Drita per kopesht

Grid View:

Kornize llampe per GU10 / LED - 3 vite garancion!

€30,00

Kornize llampe per GU10 / LED  - 3 vite garancion!Kjo kornize atraktive per oborr (jashte) dedikohet per kembesor por edhe me veture permbi to. M..

-17%

Kornize llampe per GX53 drite kursimtare - 3 vite garancion!

€25,00 €30,00

Kornize llampe per GX53 drite kursimtare - 3 vite garancion!Kjo kornize atraktive per oborr (jashte) dedikohet per kembesor. Ne te vendoset drita ekon..

-48%

Led drite per qader dielli ose kamping

€5,00 €9,70

Kjo drite me LED ndricim eshte praktike per oborr, piknik dhe vende te tjera. E ka vrimen ne mes qe mund te vendoset ne cader dhe naten e ndriqon komp..

-8%

Llampe e jashtme me dy drita me 3 vjet garancion

€18,90 €20,60

Dimensionet: 175x75x130 mm /  230V   Outdoor wall light from stainless steel with two lights.  • Materi..

-15%

Llampe muri me senzor te levizjes me 3 vjet garancion

€35,00 €41,00

Kjo llampe atraktive ka trupin INOX si dhe senzorin e levizjes e ka te integruar, mund te montohen dritat klasike dhe ekonomike me fyt E27. Kendi i se..

-17%

Llampe per shtepi e jashteme nga INOX-i me 3 vjet garancion

€20,00 €24,00

Kjo llampe mund te montohet ne muri si dhe pllafon, ka fyt E27 dhe mund te vendoset drita klasike ose ekonomike. Korniza eshte nga INOX-i. Madhesia..

-21%

Llampe per shtepi e jashtme nga INOX-i me 3 vjet garancion

€22,00 €28,00

Kjo llampe me  kupol MAT, eshte e pershtatshme per kopshtin tuaj. Mund te i vendoset drita klasike apo ekonomike. Fytin e ka E27. Madhesia e s..

-29%

Llampe per shtepi me senzor me 3 vjet garancion

€24,30 €34,00

Kjo llampe mund te montohet ne mure si dhe ne pllafon dhe permes senzorit te integruar ndezet automatikisht kur fillon te errsohet dhe ndalet kur te z..

-19%

Llampe shum kualitative per kopsht,korniza INOX me 3 vjet garancion!!

€21,00 €25,80

Kjo llampe  eshte e pershtatshme per ndricimin e shtegut ne kopsht apo edhe vete kopshtit. Korniza eshte INOX. Fyti i drites E27. Madhesia 450..

Osram drit LED 3.5W hargjim dhe 25W ndriqim

€7,00

Osram drit LED 3.5W hargjim dhe 25W ndriqimOrigjinal OSRAM drite LED me konektim GX53 deri ne 15.000 ore pune, e bardhe e ngrohte 2700K, deri ne 100.0..

Shfaq 1 nga 10 nga 10 (1 Page)
bookmark rocket phone