Te Tjera

Grid View:

Bateri 12V / 7.2Ah MULTIPOWER

€22,00

Tensioni: 12V, Kapaciteti: 7,2Ah, Tipi: Plumb bateri, Rimbushes: po, Prodhusi: Multipower, Gjersia: 65mm, Gjatesia: 151mm, Lartsia: 94mm, Kyqja: AMP F..

Vetem me Porosi

Bateri rimbushese 12V/12A Masat: 9,8x15,1x9.3cm

€0,00

Bateri rimbushese 12V/12A Masat: 9,8x15,1x9.3cm12V-12000MAH BLEIAKKUMULATOR MULTIPOWER VDSSpannung:12 VKapazität:12 AhTyp:Bleigel-AkkuChemie:Bleibatte..

Bateri rimbushse 6V-12AH per paisje te ndryshme

€24,00

Bateri rimbushse 6V-12AH per paisje te ndryshmeTensioni:6 VKapaciteti:12 AhTyp:Bleigel-AkkuChemie:Bleibatterie (Pb)Aufladbar:ja   Inhal..

Bateri rimbushse 6V-4.5AH per paisje te ndryshme

€14,00

Bateri rimbushse 6V-4.5AH per paisje te ndryshmeSpannung:6 VKapazität:4,5 AhTyp:Bleigel-AkkuChemie:Bleibatterie (Pb)Aufladbar:ja   Inha..

Kabell per alarm 100M, 8X0,22MM²

€61,10

Kabell per alarm nga firma gjermane ABUS 100M, 8X0,22MM² Kjo kabell perbehet prej 8 fijeve, secila me ngjyra te ndryshme per te lehtesuar punen gja..

Kabell per alarm nga firma gjermane ABUS 250m

€86,00

Kabell per alarm nga firma gjermane ABUS, 250m Kjo kabell alarmi, permes se ciles mund te lidhen sezoret e ndryshem e sirene me qendren e alarmit es..

Mbajtesa per senzora

€9,00

Mbajtesa per senzora te levizjes dhe senzore te tjere.  Product highlights Flexible installation options: Wall, ceiling, corner instal..

Wireless-Senzor alarmi - HOMEMATIC shtepi intelegjente

€56,00

Ky senzor pa tel eshte i pershtatshem per ato objekte ku nuk ka mundsi me u vendos kablli por duhet te punojn pa tel Ky senzor punon deri ne largsi ~ ..

Shfaq 1 nga 8 nga 8 (1 Page)
bookmark rocket phone