*AKSION*

Grid View:
-37%

Dinamik bass degjuese veshi Philips

€12,00 €19,00

Degjuse veshi kompakt me koka te buta. Veqenarisht te vogla In Ear degjuse per bartje komfore. Me degjuse te vogla per bass dinamik dhe ze te pastert...

-46%

Konvertues prej HDMI ne VGA

€15,00 €28,00

Konvertues prej HDMI ne VGA  Me kete konvertues mund te lidhet nje Resiver ose Llaptop HD ne nje projektor ose monitor.   ..

-46%

Konvertues prej VGA ne HDMI

€15,00 €28,00

Konvertues prej VGA ne HDMI Me kete konvertues mund te lidhet nje PC ose Llaptop qe ka dalje VGA e te lidhet me nje TV ose projektor qe ka hyrje HD..

-21%

Sistem I Alarmit Pa Kablla (Wireless) Me 10 Thirrje Nga Telefonia Fikse

€98,00 €124,00

Me disa fjale te shkurta: Alarm nga firma gjermane Olympia me 24 muaj garancion Montim i lehte sepse pa kablla Therret ne rast alarmi ne 10 ..

-37%

Termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory

€19,00 €30,00

Termometer i sakte i veshit per femije dhe te rritun.Ky termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory e mat temperaturen brenda 1 sekondi dhe i mban ..

Vetem me Porosi

Bartes i sinjalit FULL HD dhe Infra Red permes kabllave te rrymes - Marmitek

€345,00

Revolucion ne teknike, Full HD pa kablla si dhe komandimi i resiverit pa kablla Gjithkund ne shtepi me pas qasje HDTV pa kablla Barte sinjalin..

-14%

Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq - Marmitek

€51,00 €59,00

Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq Komando paisjet prej nje dhome ne dhome tjeter. I barte komandat e teledirigjusit te resiverit, DV..

-15%

Adapter USB 2.0 ne ethernet (LAN)

€15,90 €18,80

Adapter USB 2.0 ne ethernet (LAN) Ky adapter kompakt nga Logilink mundeson punen prej nje paisjes te rrjetit me 10 ose 100 MBit ne USB 2.0 port. Es..

-21%

Adapter USB 3.0 ne ethernet (LAN)

€19,70 €24,80

Adapter USB 3.0 ne ethernet (LAN) USB 3.0 ne GIGABIT ETHERNET ADAPTER, 10/100/1000MBPS    ..

-16%

ADAPTER USB Type C 3.1 ne RJ45 internet

€16,00 €19,00

ADAPTER USB Type C 3.1 ne RJ45 internetPerkrah shpejtesit 10/100/1000MBPS, adaptor nga USB C ne RJ45  8/8 Pin, 20cm..

-21%

Adaptor I te gjithe shtekave te rrymes.

€7,00 €8,90

Adaptor I te gjithe shtekave te rrymes. Me kete adaptor mundesohet kyqja e aparateve qe vijne nga Amerika, Anglia, Zvicrra, Australia, India, Afr..

-37%

Adaptor origjinal me kabell Philips per Smartphone dhe Tablet PC

€16,70 €26,40

Adaptor origjinal me kabell Philips per Smartphone dhe Tablet PC Ky adaptor origjinal nga firma Philips me Apple kabllin 30 polesh eshte I dedikum ..

-33%

Adaptor veture 2.1A 5W per telefon dhe tjera

€8,00 €12,00

Adaptor veture 2.1A 5W per telefon dhe tjera / Philips adaptori DLP2359/10  5V, DC, 2,1A, 5,0W, USB-2.0-A, Hyrja: porti I cigareve, Hyrja e tens..

-25%

Audio konvertues nga optik ne RCA cinch

€30,00 €40,00

  Konvertus audio nga optikel ne RCA Me kete konvertus mundsohet qe paisjet (TV ose Receiver) qe kan vetem audio dalje optik te lidhen me p..

-17%

Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq

€49,00 €59,00

Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq Komando paisjet prej nje dhome ne dhome tjeter. I barte komandat e teledirigjusit te HD resiverit,..

-35%

Bateri kamere per SONY 7,4V-2500mAh Li-ion

€20,30 €31,30

Bateri kamere per SONY 7,4V-2500mAh Li-ion. Bateri per Sony NP-FP90 - verzion aktual (DCR-DVD92,-DV202,-DVD203,-DVD403,-DCR-HC16,-HC17,-HC18,-HC19,..

