Shperndares Rryme

Grid View:

Adaptor rryme deri 3500W me kontrollim teknik

€2,40

Adaptor rryme deri 3500W me kontrollim teknikMit Kindersicherung, GS geprüft, Belastbarkeit maximal 3500 WSchuko Kompaktadapter, weiß, 1x Schuko ->..

-29%

Shperndares profesional i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrotje

€20,00 €28,00

Shperndares profesional  i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrojtje Ky shperndares rryme mundson ç´kyqjen e aparateve tjera..

Adapter rryme me nderprers deri 3600W/16A

€2,80

Adapter rryme me nderprers deri 3600W/16A ..

Adapter te ndryshem rryme per vende te botes

€13,00

Adapter te ndryshem rryme per shume vende te ndryshme per ne Evrope jugore Itali, Spanje,France, Greqi etj, Amerike, Kanade, Ameriken jugore dhe qendr..

Adaptor rryme me mbrojtje nga rrufeja 3500W, 16A

€7,40

Ky adapter shërben për të mbrojtur pajisjet tuaja elektrike nga mbitensioni i shkaktuar, përshembull, nga goditjet e rrufesë. Ka driten LED dhe ë..

Nderpreresa/ Priza Wireless ( pa tel ) me teledirigjues

€26,40

Kjo paisje mundeson permes teledirigjuesit ndaljen apo ndezjen e aparatave  apo ndricimit (dritave) deri ne 1000W Funksteckerset 3X..

Prize intelegjente SMART ndez dhe fik dritat dhe paisjet

€34,00

Prize intelegjente SMART ndez dhe fik dritat dhe paisjetKjo prizë inteligjente Wi-Fi ju lejon të ndizni / fikni pajisjet me smartphone / tablet tuaj.P..

-14%

Prize intelegjente SMART ndez dhe fik dritat dhe paisjet - EDIMAX

€72,00 €84,00

Shtek i rrymes intelegjent ne te cilen mund te vendosen paisje te ndryshme elektronik si dhe ndriqim, keshtuqe permes Iphone, Ipad, Android Samsu..

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 10 dalje me 2 nderpreresa, kablli 2M

€25,00

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 10 dalje me 2 nderpreresa, kablli 2MShperndarsi i rrymës i projektuar me karakteristika të zgjuara. Me kap..

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 10 dalje, kablli 3M

€18,50

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 10 dalje, kablli 3M Ne kete shperndares kualitativ te firmes gjermane Brennenstuhl mund te lidhen ..

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 4 dalje dhe 2 USB, kablli 1.5M

€26,00

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 4 dalje dhe 2 USB, kablli 1.5MShperndares rryme nga firma Gjermane BRENNENSTUHL. Ky shperndares me 4 priza..

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 4 dalje me mundesi montimi, kablli 1.5M

€14,00

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 4 dalje me mundesi montimi, kablli 1.5MDizajn elegant nga firma Gjermane BRENNENSTUHL. Prizat e vendosura ..

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 6 dalje dhe me ndalje te veqanta, kablli 2M

€40,00

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 6 dalje dhe me ndalje te veqanta, kablli 2MShperndares rryme nga firma Gjermane BRENNENSTUHL qe individual..

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 6 dalje me mundesi montimi, kablli 2M

€17,00

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 6 dalje me mundesi montimi, kablli 2MDizajn elegant nga firma Gjermane BRENNENSTUHL. Prizat e vendosura në..

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 6 dalje me ndërprerës te jashtëm, kablli 1.5M

€27,00

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 6 dalje me ndërprerës te jashtëm, kablli 1.5MNdizni dhe fikni me lehtësi pajisjet tuaja elektrike me nderp..

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 6 dalje, kablli 1.5M

€12,00

Me kete shpernadares te firmes gjermane BRENNENSTUHL mund te lidhen paisje te ndryshme deri ne nje ngarkes totale 3600Watt. Shperndarsi ka 6 dal..

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 6 dalje, kablli 3M

€19,00

Shpërndarës rryme Brennenstuhl - Gjerman me 6 dalje, kablli 3MDizajn elegant nga firma Gjermane BRENNENSTUHL. Prizat e vendosura në një kënd prej 90°...

Shperndares rryme me 3 dhe nderpreres

€3,90

Shperndares rryme kualitativ me nderpreres, mbrojtes ndaj femive qe mos me mujt me shti dicka ne vrime. Ndriqusi I nderprersit eshte LED per moshargji..

Shpërndarës rryme Vivanco me 3 dalje, kablli 1.4M

€4,50

Shpërndarës rryme Vivanco me 3 dalje, kablli 1.4M   Triple socket extension lead with switch, 1.4m, White Vivanco 27014. Color of produc..

Shpërndarës rryme Vivanco me 3 dalje, kablli 5M

€14,00

Shpërndarës rryme Vivanco me 3 dalje, kablli 5MShperndares rryme me priza te kthyera ne 45°Korniza nga plastika e kualitetit te lart dhe e sigurt nga ..

Shpërndarës rryme Vivanco me 6 dalje me mbrojtje nga mbitensioni/rrufeja, kablli 1.4M

€17,00

Shpërndarës rryme Vivanco me 6 dalje me mbrojtje nga mbitensioni/rrufeja, kablli 1.4MKy shperndares kualitativ ka mbrojtje nga mbitensioni, prizat jan..

Shpërndarës rryme Vivanco me 7 dalje të kombinuara, kablli 1.4M

€8,50

Shpërndarës rryme Vivanco me 7 dalje të kombinuara, kablli 1.4MWith EU Declaration of conformityTechnical datamax. 3,680W, 16A, 230V~, 50Hzwith child ..

-19%

Shtek i rrymes intelegjent me Infra RED

€20,80 €25,80

Shtek i rrymes intelegjent me Infra RED Me kete shtek te rrymes hargjoni zero Watt energji. Ideal per TV CRT, LCD, Pllazma,LED, Hifi, Receiver, DVD..

Vetem me Porosi

Shtek i rrymes intelegjent, WLAN me Iphone/Android

Shtek i rrymes intelegjent, WLAN me Iphone/Android   * I Shpejte aktivizimi dhe deaktivizimi permes Smart Telefonit, Tablet PC etj, *..

Shfaq 1 nga 24 nga 24 (1 Page)
bookmark rocket phone