*RISI - ARTIKUJ TE RI*

Grid View:

Bartes I internetit permes rrymes NANO 500MBIT/S

€61,00

Bartes I internetit permes rrymes NANO 500MBIT/SKy set përdor kabllot elektrike ekzistuese për të bartur internetin dhe të dhënat. Kështu që thje..

Kembe universale per TV prej 32" - 55" me 20 vite garancion

€55,00

Kembe universale per TV prej 32" - 55" me 20 vite garancion Mbajtësi / kembe kualitative dhe e bukur me pllaken bazë nga qelqi i sigurisë dedikoh..

Krijues I tensioneve DC 0-30 V / 0-5 A

€125,00

Krijues I tensioneve DC 0-30 V / 0-5 AKy rregullus modern i tensionit dhe amperazhes eshte i pershtatshem per puntori te ndryshem, ne mjeksi, laborato..

Krijues I tensioneve DC 0-30V / 0-10 Amper

€166,00

Krijues I tensioneve DC 0-30V / 0-10 AmperKy rregullus modern i tensionit dhe amperazhes eshte i pershtatshem per puntori te ndryshem, ne mjeksi, labo..

Shtrenguese per konektor RJ11/12 RJ45 KNIPEX

€39,80

Shtrenguese per konektor RJ11/12 RJ45 KNIPEXProfessional tool for cutting and stripping unshielded ribbon telephone cablesFor crimping 6- and 8-pole W..

Adapter 3.5MM JACK NE USB PLUG per APPLE

€3,70

Adapter  3.5MM JACK NE USB PLUG per APPLEArt:RundkabelKabelende 1:Klinken-Stecker 3,5 mm 4pinKabelende 2:USB-2.0-A-SteckerKabellänge:15 cmFarbe:w..

Adapter 2.5mm mashkull ne 3.5mm femer

€1,00

Adapter 2.5mm mashkull ne 3.5mm femer2,5MM-KLINKENSTECKER/3,5MM-KLINKENKUPPLUNG STEREOArt:AdapterKabelende 1:Klinken-Stecker 2,5 mm stereoKabelende 2:..

Adapter DELL 45Watt Type C per llaptop dhe tablet

€36,00

Origjinal Dell adapter i rrymes per tablet, llaptop dhe ngjashem me 5V, 9,0V, 15V, 20V, DC, 3A, 3A, 3A, 2,25A, 45W, USB-C-konektor. Punon nga 110-240V..

Adapter HDMI femer ne Micro HDMI

€4,00

Adapter HDMI femer ne Micro HDMI..

Adapter mbushes me 2 USB 3.4A 15W

€7,70

Adapter mbushes me 2 USB 3.4A 15WAdapter me dy dalje per telefon, tablet PC dhe shume paisje te tjera 5V, DC, 3,4A, 15W, USB-2.0-A-Prize, Konektori hy..

Adapter OTG USB-C 2.0 ne USB A

€4,00

Adapter OTG USB-C 2.0 ne USB AUse this adapter to convert or convert a USB Type-C socket into a USB-A socket. convert a USB-A plug into a USB Type-C ..

Adapter per iPhone Lightning ne USB C 1m

€14,00

Adapter per iPhone Lightning ne USB C 1mType: round cableCable end 1: USB-C connectorCable end 2: Apple Lightning connectorCable length: 1 mColor: Bla..

Adapter per TV SONY 19,5V-6,2A-120W

€42,00

Adapter per TV SONY 19,5V-6,2A-120W19,5V, DC, 6,2A, 120W, 6,5x4,4mm mit Innenpin, Eingangsstecker: Schuko, Eingangsspannung: 100-240V AC, Tischnetztei..

Adapter rryme Lenovo Origjinal USB-C 5V, 15V, 20V / 45W

€39,00

Adapter rryme Lenovo Origjinal USB-C 5V, 15V, 20V / 45W INFO: Many notebook power supplies from this manufacturer are identical to one another, i..

Adapter rryme Origjinal Lenovo USB-C ( Type C ) 20V / 15V / 9V / 5V / 65W

€44,00

Adapter rryme Lenovo USB-C ( Type C ) 20V / 15V / 9V / 5V / 65WINFO: Many notebook power supplies from this manufacturer are identical to one another,..

Adapter rryme USB C 18W 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1.5 A

€15,00

Adapter rryme USB C 18W  5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1.5 A18W USB-C power adapterFeaturesSuitable for all devices with USB-C charging connection..

