DJ Artikuj

Grid View:
-16%

Mikset me 2 CD player

€272,00 €324,00

Miksete me 2 CD player qe eshte ideal per lokale te ndryshme. Mund te lidhen paisje te ndryshme (llaptop, MP3 apo dicka tjeter) dhe mikrofon. Kete pai..

-33%

Ndriqus flash stroboskop Full DMX 512 control / 1500W

€112,00 €168,00

Ky ndriqus kualitativ me  drit qe rreth 10 milion here blinkon (ndricon). DMX hyrje / dalje, 1-20 blinkim brenda sekonde, dimer kontrollues prej ..

Shfaq 1 nga 2 nga 2 (1 Page)
bookmark rocket phone