Pinceta

Grid View:

Pinceta dy lloje set me izolim 145mm - Proskit

€6,00

Pinceta dy lloje set me izolim 145mm - Proskit Set of two ergonomic tweezers with insulating, non-slip coating. Length of forceps 145mm, weight 60 ..

Pincete antistatike ergonomike e lakuar 120mm - Proskit

€6,50

Pincete antistatike ergonomike e lakuar 120mm - Proskit   Këto pinceta përdoren për shumë lloje të profesioneve. PRECISION FORCEPS WITH ER..

Pincete Bernstein 120mm

€7,50

Bernstein pinceta pune 120mm Pinceta kualitative nga firma Bernstein, made in Germany. Stahl gerade – fein – spitz fein gezahnt Länge: ..

Pincete karboni e drejt dhe e lakuar 2 ne 1

€8,00

Pincete karboni e drejt dhe e lakuar 2 ne 1Pinceta me maje nga karboni i lart, anti statik, me maje te drejt dhe kthyera per shfrytezim ne menyra te n..

Pincete me maje te holle 0.15MM

€8,00

Pincete me maje te holle 0.15MM..

Shfaq 1 nga 5 nga 5 (1 Page)
bookmark rocket phone