Adapter USB Type C 3.1 ne HDMI 4K dhe 2K

€26,00

Adapter USB Type C 3.1 ne HDMI 4K dhe 2KMe kete adaptor aktiv mund te lidhen paisjet qe kan portin USB-C / USB C me nje HDMI televizor, projektor, mon..

Adapter USB Type C 3.1 ne HDMI dhe VGA

€29,80

Adapter USB Type C 3.1 ne HDMI dhe VGAINTRODUCTIONThis is a USB-C to HDMI and VGA Adapter, The HDMI and VGA port (DP Altmode) allows you to connect an..

Altoparlant Philips 996510061761

€6,00

Altoparlant Philips 996510061761..

Altoparlanta ne kembe nga JAMO 3-Way me bass refleks (150/240 watts) Dark Apple Braun - Nga hapsira e ekspozimit

€582,00

The S 608 offers excellent value for money but without compromises in design or sound. Give these speakers a listen and compare them to our competitor..

Bateri 1.5V AAA 4 cope Panasonic

€2,00

Bateri 1.5V AAA 4 cope PanasonicEVERYDAY POWER..

Bateri 6V 4LR61 Duracell

€9,70

Bateri 6V 4LR61 DuracellVoltage: 6VType: FlatpackChemistry: Alkaline-manganese (Al-Mn)Rechargeable: noContent in pieces: 1Width: 9.2 mmLength: 48.5 mm..

Bateri industriale 3,6V-2600MAH

€9,00

Bateri industriale 3,6V-2600MAH Kjo bateri I ka polaritet me tel te kontaktit qe leht piken dhe te montohen ne shasi apo aparatur. Tensioni 3,6V,..

Bateri Panasonic V23GA 12volt

€2,50

Bateri Panasonic V23GA 12voltBateri tensioni 12Volt, 52mAh, tipi V23GA / 23AE / GP23A / MS21 / MN21 / A23S / P23GA / 3LR50 / LRV08 / CN23A..

Bateri per telefon Olympia 3,7V-1000MAH

€8,90

Bateri per telefon Olympia 3,7V-1000MAH..

Bateri rimbushese 12V 7A

€17,00

Bateri rimbushese 12V 7AMund te perdoret per vetura te femijeve, siteme te alarmit, UPS dhe shume paisje te tjera.Voltage12 VChemistryLead-AcidCa..

Bateri rimbushese AA 1.2V 2000MAH

€3,00

Bateri rimbushese 1.2V 2000MAHAA 14mm Durchm. 50mm HöheSpannung: 1,2V, Kapazität: 2Ah, Typ: Industriezelle, AA / Mignon / LR06 / R6 / UM3 / 14500, Che..

Bateri rimbushese origjinale Panasonic AA 1.2V 1000MAH

€14,00

Bateri rimbushese origjinale Panasonic AA 1.2V 1000MAHTensioni: 1.2VKapaciteti: 1 AhLloji: AA / Mignon / LR06 / R6 / UM3 / 14500Kimi: Hidride metalike..

Bateri rimbushese Panasonic AAA 1.2V, 750mAh

€6,00

Bateri rimbushese Panasonic AAA 1.2V, 750mAhTensioni: 1.2V, kapaciteti: 750 mAh, lloji: AAA / Micro / LR03 / GP24G / 24G / R03 / 1212 / FR03 / L92, Pe..

Bateri rimbushese SAMSUNG INR18650 3.7V-2900MAH

€9,00

Bateri rimbushese SAMSUNG INR18650 3.7V-2900MAHTensioni: 3.7VKapaciteti: 2.9 AhLloji: qelizë industriale, 18650Kimi: Jon-jon (Li-jon)Rimbushëse: po&nb..

Bateri VARTA 9V 6LR61

€2,70

Bateri VARTA 9V 6LR61Tensioni: 9V, kapaciteti: 550 mAh, lloji: 9V-Block / E-Block / 6LR61, Permbajtja: alkaline-mangan (Al-Mn), nuk eshte rimbushes..

Bateri VARTA CR2032 LITIUM 3V, 230MAH

€1,00

Bateri VARTA CR2032 LITIUM 3V, 230MAH..

Bateria 1.5V 4cope paketim LR06 | AA Panasonic

€1,80

Bateria 1.5V 4cope paketim  LR06 | AA Panasonic..

