Radio dhe ore

Grid View:
-33%

Mini FM/MW radio me display digjital/ore/Alarm

€9,00 €13,40

Mini FM/MW radio me display digjital/ore/Alarm..

-39%

Ore atraktive druri me alarm, ngjyre qershi

€17,80 €29,00

Nje perzierje e klasikes me modernen, e cila rezulton me klas te larte dhe bukuri te veqante. E pershtatshme per te gjitha vendet (dhome gjumi, dhome ..

-40%

Ore digjitale me alarm

€5,40 €9,00

Ne kete ore tejet te bukur, shume leht mund te shihen numrat te cilet jane te shfaqur ne ekranin me drite te kalter. Stylish clock, useful on a des..

-47%

Radio me ore digjitale,punon me tri bateria ose 4,5V

€9,40 €17,80

Radio me ore digjitale,punon me tri bateria ose 4,5V  This compact, easy to operate AM/FM radio is besides a music source also a useful inform..

Shfaq 1 nga 4 nga 4 (1 Page)
bookmark rocket phone