Te Tjera

Grid View:

Adapter USB Type C 3.1 ne HDMI dhe VGA

€29,80

Adapter USB Type C 3.1 ne HDMI dhe VGAINTRODUCTIONThis is a USB-C to HDMI and VGA Adapter, The HDMI and VGA port (DP Altmode) allows you to connect an..

Adapter USB Type C 3.1 ne HDMI, RJ45, USB-C, 3X USB, MICRO/SD

€63,00

Adapter USB Type C 3.1 ne HDMI, RJ45, USB-C, 3X USB, MICRO/SDINTRODUCTIONThis is a USB-C to USB 3.0 with Gigabit Ethernet,USB-C charging port and HDMI..

-16%

Adapter USB Type C ne RJ45 ethernet 10/100/1000MBPS

€16,00 €19,00

Adapter USB Type C ne RJ45 ethernetPerkrah shpejtesit 10/100/1000MBPS, adaptor nga USB C ne RJ45  8/8 Pin, 20cm..

Vetem me Porosi

GIGABIT ETHERNET,EXPRESSCARD/34-NETZWERKADAPTER, DELOCK

GIGABIT ETHERNET,EXPRESSCARD/34-NETZWERKADAPTER, DELOCK   Hersteller: Delock Schnittstellen: ExpressCard 34 ..

-23%

Kamere interneti wireless per nate dhe dite me Infra Red per monitorim ne shtepi,zyre etj.

€74,00 €96,00

Kamere interneti wireless per nate dhe dite me Infra Red per monitorim ne shtepi,zyre etj. Instalimi eshte i thjeshte dhe i lehte. Ky artikull esh..

-34%

Kamere rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj.

€52,60 €80,00

  Kamere rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj. Kamere rrjeti - interneti per monitorim ne shtepi,zyre etj.Plug and View! Kam..

Lidhse kualitative per RJ45 konektor CAT6

€2,90

Lidhse kualitative per RJ45 konektor CAT6Kjo lidhse (F / F) e konektorve RJ45 te kabllave interneti deri te standarti CAT6A, mundeson leht dhe shpejt ..

Logilink USB 2.0 Audio/Video Grabites ( digjitalizues )

€34,00

Logilink USB 2.0-Audio/Video-GrabberDigitalizoni kujtimet tuaja nga kasetat e vjetra analoge të video në mënyrë të lehtë dhe të shpejtë. Lidhni Grabit..

LogiLink® Bluetooth 4.0, Adapter USB 2.0 Micro

€13,00

LogiLink® Bluetooth 4.0, Adapter USB 2.0 MicroBluetooth v4.0 (E përputhshme prapa)Frekuenca e transmetimit: 2.402-2.480 ISM BandShpejtësia e Datatrans..

Paste per ftofjen e CPU 8GR MX2

€9,00

Paste per ftofjen e CPU 8GRKjo paste speciale perdoret per profesione te ndryshme per ftofjen e kartelave grafike, BGA,  CPU- dhe GPUprocesorave-..

-5%

Prezantues Wireless me llaser dhe maus

€26,50 €28,00

Prezantues Wireless me llaser dhe maus Form ergonomike per komandim me gishtin e madhe I dedikuar per persona te djatht dhe te..

Ventilator 12V, 80x80x25mm

€4,30

Ventilator 12V, 80x80x25mm  ..

Ventilator 230V 120X120X38mm

€13,00

Ventilator 230V   120X120X38mm Rating Voltage (VAC) : 220-240Freq (Hz) : 50/60Power Current (AMP) : 0.14/0.1..

Ventilator kualitativ 24V 80X80X25 mm

€8,00

Ventilator kualitativ 24V 80X80X25 mm..

-14%

Ventilator kualitativ 5V 40X40X10mm

€3,00 €3,50

  Ventilator kualitativ 5V   40X40X10mm..

Shfaq 1 nga 15 nga 15 (1 Page)
bookmark rocket phone