Tavoline per Llaptop

Grid View:
-50%

Mbajtes ergonomik per llaptop

€7,00 €14,00

Kjo tavoline e llaptopit ju mundeson qe te keni pozite ergonomike gjate punes me llaptop ne zyre apo ne shtepi. Dhimbjet e shpeshta në qafe dhe shpine..

Shfaq 1 nga 1 nga 1 (1 Page)
bookmark rocket phone