Shendetesi dhe Mjeksi

Grid View:
-39%

Bluetooth ore aktiviteti

€40,40 €66,00

  Ky artikull eshte ne zbritje 45% Bluetooth bylyzyk dore qe mbahet gjate dites per aktivitete ditore qe te arrihet stil i shendetshem i je..

Koncentrat per pastrim me aparat ultrasonik

€14,00

Koncentrat per pastrim me aparat ultrasonik. Ky pastrues special largon buteshit papasterit e ndryshme si: pluhurin, fluksin, yndyren, djersen et..

Mjete - vegla pune per stomatolog - dentist - Proskit

€12,30

4Pcs probe set 4 pcs stainless steel single-ended probe that can be used for all kinds of precision work in electronics. Straight, angle, hook..

Shfaq 1 nga 3 nga 3 (1 Page)
bookmark rocket phone