D LINK GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORTESH

€38,60

D LINK GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORTESH D-LINK super I shpejt Gigabit switch 8 portesh me 8 konektime 8x RJ45 10/100/1000MBit/s, Ky switch I sh..

Dana kompresioni për lidhëset IEC, F, BNC dhe RCA

€38,00

Dana kompresioni për lidhëset IEC, F, BNC dhe RCA..

Dana me maje Proskit ESD 145MM

€7,00

Dana me maje Proskit ESD 145MM..

Drite dore LED Philips

€20,00

Drite dore LED PhilipsMe poshte mund te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze : Ergonomical body for a comfortable gripThe ergonomic shape of the t..

Filter uji per frigorifer BOSCH. MIELE, NEFF - WF073

€28,00

Filter uji per frigorifer BOSCH. MIELE, NEFF - WF073Kompatibel me keto modele :KAD62S50Einbau-Kühl-/GefrierkombinationBoschKAD62S20TI/01US Kühlschrank..

Filter uji per frigorifer LG LT500P alternativ

€27,00

Filter uji per frigorifer LG LT500P alternativADQ72910901,5231JA2002A ..

Filter uji per frigorifer Samsung WF008

€35,00

Filter uji per frigorifer Samsung WF008Versioni I ri 9887460 / DA29-00003A/B/G..

Filter uji WF070 per SAMSUNG DA29-00020B

€30,00

Filter uji WF070 per SAMSUNG DA29-00020BInformacion :Filterat e ujit preferohen te nderrohen cdo 6 muaj!..

Gjurmues si dhe testues i kabllave - Proskit

€96,00

Gjurmues si dhe testues i kabllaveKjo paisje dedikohet per testim te kabllave me konektor RJ45 Lan cable Cat 5、5e、6(UTP/ STP)、RJ11/12 Telephone cable ..

Hapese I kornizave te TV Samsung

€7,00

Hapese I kornizave te TV Samsung..

HDMI Kabëll 2.1 8K, 10K ULTRA HD edhe per PS5 dhe Xbox Series X - 1m, e certifikuar

€8,00

HDMI Kabëll 2.1 8K, 10K ULTRA HD edhe per PS5 dhe Xbox Series X - 1m, e certifikuarI përshtatshëm për rezolucione video prej 10K, 8K @ 60hz, 4k @ 120h..

HDMI Matrix 4 hyrje - 2 dalje 4K (2160P@30Hz), 3D dhe Full HD (1080p)

€148,00

HDMI Matrix 4 hyrje - 2 dalje 4K (2160P@30Hz), 3D dhe Full HD (1080p) Verteilt 4 HDMI Signale in unterschiedlichen Auflösungen und Multi-Channel Digi..

HDMI Ndares & Shperndares 4K

€14,00

HDMI Ndares & Shperndares 4K Kjo paisje mund te funksionoj edhe si ndares (switch) apo si shperndares.Mund te lidhen 2 paisje te ndryshme ne ..

HDMI Ndares (Switch) 2.0 4K 2 hyrje / 1 dalje 3D, 4K*2K@60HZ

€34,00

HDMI Ndares (Switch) 2.0 4K 2 hyrje / 1 dalje 3D, 4K*2K@60HZPermes kesaj paisje keni mundesi ti lidhni 2 paisje te ndryshme ( resiver, dreambox, plays..

HDMI Shperndares 2.0 - 1 X IN - 4 X OUT, 3D, 4K*2K@60HZ

€55,00

HDMI Shperndares 2.0 - 1 X IN - 4 X OUT, 3D, 4K*2K@60HZ Ky spliter HDMI I verzionit te ri 2.0 dedikohet shperndarje te sinjalit te resivera Full ..

Instrument multimeter automatik TRUE RMS - Proskit

€30,00

Instrument multimeter automatik TRUE RMS Proskit ACV True-RMS Auto Range P..

Instrument Multimeter digjital True RMS 2000 Counts, Manual Range, ~ 600 V / 10 A AC/DC

€60,00

Instrument Multimeter digjital True RMS 2000 Counts, Manual Range, ~ 600 V / 10 A AC/DCThe new PeakTech 1041 is a compact TrueRMS multimeter in a stur..

Instrument Multimeter digjital True RMS ~ Auto. Range ~ 6.000 Counts ~ 600 V / 10 A AC/DC

€79,00

Instrument Multimeter digjital True RMS ~ Auto. Range ~ 6.000 Counts ~ 600 V / 10 A AC/DCThe new PeakTech 3350 was specially developed for use in the ..