-30%

Bateri kamere SONY NP- FM90,-F;91,-QM90,-QM91,-QM91D

€25,35 €36,40

Bateri kamere SONY 7,2V-4200mAh Li-ion. Sony NP- FM90, -F;91, -QM90, -QM91, -QM91D - current version (CCD-TR108, CCD-TR208, DCR-DVD91, -0, -DV..

-51%

Bateri per kamer Samsung SB-LS110

€13,10 €26,70

Bateri per kamer Samsung 7,4V-1500MAH Per Samsung SB-LS70, SB-LS110, SB-LS220(SC-D101, SC-D103, SC-D105, SC-D107, SC-D200, SC-D230, SC-D250) SC-D27..

-51%

Bateri per kamere Canon BP-2L12 / BP-2L13 / BP-2L14

€13,60 €28,00

Bateri per kamere Canon BP-2L12 / BP-2L13 / BP-2L14 Per Canon BP-2L12, BP-2L13, BP-2L14, BP-2l5, NB2F12; ELURA 50, 40 MC, IXY DV3, MV5i, MV6i, MV80..

-46%

Bateri rimbushse RCR123

€4,20 €7,80

Bateri kualitative rimbushse 3,0V-500MAH 1,5WH LI-ION. Per arsye te sigurise duhet te mbushen me mbushes qe ka numrin: 9351169.  ..

-34%

Bateri V10 1,4V-105MAH ACOUSTIC SPECIAL

€2,70 €4,10

Bateri V10 1,4V-105MAH 6cope ACOUSTIC SPECIAL  ..

-61%

Bateri V312 1,4V-180MAH

€2,60 €6,70

6 cope BL.VARTA EXTRA ADVANCED  ..

-53%

Bateri Varta origjinale per paisje te ndryshme V74PX 4074 15V

€2,70 €5,80

Bateri Varta origjinale per paisje te ndryshme V74PX 4074 15VBateri Varta origjinale per paisje te ndryshme, fotoaparate etj. Tipi: V74PX 4074 15V-45M..

-48%

Bateri VARTA V4034PX 6V-100MAH

€2,30 €4,40

  Bateri VARTA V4034PX 6V-100MAH 4LR44  ..

-31%

Bluetooth Headset per telefon Bluetooth 3.0 me peshe vetem 9gr

€24,00 €35,00

Ky artikull eshte ne zbritje 15%  Ky headset nga firma CELLULAR LINE eshte kompatibil me te gjithe telefonat celular Bluetooth dhe eshte prakt..

-30%

Bluetooth Philips audio me perforcues

€28,00 €40,00

Philips mobil altoparlant bluetoth (pa kablla) per muzik nga te gjithe telefonat, tablet PC etj. per atmosfer ne kuzhine, oborr, banjo, duke hekuros, ..

-20%

Cante kualitative Per fotoaparat dhe kamere 140 X 100 X 80 mm

€16,00 €20,00

Cante kualitative Per fotoaparat dhe kamere 140 X 100 X 80 mm Robust material and stable upholstery provide the best possible protection for the ca..

-28%

Cante per fotoaparat, ngjyre kafe

€4,90 €6,80

Kjo cante mund te vendoset ne rrype dhe te mbron aparatin.  ..

-36%

Cante per llaptop - 28 x 34 x 4 cm (15.4 Inch)

€14,00 €22,00

Kjo cante atraktive per llaptop ka hapsira te ndryshme per me vendos llaptop, adaptor, kablla, maus, pad, dokumente etj.• Luxury notebook bag with a v..

-32%

Cante per lloptop 15,4 inch

€14,80 €21,90

Kjo cante atraktive ka hapesira te ndryshme per llaptop dhe pjeset percjellse ose te tjera. Luxurious notebook bag made of high quality 900D materi..

-32%

Cante per lloptop 15.4 inch

€14,80 €21,90

Kjo cante atraktive ka hapsira te ndryshme per llaptop dhe pjeset percjellese ose te tjera.  KÖNIG luxury notebook bag 15.4'' Luxury notebo..

-14%

Cilinder profesional A:30/I:40MM

€32,75 €38,00

Ky cilinder nga firma gjermane ABUS mundson vendosjen e celsit edhe nese celsi eshte ne anen tjeter i vendosur.  Product highlights ..

Dana kompresuese per RG59, RG6, F-SAT, BNC, RCA-Cinch - Proskit

€26,00

Dana kompresuese per RG59, RG6, F-SAT, BNC, RCA-Cinch  CP-807  Waterproof Connectors Crimping Tool For RG59/6/BNC/RCA/F Waterproof C..

