Te tjere

Grid View:
Vetem me Porosi

6" Inch/Metric Electronic Caliper 150mm/6";0.01mm/0.0005" - Proskit

€0,00

6" Inch/Metric Electronic Caliper 150mm/6";0.01mm/0.0005" ·  Hardened stainless steel. ·  High Quality 6"(150mm), thumb wheel ..

Vetem me Porosi

9-205 SPANNFIX ZUM ANSCHRAUBEN

€0,00

9-205 SPANNFIX ZUM ANSCHRAUBEN  MINIATUR SCHRAUBSTOCK MIT KUGELGELENK DREHBAR IN ALLE RICHTUNGEN. FIXIERBAR MIT EINER SCHR AUBZWINGE AN TISCHP..

Brushe speciale qelqi per pastrim te pllakes elektronike

€5,00

Me kete brushe speciale eshte e mundshme ne pllaka elektronike te largohet llaku permbi qe eshte permbi lidhjet elektronike dhe mandej aty te interven..

Vetem me Porosi

Doreza kualitative per pune

€0,00

Doreza kualitative per pune..

Gume speciale antistatike per smartfone dhe tablet

€67,00

ESD shtres speciale antistatike me madhsi 43x29CM qe eshte ne set me kabell 1,5m gjatsi. Kjo gume speciale me hapsira te integruara per riparim te sma..

-41%

Gyp izolues Ø 3,2/1,6 MM 1m e zeze

€1,00 €1,70

Gyp izolues Ø 3,2/1,6 MM 1m e zeze Ky gyp (muf) me gjatesi 1meter mundeson izolimin e kabllave duke e nxe me shkreps. Diametri 3,2mm dhe zvoglohet ..

Gyp izolues Ø 5,5/2,3MM 1m e zeze

€2,00

Gyp izolues Ø 5,5/2,3MM 1m e zeze Ky gyp (muf) me gjatesi 1meter mundeson izolimin e kabllave duke e nxe me shkreps. Diametri 5.5mm dhe zvoglohet p..

-40%

Gyp izolues Ø 5,5/2,8MM 1m e zeze

€1,20 €2,00

Gyp izolues Ø 5,5/2,8MM 1m e zeze Ky gyp (muf) me gjatesi 1meter mundeson izolimin e kabllave duke e nxe me shkreps. Diametri 5.5mm dhe zvoglohet p..

Izolir I zi 10M X15MM

€0,90

Izolir I zi 10M X15MM    Typ 302 schwarz, Länge: 10 m, Breite: 15 mm  ..

Koka per shtrenguse RG8 UND RG11 KABEL - Proskit

€9,20

Koka per shtrenguse RG8 UND RG11 KABEL..

Maje per brush qelqi

€1,00

Maje per brush qelqi..

Maje per brushe qelqi

€1,00

Maje per brushe qelqi...

Maje per vakuum pompe

€5,40

Maje per vakuum pompe Pershtatet per DS 017 Pershtatet per ​PT 109 Pershtatet per ​US 140..

Nuk eshte i disponueshum

Manometer per R600A

€0,00

Manometer per R600A ..

Mates I 5 metrave - Proskit

€4,40

  Mates I 5 metrave nga ProsKit   ·  Magnetic end-hook for convenient measuring. ·  Blade ..

Vetem me Porosi

Mates i 7.5 metrave nga Proskit

€0,00

Mates i 7.5 metrave nga Proskit..

Mollza per konektor RG58/6/174 - Proskit

€8,70

Mollza per konektor  RG58/6/174Keto mollza dedikohen per shtrengim te konektorve RG-59, RG-6, RG-8281, F-type CATV Connectors. Mollzat jan pjes p..

Mollza per RG-59, RG-6, RG-8281 konektor - Proskit

€8,00

Mollza per RG-59, RG-6, RG-8281 konektorKeto mollza dedikohen per shtrengim te konektorve RG-59, RG-6, RG-8281, F-type CATV Connectors. Mollzat jan pj..

-41%

Nivelator 23cm

€2,00 €3,40

  Nivelator 23cm TL-L02 Short leveled 23 cm - Description The Builders leveling • Length: 23 cm • Material: ABS plastic • 3 Level..

Papuqe per kablla te rrumbullakta

€0,05

Kemi edhe shume lloje tjera (papuqe per kablla)..