Kabëll audio 2 x Cinch në 2 x Cinch + GND me kontakte të flakruara - 10m, e certifikuar

€20,00

Kabëll audio 2 x Cinch në 2 x Cinch + GND me kontakte të flakruara - 10m, e certifikuarArt: Rundkabel Kabelende 1: 2x Cinch-Stecker + Massekabel K..

Kabell audio 3.5mm ne 2 x RCA - 1.5m

€2,80

Kabell audio 3.5mm ne 2 x RCA - 1.5mType: Flat CableCable end 1: 3.5 mm stereo jack plugCable end 2: 2x cinch plugCable length: 1.5 mColor: BlackConta..

Kabell audio optik TOSLINK/TOSLINK 2M i kthym - Ø =4,0MM

€12,00

Kabell audio optik TOSLINK/TOSLINK 2M i kthym - Ø =4,0MM Gjatësia e kabllit: 2 mDiametri i jashtëm: 4 mmNgjyra: E zezëKarakteristika të veçanta: me ke..

Kabell Displayport V1.4 / 4K - Gjatesia - 2m

€6,50

Kabell Displayport V1.4 / 4K - Gjatesia - 2mKabell kualitativ ne dy anet Displayport-Spin 20pin. Rezulucion deri ne 4K, gjatsia 2m. ..

Kabell HDMI PREMIUM 3m Ultra HD 4K

€5,00

Kabell HDMI PREMIUM 3m Ultra HD 4Ki përshtatshëm për shpejtësi të dhënash deri në 18 Gbit / s, 60 Hz, HDMI 2.0, 3D, UHD / 4kType: round cableCable end..

Kabëll Interneti CAT7, RJ45, S/FTP - 0.5m, e certifikuar

€1,90

Kabëll Interneti CAT7, RJ45, S/FTP - 0.5m, e certifikuarArt: Rundkabel Kabelende 1: RJ45-Stecker (Western 8/8) Kabelende 2: RJ45-Stecker (Western..

Kabëll Interneti CAT7, RJ45, S/FTP - 1m, e certifikuar

€2,30

Kabëll Interneti CAT7, RJ45, S/FTP - 1m, e certifikuar Art: Rundkabel Kabelende 1: RJ45-Stecker (Western 8/8) Kabelende 2: RJ45-Stecker (Western..

Kabell koaksial ( video ) RG59 100M ABUS HD-SDI ( cmimi per meter )

€1,49

Kabell koaksial ( video ) RG59 100M ABUS HD-SDI ( cmimi per meter )Impedance: 75 ohms; Insulation: 3.7mm PE; External insulation: PVC; Attenuation: 2...

Kabell Mini Displayport (Thunderbolt 2) 2m

€8,00

Kabell Mini Displayport (Thunderbolt 2) 2mKabell kualitet Mini Displayport ne dy anet me pjesen e brendshme baker, kontaktet me ari te flakrume, rezul..

Kabell Optik HQ PREMIUM 2m Ø =8,0MM

€13,00

Kabell Optik HQ PREMIUM 2m Ø =8,0MMType: round cableCable end 1: Toslink plug, optical digitalCable end 2: Toslink plug, optical digitalCable len..

Kabell Type C ne Displayport 4K 60HZ - 1.8m

€21,00

Kabell Type C ne Displayport 4K 60HZ - 1.8m4K kabell kualitativ me material te brendshem baker, konektor me ari te flakrume, 60Hz, display port 20Pin..

Kablla per instrument multimeter / testues te ledave me maje speciale

€24,00

Kablla per instrument multimeter / testues te ledave me maje speciale..

Kaqavid per Apple PH1.5

€4,00

Kaqavid per Apple PH1.5Features:Made by S-2 materialSwivel bearing, special alloy handleAntiskid rubber ring designedModel: Pentalobe 1.2 ScrewdriverD..

Kaqavide kryq JM-S214 PH2X 150 MM

€3,00

Kaqavide kryq JM-S214 PH2X 150 MMfeatures     Screwdriver for cross-head screws Phillips recess     Contour handle for q..

Kembe universale per TV prej 37'' - 70"

€37,00

Kembe universale per TV prej 37'' - 70"Ne kete dy kembe mund te vendosen televizor me madhsi display-i prej 37 deri ne inch qe kan pesh deri ne 35kg. ..

