Shtepi intelegjente

Grid View:

Brave dere Homematic HM-SEC-KEY

€140,00

Kjo brave montohet mbas dere (pa e shpu apo demtu deren) dhe komandohet (hapet ose mbyllet) me telederigjues, me suste te integrume ose edhe me sjell ..

-14%

Cilinder profesional A:30/I:40MM

€32,75 €38,00

Ky cilinder nga firma gjermane ABUS mundson vendosjen e celsit edhe nese celsi eshte ne anen tjeter i vendosur.  Product highlights ..

-10%

Homematic senzor wireless(pa tel) uji

€65,00 €72,00

Me kete senzor te ujit kurseni deme te medha ne rast te vershimit nga lavatriqja, enlarsja apo nese e keni harru ujin e  leshuar. Ky senzor autom..

Nderpreres wifi i brendsem per smart home

€70,00

Nderpreres wifi i brendsem per smart homeNderpreres pa kabell qe mundeson komandim te dritave, paisjeve te ndryshme. Nderpren apo aktivizon qarkun. Du..

-17%

Senzor wireless - pa tel per garazhe

€57,20 €68,80

Me kete senzor qe montohet shume lehte (brenda disa sekondave) ne veture, mund ta hapni deren e garazhes nese i ndezni dritat e gjata 2 here (vetem) n..

Senzor Wireless - pa tel per perde ose dere garazhe Homematic

€100,00

Senzor Wireless - pa tel per perde ose dere garazhe  Homematic  HomeMatic radio blind actuator (HM-LC Bl1-SM), surface mountingScope of s..

Smart Home kompatibel me Alexa dhe Google

€157,00

Smart Home kompatibel me Alexa dhe GoogleMe kete IP ACCESS POINT paisje ipet mundesia qe komandimet nga telefoni I menqur te realizohen. I besueshem p..

Teledirigjus wireless(pa tel) me 4 susta

€36,80

Ky teledirigjus wireless(pa tel) perdoret per funksione ne sistemin Shtepi intelegjente te firmes gjermane HomeMatic.   ..

Teledirigjus wireless(pa tel) per alarm

€36,80

Ky teledirigjus wireless(pa tel) perdoret per funksione ne sistemin Shtepi intelegjente te firmes gjermane HomeMatic HomeMatic HM-RC-Sec3-B Remote ..

USB Konfigurues Homematic

€37,00

USB Konfigurues Homematic  HomeMatic configuration adapter USB Highlights & details up to 500 devices programmable no central C..

Wireless kontaktus Homematic HM-SWI-3-FM

€54,00

Ju mund te jepni kontakt dhe ky artikull wireless jep informacion   për komandin, respektivisht ndalje apo dhezje te aparatit...

Wireless-Senzor alarmi - HOMEMATIC shtepi intelegjente

€56,00

Ky senzor pa tel eshte i pershtatshem per ato objekte ku nuk ka mundsi me u vendos kablli por duhet te punojn pa tel Ky senzor punon deri ne largsi ~ ..

Shfaq 1 nga 12 nga 12 (1 Page)
bookmark rocket phone