Vetem me Porosi

PD-376 MULTI FUNKTIONS SCHRAUBSTOCK MIT SAUGFUSS

€0,00

PD-376 MULTI FUNKTIONS SCHRAUBSTOCK MIT SAUGFUSS Schwerer Vielzweck Schraubstock mit Vacuum Saugfuß. Durch angebrachten Drehteller um 360° um eigen..

Pistole profesionale per ngjites te nxehte me rryme 100W - Proskit

€19,90

Pistole profesionale per ngjites te nxehte me rryme 100W per 11mm shkopa te ngjitsave. Per me shume lexoni pershkrimin poshte :  Merkmal..

Punch ( vegel pune ) per tela te internetit ne terminalet LSA - Proskit

€8,00

Punch ( vegel pune ) per tela te internetit ne terminalet LSALidhje e lehte ne LSA terminale: Thjesht vendosni kabllon e izoluar në një terminal LSA d..

Qirues i kabllave koaxial RG6,7,11,59 - Proskit

€12,00

Qirues i kabllave koaxial RG6,7,11,59 Ky qirues i kabllave koaxial/antene i firmes Proskit dedikohet per RG-6, RG-7, RG-11, RG-59..

Qirues special i kabllave te ndryshme prej 4-28mm

€20,00

  Qirues special i kabllave te ndryshme prej 4-28mm Ky qirus special mundeson qirimin e shpejt, sigurt dhe preciz qirimin e kabllave te ndr..

Qirus I kabllave 4-7MM FUBA

€9,00

Qirus I kabllave 4-7MM FUBA. Zhveshes i kabllave koaxiall prej 4-7mm trashesi..

Quadro Weicon qirues i kabllave

€26,00

Me kete qerius kualitativ te firmes gjermane Weicon mund te largohet mbeshtjellsi i kabllave fleksibel dhe masiv nga 0,5 - 6,0 mm². Zhytje e grepit pr..

Shtrenguese te telit 0,75X12,0 100ST bardhe dhe kaltert.

€2,90

Me keto shtrenguese (permbledhes) te telit menjanohet rreziku per krijim te pikjeve te ftohta respektivisht te nxemjes se kabllave. Ne paketim 100 cop..

Shtrenguese te telit 1,0X6,0 100STK bardhe dhe kaltert.

€2,80

Me keto shtrenguese (permbledhes) te telit menjanohet rreziku per krijim te pikjeve te ftohta respektivisht te nxemjes se kabllave. Ne paketim 100 cop..

Shtres antistatike per pune te ndryshme per serviser

€49,00

ESD shtres antistatike ngjyre hiri me madhsi 30 X 40CM qe eshte ne set me kabell 1,5m gjatsi si dhe bylyzyk dore me gjatsi diku 1m - 2,4m varet sa ngr..

Tabele antistatike per pune 359X260X5MM

€18,00

Tabele antistatike per pune 359X260X5MMTepih pune per profesione te ndryshme siq jan serviser te telefonave, tabletave, llaptova, televizorave dhe shu..

Teleskop kapese 60cm - Proskit

€4,50

Teleskop kapese 60cm Long Pick-up Tool, 4 pronged, 23.5" long  ..

Vetem me Porosi

Teleskop pasqyre

€0,00

Teleskop pasqyre..

Thike - qirus Knipex 50 MM VDE

€13,40

Thike - qirus Knipex 50 MM VDE..

Vetem me Porosi

Thike per prerjen e kabllove

€0,00

Thike per prerjen e kabllove..

Vetem me Porosi

Universal zhveshes i kabllave Qirues

€0,00

Universal zhveshes i kabllave Qirues  KNIPEX Universal zhveshes i kabllave Universal zhveshes i kabllave si dhe qirues izolimi kabl..

Vetem me Porosi

Vakum mates

€0,00

Vakum mates. Diametri 80mm / Lidhja 1/8" / Shkalla : 0 bis 1000 mBar..

Vegel pune per kablla interneti - Proskit

€8,00

Me kete vegel mundesohet shume lehte lidhja e kabllave te internetit (LAN) me prize.  Features  OAL..

-35%

Yndyre per mehanizem 40gr

€3,90 €6,00

Yndyre per mehanizem 40gr GHY133N PETAMO LAGERFETT 40GR KLÜBER LUBRICATION..

Yndyre per pikje

€4,00

Yndyre per pikje Kjo yndyre perdoret per zbute te pikjeve nga firma gjermane Stannol..

Shfaq 1 nga 40 nga 40 (1 Page)
bookmark rocket phone