Knipex shtrenguese cobra gjermane 250mm

€33,00

Knipex shtrenguese cobra gjermane 250mmCobra shtrenguese nga firma gjermane KNIPEX per profesione te ndryshme...

Knipex shtrenguese te kombinuara

€19,80

Knipex shtrenguese te kombinuaraSpecial dhe kualitative Knipex vegel pune 180mm per perdorim te ndryshim. Per me shume lexoni tekstin nga prodhuesi gj..

Konvertues prej HDMI 2.0 ne Audio Optik

€58,00

Konvertues prej HDMI 2.0 ne Audio Optik1 x prizë HDMIDalja: 1x prizë HDMI + 1x prizë Toslink ( optik ) + 1x prizë Cinch+ 1x prizë 3.5mm (stereo)Lartës..

Konvertues sinjali skart ne antene

€56,00

Konvertues sinjali skart ne anteneKonvertus I sinjalit prej Skart ne Koaksial (antene) ne kanalet C5-C12, S11-S41, C21-C69  Mundson hyrjen m..

Konvertues TWIN AV ne RF sinjal per hotele

€86,00

Audio/video modulator Twin-i dyfisht nga firma gjermane Axing mundeson lidhjen e dy resiverave toksor / satelitor ose te kombinohen te dy llojet qe pe..

Letkon per pikje JBC 130W

€628,00

Letkon per pikje JBC 130WMe poshte gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze:This digital soldering station distinguishes itself thanks to the high peak p..

Lidhse kualitative per RJ45 konektor CAT6

€2,90

Lidhse kualitative per RJ45 konektor CAT6Kjo lidhse (F / F) e konektorve RJ45 te kabllave interneti deri te standarti CAT6A, mundeson leht dhe shpejt ..

Llampe origjinale OSRAM per projektor 190W

€110,00

Llampe origjinale OSRAM per projektor 190WP-VIP 190W 0.8 E20.8..

LNB ( sy ) Quattro per Digital SD / HD / Ultra HD / Analog

€26,00

LNB ( sy ) Quattro per Digital SD / HD / Ultra HD / AnalogKy LNB dedikohet per MULTI SWITCH  e qe i ka daljet HH,HV, VH dhe VV..

Mates ne form te pincetave per SMD komponenete - Proskit

€36,00

Mates ne form te pincetave per SMD komponeneteRezistenca 300Ω / 3KΩ / 30K / 300K / 3MΩ ± (1% RDG + 2dgt) 30MΩ ± (1.2rd% + 3dgt) Toleranc 0.1ΩKapacitet..

Mbajtes Levizes Per TV deri ne 85''

€107,00

Mbajtes levizes deri 85"Ky mbajtes ka 10 vite garancion !!Ky mbajtes levizes special mundeson vendosjen e televizorave LCD/LED deri ne 85". Permes ket..

Mbajtes levizes per TV prej 13" deri 65" - 50kg

€56,00

Mbajtes levizes per TV prej 13" deri 65" - 50kgVESA classification:75x75, 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400TV / M..

Mbajtes levizes per TV prej 32" deri 70" / 40kg

€77,00

Mbajtes levizes per TV prej 32" deri 70" / 40kgfeatures     Can be swiveled 90 ° to the left or right (depending on the mounting direct..

Mbajtes tavani per TV prej 23 deri 42" deri ne 40kg

€44,50

Mbajtes tavani per TV  prej 23 deri 42" deri ne 40kgSpecifikimet teknike- Gjatësia e rregullueshme: 605/655/705/755/805/855 mm- Kalimi i kabllit ..

Mbrojtes special rrufeje per televizora dhe resivera toksor

€14,00

Ky mbrojtes i kabllovikut eshte mbrojtes special nga rrufeja (vetetima) nga prodhuesi gjerman deri ne nje rryme max. 4500A (8/20µs). Nga rrufeja demto..

Mikrofon bube

€42,00

Mikrofon bube..

Mikrofon Dynamik VIVANCO konektim 3,5 mm dhe 6,3 mm dhe 3m kabell

€11,80

Mikrofon dynamik VIVANCONje mikrofon Uni direktional me konektim 3,5 mm dhe 6,3 mm, me nderpreres.Korniza me ABS, me gjatsi te kabllit 3,1 meter, ..

