Bateria 3.6V

Grid View:
Vetem me Porosi

Bateri LS17330 3,6V-2100MAH

Vetem me porosi Ju lutem na kontaktoni per cmimin aktual  Bateri  LS17330 3,6V-2100MAH..

Vetem me Porosi

Bateri 3,6V-1000MAH

Vetem me porosi Ju lutem na kontaktoni per cmimin aktual Bateri 3,6V-1000MAH  Typ: 1/10D Chemie: Lithium..

Bateri 3.6V, 14500 speciale per paisje te ndryshme dhe qe perdoren per memorje

€5,60

Tensioni: 3.6 V. Bateri speciale per paisje te ndryshme dhe qe perdoren per memorje.Kapaciteti: 2.4AhLloji: AA / Mignon / LR06 / R6 / UM3 / 14500 / 14..

Bateri industriale LS14250 1/2AA 3,6V-1000MAH

€7,80

Bateri industriale LS14250 1/2AA 3,6V-1000MAH Kjo bateri I ka polaritet me tel te kontaktit qe leht piken dhe te montohen ne shasi apo aparatur. ..

Bateri industriale LS14500 3,6V-2600MAH

€9,00

Bateri industriale LS14500 3,6V-2600MAH Kjo bateri I ka polaritet me tel te kontaktit qe leht piken dhe te montohen ne shasi apo aparatur. Tensio..

Vetem me Porosi

Bateri LS33600CNA 3,6V-17AH

Vetem me porosi Ju lutem na kontaktoni per cmimin aktual Bateri LS33600CNA 3,6V-17AH ..

Bateri rimbushese 3.6V - 2900MAH

€9,00

Bateri rimbushese 3.6V - 2900MAH..

Bateri rimbushese LG 3.6V INR18650 3200MAH

€9,00

Bateri rimbushese LG 3.6V INR18650 3200MAHINR18650-MH1Tensioni: 3.63 VKapaciteti: 3.2AhLloji: 18650Kimi: Litium-jon (Li-jon)E ringarkueshme: po  ..

Shfaq 1 nga 8 nga 8 (1 Page)
bookmark rocket phone