Alarm Wireless

Grid View:

Sistem I Alarmit Pa Kablla (Wireless) Me 10 Thirrje Nga Telefonia Fikse

€124,00

Me disa fjale te shkurta: Alarm nga firma gjermane Olympia me 24 muaj garancion Montim i lehte sepse pa kablla Therret ne rast alarmi ne 10 ..

Sistem i alarmit pa kablla (wireless) me 10 thirrje nga telefonia fikse

€244,00

Me disa fjale te shkurta: Alarm nga firma gjermane Olympia me 24 muaj garancion Montim i lehte sepse pa kablla Therret ne rast alarmi ne 10 ..

-41%

Alarm per lokal, banes me teledirigjues, sirena 130dB

€33,00 €56,00

Alarm me teledirigjues nga firma holandeze König. Me kete alarm siguroni hyrjen e shtepise, zyres, baneses, lokalit etj. Shume lehte montohet dhe esht..

-11%

Alarm biderksional - Qender alarmi wireless (pa tel) per 100 senzora te ndryshem

€170,00 €190,00

Kjo qender e alarmit qe punon pa tel, eshte e pershtatshme per ato objekte ku nuk ka mundsi te vendosen kabllat, por alarmi duhet te punoj pa tel. Ky ..

-26%

Senzor I Levizjes Me Alarm Konig per lokal, banes, garazhe etj

€26,00 €35,00

Me kete alarm siguroni hyrjen e shtepis, zyres, baneses, lokalit etj. Shume lehte dhe shpejt montohet dhe eshte thjeshte me komandu me teledirigjues. ..

Sistem alarmi OLYMPIA GSM me 1 senzor te levizjes + 4 senzor te hapjes, sirene e integruar

€178,00

Me disa fjale te shkurta: Alarm nga firma gjermane Olympia me 24 muaj garancion Montim i lehte sepse pa kabllaMund te shtohen deri ne 32 senzo..

-46%

Teledirigjus shtese per alarm

€8,00 €14,80

  Teledirigjus shtese per alarm ..

Shfaq 1 nga 7 nga 7 (1 Page)
bookmark rocket phone