-45%

DELL origjinal adapter rryme per Llaptop 19,5V-3,34A 65W

€27,00 €49,50

NTNB19,5V65W75O Type: Desktop Power Supply Output voltage: 19.5V Type of Output: DC Maximum current: 3.34 A Max Power: 65W   Inp..

-22%

Dimer per drita ekonomike deri ne 100VA

€32,00 €41,00

Dimer special per drita ekonomike deri ne 100VA ngarkes Ky dimmer special eshte i vetem ne treg qe mundson dritat ekonomike me ua ule ose rrite int..

-23%

Dinamo dhe solar LED ndriqim xhepi

€15,00 €19,40

  Kjo drite hi-tech qe posedon Lithium bateri akumuluse, akumulon energji solare si dhe e ka funksionin e dinamos qe permes litarit me akumulu..

-40%

Doreza qe sillen per shporet - BOSCH/SIEMENS

€18,10 €30,25

Doreza qe sillen per shporet - BOSCH/SIEMENS..

-43%

Fotrolle mbrojtese per llaptop - 45 x 32 x 4.5cm

€8,00 €14,00

Fotrolle mbrojtese per llaptop e kuqe 45 x 32 x 4,5cm  ..

-46%

Gome dere per lavatrice 481246668775 / WHIRLPOOL

€9,90 €18,20

8760525s1200..

-32%

Gome dere per lavatriçe Ariston

€6,50 €9,55

28cmX24,5cmX 8cm..

-31%

Gome per lavatrice AEG 28cmX 27cmX7cm;

€8,50 €12,40

28cmX 27cmX7cm;..

-24%

HD (High Definition) LNB - Sy per SAT 4 dalje / Sharp

€24,00 €31,70

  Me kete HD SAT LNB mund te lidhen direkt 4 resivera dhe cdonjeri ndames te shiqoje ate qe deshiron. Sharp BS1R8EL400A Universal Quad LNB ..

-27%

HDMI Switch 2 hyrje / 1 dalje ne menyre mekanike A/B

€14,70 €20,00

Kjo paisje mundeson lidhjen e paisjeve HD ose Full HD dhe ka 1 dalje qe lidhet me TV. Pra, ka 2x HDMI hyrje (Version1.3) dhe 1 daljeHDMI (Version1.3) ..

-14%

HP Origjinal adapter rryme per Llaptop 19V-4,74A

€44,00 €51,00

HP Origjinal adapter rryme per Llaptop 19V-4,74A  NTNB19V90W41O Type: Desktop Power Supply Output voltage: 19V Type of Output: DC Maxi..

-24%

Invertor special me rryme te pastert 1000W per pompa te nxemjes, / Me Garancion

€364,00 €480,00

Invertor i paster rryme 1000W/12V. Ky invertor special prodhon tension te paster sikur rryma nga shteku dhe dedikohet per aparate te ndjeshme sikur LC..

-28%

Kabell 2 x RGB Komponent me Audio 2.5m

€5,00 €6,90

Kabell 2 x RGB Komponent me Audio 2.5m Type: Round CableCable end 1: 5x RCA plug (3x RGB, 2x audio)Cable end 2: 5x RCA plug (3x RGB, 2x audio)Cab..

-7%

Kabëll audio optik HQ PREMIUM toslink në toslink Ø =8,0MM - 3m, e certifikuar

€13,00 €14,00

Kabëll audio optik HQ PREMIUM toslink në toslink Ø =8,0MM - 3m, e certifikuar Lidhe Resiverin, TV-n, DVD, Playstation 3 dhe 4 me zmadhues ( përforcue..

-21%

Kabëll audio optik toslink në toslink Ø =2.2mm HOME-CINEMA / 24karat - 1m , e certifikuar

€9,80 €12,40

Kabëll audio optik toslink në toslink Ø =2.2mm HOME-CINEMA / 24karat - 1m , e certifikuarLidhe Resiverin, TV-n, DVD, Playstation 3 dhe 4 me zmadhues (..

-40%

Kabell kamere 100m/cmimi per 1m

€0,36 €0,60

Kabell kamere 100m/cmimi per 1m  Kabell per lidhjen e kamerave me DVR. Coaxial cable RG59U, 5.75mm, 75 Ohm, 100m on reel meter-marked • ..

