb..

-19%

Rrota profesionale per stativ te kameres

€44,00 €54,00

Stativ Dolly profesionale, te qendrueshme dhe stabile qe shumica e llojeve te stativave ne te mund te montohen. Lirija e levizjes me stativen Dolly es..

-39%

Stativ kamere 151cm ngjyre te zeze

€55,00 €90,00

Stativ kamere me fiksime individuale te kembeve. Stabilizim tipik i statives nga varsia e peshes se kameres tuaj.  Kembet shume leht adaptohen dh..

Shfaq 1 nga 3 nga 3 (1 Page)
bookmark rocket phone