Teledirigjus per TV

Grid View:
-21%

Teledirigjues SMART per Samsung / LG

€11,80 €15,00

Me kete teledirigjues special komandohen te gjithe televizorat Samsung dhe LG te prodhuar pas vitit 2000. Nuk ka nevoj te programohet asgje. Dir..

Teledirigjues Vestel dhe Sharp Smart TV

€19,00

Teledirigjues Vestel dhe Sharp Smart TV..

Shfaq 1 nga 2 nga 2 (1 Page)
bookmark rocket phone