USB

Grid View:

3.0 USB kabell 5m A/B verzion

€7,40

3.0 USB kabell A/B verzion Type: Round CableCable end 1: USB 3.0 A plugCable end 2: Micro USB 3.0 B connector (5 + 5pin)Cable length: 5 mColou..

Adapter 3.5MM JACK NE USB PLUG per APPLE

€3,70

Adapter  3.5MM JACK NE USB PLUG per APPLEArt:RundkabelKabelende 1:Klinken-Stecker 3,5 mm 4pinKabelende 2:USB-2.0-A-SteckerKabellänge:15 cmFarbe:w..

ADAPTER USB 3.0-A prize/prize

€9,20

Adapter - vazhdus USB version 3.0-A prize/prize  ..

Adapter USB Type C 3.1 / MICRO USB 2.0 B

€4,50

Adapter USB Type C 3.1 / MICRO USB 2.0 B ..

Adaptor USB ne PS/2 6PIN

€1,10

Adaptor USB ne PS/2 6PIN..

Bartes i USB permes UTP CAT5/6 deri ne 60m

€34,00

LogiLink USB bartes i sinjalit deri ne 60 metra me UTP-internet kabell. Ideal per DVR te kamerave, maus te PC-s dhe te tjera. Ky USB extender pe..

Kabell USB / IPOD 30 PIN 1,5Meter

€3,60

Kabell USB / IPOD 30 PIN  Length: 1.5 m Color: white  ..

Kabell USB 1,8m B/B

€2,00

Kabell USB   B/B  Length: 1.8 m Color: gray Packaging: Bulk  ..

Kabell USB 2.0 vazhdues - 10M Aktiv

€21,00

Special USB kabell 2.0 vazhdus 10m   Kabell per zgjidhje te problemeve te ndryshme ne rastet kur nevojitet lidhja e llaptopit/desktopit me pri..

Kabell USB 2.0 vazhdues - 15M Aktiv - E CERTIFIKUAR !

€27,00

Kabell USB 2.0 vazhdues - 15M Aktiv - E CERTIFIKUAR !Kabell per zgjidhje te problemeve te ndryshme ne rastet kur nevojitet lidhja e llaptopit/desktopi..

Kabell USB 2.0 vazhdues - 20M Aktiv - E CERTIFIKUAR !

€34,00

Kabell USB 2.0 vazhdues - 20M Aktiv - E CERTIFIKUAR !  Art: Rundkabel Kabelende 1: USB-2.0-A-Stecker ..

Kabell USB A / USB Mini 2m

€1,80

Kabell USB A / USB Mini  Type: Round CableCable end 1: USB 2.0 A plugCable end 2: Mini USB 2.0 B connector 5PinCable length: 2 mPacking: Bulk..

Kabell USB Type C 3.1 ne USB B, 1m

€9,60

Kabell USB Type C 3.1 ne USB B, 1mKjo kabell eshte e pershtatshme per modelet e reja qe kan porte vetem Type C per ta lidhur printerin.Data transmissi..

Kabell USB Type C ne USB Type C 3.1 - 1.2M

€15,00

Kabell USB Type C ne USB Type C 1.2MStandardi USB-C kombinon funksionet e karikimit, transferimit të të dhënave dhe videos në një lidhje...

Konvertues - Adapter per telefon mobil

€3,40

Adapter per telefon mobil ADAPTERKABEL MICRO USB B SHTEKER (PRIZE) NE  USB A KUPLLUNG (SPIN) Mundeson lidhjen e nje USB Stikut ne telefon, ..

USB Adapter ne audio AUX dalje 5.1 VIRTUAL 3D SOUNEFFEKT

€8,40

USB Adapter ne audio AUX dalje Ky adapter special mundeson krijimin e audios (zanit) nga USB 2.0 porti ne AUX 3.5mm dalje ku mund te lidhet degjuse..

USB adapter per vazhdim te kabllit USB

€1,15

USB adapter per vazhdim te kabllit USB  USB-ADAPTER TYPE A-BUCHSE/TYPE A-BUCHSE  ..

-35%

USB High speed 2.0 kabell 3m

€2,00 €3,10

USB2.0 cable  • USB A plug - USB A plug  • Cable length: 3.00 m • Plugs: USB A male - USB A male  • Speed: USB 2.0 (High Speed)..

