Mbushes i Bateriave

Grid View:
-19%

Adaptor rryme per fotoaparat PANASONIC DE-A51CC/S

€30,00 €37,00

  Mbushes adaptor per fotoaparat PANASONIC DE-A51CC/S Adapter mbushes per keto modele :  HDC-HS700EG   VM100..

Mbushes auto per 24V baterija

€27,00

Mbushes auto per 24V baterija Mbushes automatik I baterijave me tension 24volt 1000MA. Mbushesi ndalet automatikisht kur mbushet baterija. Kodi i ..

Mbushes automatik per bateri 6 / 12 / 24V

€72,00

Mbushes automatik per bateri 6 / 12 / 24VAnsmann 4 amper mbushes automatik i bateriave prej 4,5 deri 160 Amper. I dedikuar per bateri me plumb - thart..

-32%

Mbushes i baterijave me 2 baterija 950mAh

€6,40 €9,40

Mbushes i baterijave me 2 baterija 950mAh Includes 2 NiMH 950mAh batteries - Plug-in charger- Charging time 7-16 hours- Suitable for 1 - 2 p..

Mbushes i baterive 6,12 dhe 24V

€110,00

Mbushes i baterive 6,12 dhe 24V  Ansmann mbushes profesional I bateriave 6V,12V dhe 24V. Mbushesi e njefe automatikisht nese baterise I ka ra ..

-46%

Mbushes Me 2 Bateria GP 2100mA automatik

€8,60 €16,00

Mbushes me 2 bateria GP 2100mA Description - Unique Design - Always plugged-in for instant energy - Charge 2 or 4 p..

Vetem me Porosi

Mbushes per bateri 6 - 24V / 2A ANSMANN

Me kete mbushes automatik te baterijave mund mbushen baterijat plumbi me tension 6V, 12V dhe 24V. Pasiqe te mberrihet mbushja, ky mbushes ndalet autom..

Vetem me Porosi

Mbushes per bateri LR20, AAA , AA ,9 V ,Mono D

Mbushes per bateri LR20, AAA , AA ,9 V ,Mono D Mbushes automatik i baterijave NiCd dhe NiMH. Munden prej 1-4 cop bateria rimbushese te rimbushen me..

-35%

Mbushes per baterija 2/6/12V deri 400MAH.

€18,90 €29,00

Mbushes per baterija 2/6/12V deri 400MAH. Me kete adaptor mund te mbushen baterijat e llojeve te ndryshme me gel ose thartinqe tension  2, 6 d..

Mbushes VARTA per 2 ose 4 bateri AA, AAA, C, D ose 1x 9V NiMH

€30,00

Mbushes VARTA per 2 ose 4 bateri AA, AAA, C, D ose 1x 9V NiMHMbush 2 ose 4 bateri AA, AAA, C, D ose 1x 9V NiMHKoha e mbushjes 4,5 orë (Bazuar në 4x AA..

Shfaq 1 nga 10 nga 10 (1 Page)
bookmark rocket phone