Perforcues Zeri

Grid View:
-30%

Bluetooth Philips audio me perforcues

€28,00 €40,00

Philips mobil altoparlant bluetoth (pa kablla) per muzik nga te gjithe telefonat, tablet PC etj. per atmosfer ne kuzhine, oborr, banjo, duke hekuros, ..

LG Soundbar me subwoofer wireless 420W 4.1ch - Nga hapsira e ekspozimit

€242,00

4K Content Compatible Wi-Fi Soundbar with Wireless SubwooferThe sound your picture deserves. This LG Soundbar has technology designed to deliver incre..

Vetem me Porosi

Perforcues zani gjerman Monacor me 5 zona

€960,00

Perforcues zani  gjerman Monacor me 5 zona   5-zone mono PA mixing amplifiers 5 zones, can be controlled individually Chime, con..

-13%

Perforcues zeri Monacor per restorane dhe lokale

€240,00 €277,00

Perforcues zeri  Monacor per restorane dhe lokalePerforcues zani per restorane dhe lokale te ndryshme qe posedon 2 hyrje per mikrofon dhe 1 hyrje..

-11%

Perforcues zeri profesional Monacor per lokale dhe hapsira te ndryshme

€220,00 €247,00

Perforcues zeri profesional nga firma gjermane Monacor qe ka te integruar MP3-Player USB dhe SD, FM-Tuner dhe Bluetooth dhe posedon teledirigjues e qe..

Shfaq 1 nga 5 nga 5 (1 Page)
bookmark rocket phone