Drita LED

Grid View:

Drita LED e bardhe 230V 1,0W

€5,00

 Drita LED e bardhe  230V 1,0W Energy efficiency class(A = very efficient, G = less efficient): A Luminous flux: 45 lm Capacity: 1 ..

Drita LED e vogel

€0,50

Drita LED e vogel Kjo SMD LED përdoret në paisje të ndryshme në sajë të dimensioneve të vogla. Midis gjërave të tjera në backlights LCD, switches..

Drite e kuqe LED 12V

€4,80

Drite  e kuqe LED 12V Brand: HQ LED lighting is a very energy effecient way lighting. It`s even more efficient then energy saving lamps. Mo..

-25%

Drite LED e gjelber, GU10 / 230V

€4,00 €5,30

Drite LED e gjelber, GU10 / 230V Capacity: 1 W Average expected life time: 50,000 h Number of switching cycles: 30000 Dimmable: No Ligh..

Drite me 50 SMD-LED 230V

€18,50

Drite me 50 SMD-LED 230V, me kete drite kurseni shume ne energji. Luminous flux: 200 lm Capacity: 3 W Light Colour: Warm White Voltage: 23..

-35%

GU10 LED me 48 SMD-LED´S 230V/3W

€9,70 €15,00

GU10 LED me 48 SMD-LED´S    230V/3W  Luminous flux: 200 lm Capacity: 3 W Light Colour: Warm White Voltage: 230/240V Socl..

-24%

LED - Drita te vogla 5MM - e bardhe 12V-0,17A-2W

€4,20 €5,50

LED - Drita te vogla 5MM - e bardhe Specifications: Brightness = 950mcd  ..

-50%

LED - Drita te vogla 5MM - e gjelber

€0,60 €1,20

LED - Drita te vogla 5MM - e gjelber  Specifications: Brightness = 11600mcd, angle = 15 °  ..

-25%

LED - Drita te vogla 5MM - e kuqe

€0,45 €0,60

LED - Drita te vogla 5MM - e kuqeLloji i lidhjes: montim përmes vrimësNë përputhje me ROHS: PoNgjyra e lehtë: e kuqeNgjyra e lenteve: pa ngjyrëPërfund..

-45%

LED - Drita te vogla 5MM - e verdhe

€0,60 €1,10

LED - Drita te vogla 5MM -  e verdhe Specifications: Brightness = 2000mcd, Angle = 20 °  ..

-30%

LED - Drita te vogla 5MM - e verdhe

€0,35 €0,50

LED - Drita te vogla 5MM - e verdhe   ..

-31%

LED drite e kalter, GU10/ 230V-1,5W

€4,00 €5,80

LED drite e kalter, GU10/ 230V-1,5W Capacity: 1 W Average expected life time: 50,000 h Number of switching cycles: 30000 Dimmable: No L..

-18%

LED drite montuese - 12V

€13,00 €15,80

LED drite montuese 12V  • IP20  • Input voltage: 12 Volt  • Consume wattage: 0.9 Watt  • Light output: 10W  • Colour: ..

-32%

LED drite montuese 12V

€13,00 €19,20

LED drite montuese 12V. LED LAMP rectangular 12 LEDS  IP65  Input voltage: 12 Volt  Consume wattage: 0.8 Watt  Light outp..

-24%

LED drite montuese 12V.

€14,00 €18,40

LED drite montuese 12V  Kjo drite atraktive dedikohet per hapesira te brendshme ne shtepi, banese, lokal, shkalle e te tjera.  ..

-48%

Led drite per qader dielli ose kamping

€5,00 €9,70

Kjo drite me LED ndricim eshte praktike per oborr, piknik dhe vende te tjera. E ka vrimen ne mes qe mund te vendoset ne cader dhe naten e ndriqon komp..

LED G4 12V

€8,00

LED G4 12V  Luminous flux: 75 lm Capacity: 0.8 W Average expected life time: 10000 hours Light Colour: Warm White Voltage: 12V ..

LED Power drite e gjelber 1W

€5,80

LED Power drite e gjelber 1W. Color: Green. Wave length: 525nm. Power: 1W. Forward current: 350mA. Forward voltage: 2,8 - 3,8V. Half view angl..

LED Power drite e kalter 1W

€6,70

LED Power drite e kalter 1W. Kjo drite LED power eshte e pershtatshme per dekorime te ndryshem ne shtepi, banese, lokale e te tjera. Ka ngjyra te n..

LED Power drite e kuqe 1W

€5,80

Kjo drite LED power eshte e pershtatshme per dekorime te ndryshem ne shtepi, banes, lokale e te tjera..

-29%

LED Reflektor me 117 drita LED, shtepiza e aluminit

€40,00 €56,00

  Kjo drite reflektuse zevendeson dritat reflektuese te cilat hargjojne shume rryme.LED reflektori hargjon vetem 6,4Watt dhe eshte i pershtshe..

-31%

LED Reflektor me 60 drita LED, shtepiza e aluminit

€25,00 €36,00

Ky artikull ka 3 muaj garacion!  LED Reflektor me 60 drita LED, shtepiza e aluminit. Kjo drite reflektuse zavendeson dritat reflektuse ..

-32%

Llampe me LED e kaltert GU10 220V

€4,60 €6,80

Llampe me LED e kaltert GU10 220V  LED lighting is a very energy effecient way lighting. It`s even more efficient then energy saving lamps. Mo..

Llampe me LED e kuqe GU10 220V

€5,20

Llampe me LED e kuqe GU10 220V  Brand: HQ LED lighting is a very energy effecient way lighting. It`s even more efficient then energy saving..

Shirit LED LG per Display 47"

Shirit LED LG per Display 47"..

USB llampe ndriquese

€18,70

USB llampe ndriqueseHe could come from a fairy tale: Moppel. The light being pleases, looks modern and natural. Above all, however, the inner values a..

Shfaq 1 nga 26 nga 26 (1 Page)
bookmark rocket phone