-15%

Kabell kanall i bukur i bardhe 50cm per fshehjen e kabllave

€14,00 €16,50

 Kabell kanall, i bukur, i bardhe 50cm,i cili sherben per fshehjen e kabllave. Beutiful white channel cable, 50cm - cable hiding. Cable c..

-11%

Kabell kanall i bukur i zi 100cm per fshehjen e kabllave.

€20,00 €22,50

Kabell kanall, i bukur, i zi 100cm, i cili sherben per fshehjen e kabllave. Cable channel, beautiful, black 100cm, which serves to hide the cable. ..

-14%

Kabell kanall i bukur i zi 50cm per fshehjen e kabllave

€17,00 €19,70

Kabell kanall, i bukur, i zi 50cm, i cili sherben per fshehjen e kabllave.  Cable channel, beautiful black 50cm cable hiding. Cable channel..

-34%

Kabell kanall i bukur metalike 100cm per fshehjen e kabllave

€14,80 €22,50

 Kabell kanall i bukur metalike 100cm, i cili sherben per fshehjen e kabllave.  ..

-30%

Kabell kanall i bukur metalike 50cm per fshehjen e kabllave

€14,00 €19,90

 Kabell kanall i bukur metalike 50cm, i cili sherben per fshehjen e kabllave.   ..

-35%

Kalkulator - rezistent ndaj sterpikjeve te ujit dhe pluhurit.

€8,50 €13,00

Kalkulator - rezistent ndaj sterpikjeve te ujit dhe pluhurit. Plastic cover Material of Keys: Plastic Display method: LCD 12-Digit LC-Disp..

-23%

Kamere interneti wireless per nate dhe dite me Infra Red per monitorim ne shtepi,zyre etj.

€74,00 €96,00

Kamere interneti wireless per nate dhe dite me Infra Red per monitorim ne shtepi,zyre etj. Instalimi eshte i thjeshte dhe i lehte. Ky artikull esh..

-49%

Kamere mashtruese dome

€12,00 €23,50

Kjo kamere mashtruese me korrnize profesionale ka te montuar drite te kuqe e cila blinkon dhe jep pershtypjen e nje kamere origjinale. Mbajtesi i saj ..

-34%

Kamere rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj.

€52,60 €80,00

  Kamere rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj. Kamere rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj.Plug and View! Kam..

-38%

Kofer per vegla pune per profesione te ndryshme

€12,80 €20,80

Kofer per vegla pune per profesione te ndryshmeKofer pune me dorze dhe me mbyllse e qe dedikohet per profesione te ndryshme ne teren. Madhsia sia x gj..

-16%

Komandim i resiverit, DVD, Video, HIFi etj. me dyer te mbyllura

€36,00 €43,00

Kjo paisje ju mundson komandimin e aparateve te ndryshme si resiverit, DVD, Video, Hifi e te tjera edhe pse jane te mshefuna ne komod (dollap) dhe nuk..

-32%

Komplet per pastrim (me mbajtes)

€2,70 €3,95

Mundeson vendosjen e fotoaparatit ne stativ dhe pastrimin e ekranit (displayit). 3-in-1 Cleaning kit including metal tripod, cleaning cloth and an ..

-36%

Komplet per pastrim per fotoaparat dhe kamere

€2,90 €4,50

Me kete komplet mund te pastroni fotoapartin dhe kameren. Ne SET eshte i perfshire brusha, spreji dhe lecka. - 5-in-1 Cleaning kit including cleani..

-31%

Kontrollus i dritave LED RGB

€18,00 €26,00

Me kete paisje mundesohet dirigjimi automatik i ditave LED RGB. Controller + remote for RGB LED rope series. Plug and play version with different l..

-18%

Konvertues Displayport ne HDMI 1080P - 12.5cm

€8,00 €9,70

Konvertues Displayport ne HDMI 1080P - 12.5cmMe kete konvertues mundesohet te lidhet nje PC / Llaptop qe ka dalje Displayport ne nje TV apo monitor qe..

-21%

Konvertues Displayport ne VGA 15pin - 20cm

€11,00 €14,00

Konvertues Displayport ne VGA 15pin - 20cmType: AdapterCable end 1: Displayport connector 20pinCable end 2: VGA coupling 15PinCable length: 20 cmColor..

-42%

Konvertues HDMI ne VGA 15pin, 3.5mm stereo - 10cm

€14,50 €25,00

Konvertues HDMI ne VGA 15pin, 3.5mm stereo - 10cm Me kete konvertus eshte e mundshme me lidhe nje Lllaptop me dalje HD ose nje resiver HD Kujtesa,I..