Osram drit LED 3.5W hargjim dhe 25W ndriqim

€7,00

Osram drit LED 3.5W hargjim dhe 25W ndriqimOrigjinal OSRAM drite LED me konektim GX53 deri ne 15.000 ore pune, e bardhe e ngrohte 2700K, deri ne 100.0..

Osram LED 4.3W LED LAMP GU10 e bardhe e ftofte

€4,00

Osram LED 4.3W LED LAMP GU10 e bardhe e ftofteDrite LED origjinale OSRAM deri ne 15000 ore pune, koeficinti i madhe ikursimit te energjis A+, deri ne ..

Paste per ftofjen e CPU 8GR MX2

€7,80

Paste per ftofjen e CPU 8GRKjo paste speciale perdoret per profesione te ndryshme per ftofjen e kartelave grafike, BGA,  CPU- dhe GPUprocesorave-..

Perforcues - Shperndares I internetit 750MBIT

€46,00

Perforcues - Shperndares I internetit 750MBITPaisje e shpejt interneti qe përsëritësit / përforcon sinjalin WiFi te internetit në zonat (dhoma, kopsht..

Pinceta ESD precize antistatike 140mm gjatesi

€4,00

Pinceta ESD precize antistatike 140mm gjatesiKëto pinceta përdoren për shumë lloje të profesioneve.Länge: 140mm..

Pinceta me maje te holle 0.15MM

€8,00

Pinceta me maje te holle 0.15MM..

Pincete karboni e drejt dhe e kthyer 2 ne 1

€8,00

Pincete karboni e drejt dhe e kthyer 2 ne 1Pinceta me maje nga karboni i lart, anti statik, me maje te drejt dhe kthyera per shfrytezim ne menyra te n..

Prize intelegjente SMART ndez dhe fik dritat dhe paisjet

€34,00

Prize intelegjente SMART ndez dhe fik dritat dhe paisjetKjo prizë inteligjente Wi-Fi ju lejon të ndizni / fikni pajisjet me smartphone / tablet tuaj.P..

Punch ( vegel pune ) per tela te internetit ne terminalet LSA - Proskit

€6,50

Punch ( vegel pune ) per tela te internetit ne terminalet LSALidhje e lehte ne LSA terminale: Thjesht vendosni kabllon e izoluar në një terminal LSA d..

Qante kualitative per vegla pune 36X26CM - Proskit

€56,00

Qante kualitative per vegla pune 36X26CMQante multifunksionale me 4 shtresa te brendshme, ideal per sigurim te veglave te punes per profesione te ndry..

Rregullator i tensionit deri ne 15V dhe 3Amper

€89,00

Rregullator i tensionit deri ne 15V dhe 3Amper Kjo paisje eshte e domosdoshme per cdo servis / puntori, laborator dhe ngjashem per te krijuaj ten..

Shperndares interneti (switch) me 5 porte 10/100Mb/s

€13,20

5x RJ45 10/100MBit/s, Gjersia: 140mm, Lartsia: 27,5mm, Thellsia: 87mm. Perkrah Auto-MDI/MDIX Green Ethernet-Technologie qe kursen deri ne 70% energji...

Smart Home kompatibel me Alexa dhe Google

€157,00

Smart Home kompatibel me Alexa dhe GoogleMe kete IP ACCESS POINT paisje ipet mundesia qe komandimet nga telefoni I menqur te realizohen. I besueshem p..

Sprej i ftofte që mundson zbritjen e temperaturës deri në minus 50 grad

€21,40

Sprej i ftofte që mundson zbritjen e temperaturës deri në minus 50 gradMe kete sprej special qe nuk perqon elektricitet, mund te lokalizoni saktesisht..

Susta 12V-50MA 6.0 X 6,0 X 3.5MM

€0,30

Susta 12V-50MA 6.0 X 6,0 X 3.5MMTensioni i ndërrimit max.: 12 VRryma e kalimit max.: 50 mAGjatësia: 6 mmGjerësia: 6 mmLartësia e butonit të shtypjes: ..

Switch interneti Gigabit 24porte

€148,00

Switch interneti Gigabit 24porte24 10/100/1000Mbps portsInnovative energy-efficient technology saves power consumptionSupports MAC address self-learni..

Tabele antistatike per pune 359X260X5MM

€18,00

Tabele antistatike per pune 359X260X5MMTepih pune per profesione te ndryshme siq jan serviser te telefonave, tabletave, llaptova, televizorave dhe shu..

Shfaq 1 nga 100 nga 123 (2 Page)
bookmark rocket phone