19V

Grid View:
-13%

Adapter llaptopi universal 120W

€42,00 €48,00

Adapter llaptopi universal 120W Adaptor rryme me tensione 12V, 14V, 15V, 16V, 16,5V, 18V, 18,5V, 19V,19,5V, 20V, 24V me konektor te llaptopave 6,5x..

-7%

Adapter Origjinal per ASUS llaptop 19V-2,1A 40W

€25,00 €27,00

Adapter Origjinal per ASUS llaptop 19V-2,1A 40W..

Vetem me Porosi

Adapter per FUJITSU-SIEMENS / 80W

€0,00

FUJ:CP360940-XX Ky artikull eshte vetem me porosi! Kujdes: Kontaktoni me ne per cmimin aktual, sepse ka mundesi ndryshimi!  ..

-10%

Adapter rryme 9,5-20V/3A/48WATT

€27,00 €30,00

Adapter rryme 9,5-20V/3A/48WATT Adapter rryme me tensione/konektor te ndryshem dhe LED display 9,5V, 10,5V, 12V, 18V, 18,5V, 19V, 19,5V, 20V..

-14%

Adapter rryme origjinal per llaptop ACER 19V-4.74A 90W

€35,00 €40,90

Adapter rryme origjinal per llaptop ACER 19V-4.74A 90W..

-29%

Adapter rryme per llaptop ACER 19V-1,58A 30W

€25,00 €35,00

NTNB19V30W51N Type: Desktop Power Supply Output voltage: 19V Type of Output: DC Maximum current: 1.58 A Max Power: 30W   Input Connec..

-19%

Adapter rryme per llaptop ASUS 19V-2,1A 40W

€24,00 €29,80

NTNB19V40W20N Type: Desktop Power Supply Output voltage: 19V Type of Output: DC Max current: 2.1 A Max Power: 40W   Input Connector: ..

-25%

Adapter rryme per llaptop Medion 19V-2,64A 50W

€27,00 €36,00

Adapter rryme per llaptop Medion, Lenovo 19V-2,64A 50W NTNB19V50W52O Type: Desktop Power Supply Output voltage: 19V Type of Output: DC Max cu..

-29%

Adapter rryme per llaptop TOSHIBA - 19V-1,58A 30W

€22,00 €31,00

NTNB19V30W52N Type: Desktop Power Supply Output voltage: 19V Type of Output: DC Maximum current: 1.58 A Max Power: 30W   Output Conne..

-14%

HP Origjinal adapter rryme per Llaptop 19V-4,74A

€44,00 €51,00

HP Origjinal adapter rryme per Llaptop 19V-4,74A  NTNB19V90W41O Type: Desktop Power Supply Output voltage: 19V Type of Output: DC Maxi..

Shfaq 1 nga 10 nga 10 (1 Page)
bookmark rocket phone