-43%

Konvertues Mini Displayport Mac dhe llaptop tjere ne VGA monitor dhe projector

€9,70 €17,00

Kabell mini Displayport ne VGA 10cm..

-45%

Konvertues Mini Displayport ne HDMI

€9,80 €17,70

Adaptor kabell HDMI mini Displayport per Laptop e tjera Side 1: HDMI-A-Clutch Side 2: Mini DisplayPort connector Length: 10 cm Color: whit..

-24%

Kornize drite per knauf, kuzhine, dollapa etj - 3 vite garancion!

€2,80 €3,70

Kornize drite per knauf, kuzhine, dollapa etj - 3 vite garancion! E pershtatshme per vitrina me xhama ose kuzhina perfundi tabeles se punes,mandej ..

-17%

Kornize drite per kuzhine,dollapa etj - 3 vite garancion!

€3,50 €4,20

Kornize drite per kuzhine,dollapa etj - 3 vite garancion! E pershtatshme per vitrina me xhama ose kuzhina perfundi tabeles se punes. Ne kete korniz..

-17%

Kornize llampe per GX53 drite kursimtare - 3 vite garancion!

€25,00 €30,00

Kornize llampe per GX53 drite kursimtare - 3 vite garancion!Kjo kornize atraktive per oborr (jashte) dedikohet per kembesor. Ne te vendoset drita ekon..

-15%

Krehese flokesh per femije

€5,70 €6,70

  Kreher dhe brushe per floke te bebave   Ky set eshte ideal per floke me te mire te femijeve. Kreheri eshte i krijuar ..

-46%

Krijo nga Samsungu nje evulucion TV me Quad Core Prozessor

€129,00 €237,00

Krijo nga Samsungu nje evulucion TV me Quad Core Prozessor Evolution Kit  SEK-1000 Kjo paisje mundeson qe televizorin tuaj ta pais me processo..

-15%

Llampa kursimtare E27 220/240V-9W

€5,00 €5,90

Llampa kursimtare E27 220/240V-9W Energy efficiency class(A = very efficient, G = less efficient): B Capacity: 9 W Voltage: 230/240V Socle..

-23%

Llampe kornize, me funksion te prekjes me 3 vjet garancion

€23,00 €30,00

Llampe kornize, me funksion te prekjes. Kjo llampe e bukur dhizet dhe ndalet me prekje. Mund te vendoset poqa elektrike e zakonshme me fyt E14 deri..

-15%

Llampe muri me senzor te levizjes me 3 vjet garancion

€35,00 €41,00

Kjo llampe atraktive ka trupin INOX si dhe senzorin e levizjes e ka te integruar, mund te montohen dritat klasike dhe ekonomike me fyt E27. Kendi i se..

-17%

Llampe per shtepi e jashteme nga INOX-i me 3 vjet garancion

€20,00 €24,00

Kjo llampe mund te montohet ne muri si dhe pllafon, ka fyt E27 dhe mund te vendoset drita klasike ose ekonomike. Korniza eshte nga INOX-i. Madhesia..

-21%

Llampe per shtepi e jashtme nga INOX-i me 3 vjet garancion

€22,00 €28,00

Kjo llampe me  kupol MAT, eshte e pershtatshme per kopshtin tuaj. Mund te i vendoset drita klasike apo ekonomike. Fytin e ka E27. Madhesia e s..

-29%

Llampe per shtepi me senzor me 3 vjet garancion

€24,30 €34,00

Kjo llampe mund te montohet ne mure si dhe ne pllafon dhe permes senzorit te integruar ndezet automatikisht kur fillon te errsohet dhe ndalet kur te z..

-35%

Maus me dizajn topi

€5,70 €8,80

Maus me dizajn dhe form topi. Eshte praktik per PC ose Llaptop, punohet lehtë me të dhe ndriçon. This optical USB soccer..

-24%

Maus Wireless Masarati me drita ndriquese,3 susta,akku, docking

€31,00 €40,90

MASERATI GRANTURISMO - Ky maus optik ne forme te vetures, eshte praktik dhe interesant. Eshte pa tel dhe me bateri rimbushese. Per me u rimbushe vendo..

-50%

Mbajtes ergonomik per llaptop

€7,00 €14,00

Kjo tavoline e llaptopit ju mundeson qe te keni pozite ergonomike gjate punes me llaptop ne zyre apo ne shtepi. Dhimbjet e shpeshta në qafe dhe shpine..

-47%

Mbajtes I Holle Per LCD Televizion Prej 14 - 40 Inch 20kg.

€9,00 €17,00

Ky mbajtes ka 10 vite garancion !! Mbajtes i holle per LCD televizion prej 14 - 40 inch 20kg. Ky mbajtes mund te montohet poashtu tek televizo..

-30%

Mbajtes krahnori per kamere

€15,00 €21,30

    Me kete KÖNIG monopod stativ mundeni leht te gjironi dhe mos te ju lodhen kreherit. Pesha shperndahet proporcionalisht ne kemb..

-23%

Mbajtes levizes special deri ne 45kg

€59,80 €78,00

Mbajtes levizes special deri ne 45kg Ky mbajtes ka 10 vite garancion !! Mbajtes levizes special per vende te ngushta, kende te dhomes, muri ne f..

-24%

Mbajtes per LCD dhe Monitor (42") MAX. 30 KG

€25,00 €33,00

Mbajtes per LCD dhe Monitor (42") MAX. 30 KGUniversal wall bracket for flat screen TV’s. Suitable for screens of 10 – 32” or max. 30 kg. The bracket i..

-42%

Mbajtes per TV me motor deri ne 60''

€192,00 €333,00

Ky mbajtes ka 10 vite garancion !! Professional remote controlled and motorized wall mount bracket. Made of high quality steel. This bracket can be..

-47%

Mbajtes statik per TV / Monitor 26 - 42 " 35 kg

€9,00 €17,00

Ky mbajtes ka 10 vite garancion !! Ky mbajtes per TV dedikohet per televizora LED deri ne 50 inch dhe LCD/Pllazma deri ne 42 inch. Distanca deri ne..

-40%

Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere JVC

€15,80 €26,50

Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere JVC Seite A BN-V37U BN-V107/-V114 BN-V408/-V416/-V428 BN-VF707/-VF714/-VF733 Seite B BN-V712 BN-V81..

-40%

Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere Panasonic

€15,80 €26,50

Adapter per fotoaparat dhe kamere Panasonic Seite A CGA-DU06/-DU07/-DU12/- DU14/-DU21, CGAS001/DMW-BCA7, CGAS303, CGR-D07S/-D08S/- D16S/-D28S..

-29%

Mbushes per bateri Canon LP-E10 / LPE10

€24,00 €34,00

Mbushes per bateri Canon LP-E10 E pershtatshme per keto modele : 1100D EOS1100D 18-55DC III 5161B031 Digitalkameras ..

-29%

Mbushes per bateri Canon LP-E5 / LPE5

€24,00 €34,00

Mbushes per bateri Canon LP-E5 / LPE5..

-29%

Mbushes per bateri NIKON EN-EL14 / ENEL14

€24,00 €34,00

Mbushes per bateri NIKON EN-EL14..

-54%

Mikro SD kartele 16GB - 10MB/s / Class 10

€7,80 €16,80

Mikro SD kartele 16GB - 10MB/s / Class 10..

-16%

Mikset me 2 CD player

€272,00 €324,00

Miksete me 2 CD player qe eshte ideal per lokale te ndryshme. Mund te lidhen paisje te ndryshme (llaptop, MP3 apo dicka tjeter) dhe mikrofon. Kete pai..

-33%

Mini FM/MW radio me display digjital/ore/Alarm

€9,00 €13,40

Mini FM/MW radio me display digjital/ore/Alarm..

-73%

Monitorus me 4 kamera me Infra Red per naten

€80,00 €296,00

Ky sistem eshte adekuat per vezhgim neper lokale te ndryshme, shtepi dhe vende te tjera dhe eshte vetem per monitorim, jo inqizim. Ky sistem ka opsion..

-40%

Multi Skart adapter per shume aparate

€15,00 €24,80

Per shkak qe shumica e televzorave Pllazma/ LCD, LED e kane vetem nje port skart, me kete paisje mund te lidhen shume paisje te tjera, sikur resiveri,..

-33%

Ndriqus flash stroboskop Full DMX 512 control / 1500W

€112,00 €168,00

Ky ndriqus kualitativ me  drit qe rreth 10 milion here blinkon (ndricon). DMX hyrje / dalje, 1-20 blinkim brenda sekonde, dimer kontrollues prej ..

-42%

Objektiv kamere 3.5 - 8mm

€15,00 €26,00

Objektiv kamere 3.5 - 8mm..

Shfaq 1 nga 100 nga 128 (2 Page)
bookmark rocket phone