USB kabell 1.8m A/A verzion 3.0

€5,00

USB kabell 1.8m A/A verzion 3.0 Type: Round cable Side 1: USB 3.0 A Male Side 2: USB 3.0 A Male Length: 1.8 m Color: blue  Pack..

USB kabell 1.8m A/B verzion 3.0

€8,80

USB kabell 1.8m  A/B verzion 3.0 Type: Round cable Side 1: USB 3.0 A Male Side 2: USB 3.0 Type B connector Length: 1.8 m Color: bl..

USB kabell 1m A/B verzion 3.0

€3,80

Kabell USB 3.0 e shpejt per harddisk external dhe paisje tjera.Type: Round CableCable end 1: USB 3.0 A plugCable end 2: Micro USB 3.0 B connector (5 +..

USB kabell 1m A/A verzion 3.0

€4,00

USB kabell 1m A/A verzion 3.0 Type: Round cable Side 1: USB 3.0 A Male Side 2: USB 3.0 A Male Length: 1 m Color: blue Packaging: Bul..

USB kabell 1m A/B verzion 3.0

€5,60

USB kabell  A/B verzion 3.0 Backwards compatible with USB 2.0 Length: 1 m Color: blue Packaging: Bulk  ..

USB Kabell 2.0 ne MICRO-USB-1,0M

€4,20

USB Kabell 2.0 ne MICRO-USB-1,0M..

USB kabell 2.0 vazhdues 1.8m

€1,80

USB kabell 2.0 vazhdues 1.8m  Me kete kabell vazhdues USB 2.0 ne njeren ane spin dhe tjetren prize, mund te vendoset nje USB stick ose nje pa..

USB kabell 3.0 ne USB Type C 3.1 - 1.2m

€12,00

Me kete kabel USB 3.1C mund lidhen tablet PC me nje paisje tjeter 3.0 siq eshte hard disk external ose ngjashemType: Round CableCable end 1: USB-C con..

USB kabell 3m A/B verzion 3.0

€5,70

USB kabell 3m  A/B verzion 3.0  Type: Round CableCable end 1: USB 3.0 A plugCable end 2: Micro USB 3.0 B connector (5 + 5pin)Cable le..

-35%

USB kabell 3m A/B verzion 3.0

€7,80 €12,00

USB kabell 3m  A/B verzion 3.0Type: Round CableCable end 1: USB 3.0 A plugCable end 2: USB 3.0 B connectorCable length: 3 mColor: Black..

USB kabell 3m A/B verzion 3.0

€12,80

USB kabell 3m  A/B verzion 3.0 Backwards compatible with USB 2.0 Type: Round cable Side 1: USB 2.0 A Male Side 2: USB 2.0 Type B conn..

-24%

USB kabell 5m A/A verzion 3.0

€6,80 €9,00

USB kabell 5m A/A  verzion 3.0 Type: Round cable Side 1: USB 3.0 A Male Side 2: USB 3.0 A Male Length: 5 m Color: blue  Pa..

-28%

USB kabell 5m verzion 3.0

€10,70 €14,80

USB kabell 5m  verzion 3.0 Backwards compatible with USB 2.0 Type: Round cable Side 1: USB 3.0 A Male Side 2: USB 3.0 Type B connecto..

USB kabell A/A 1,8m H. Quality & High Speed

€2,80

USB kabell A/A 1,8m H. Quality & High Speed  Side 1: USB 2.0 A Male Side 2: USB 2.0 A Male Length: 1.8 m Color: blue Packaging..

-38%

USB kabell High Speed 2.0 / 1,8m

€1,00 €1,60

USB2.0 cable  • USB A plug - USB A plug  • Cable length: 1.80 m • Plugs: USB A male - USB A male  • Speed: USB 2.0 (High Speed)..

USB kabell me mini USB per fotoaparate

€3,40

USB kabell me mini USB per fotoaparate. USB kabell 2.0 me Mini USB 2.0 poashtu mund te perdoret per fotoaparate NIKON dhe te tjera, 1.5m...

USB kabell ne Mini USB 1.2m - E CERTIFIKUAR !

€1,50

USB kabell ne Mini USB 1.2m - E CERTIFIKUAR !  ..

USB Kabell programues IRC84050 1.8m

€15,00

 USB Kabell programues IRC84050 1.8m IRC84050 USB-KABEL FÜR IRC-ONDEMAND ROHLINGE CLASSIC 1,8M..

USB Kabell Type C ne USB 2.0 - 1.8m

€5,00

USB Kabell Type C ne USB 2.0 - 1.8mKujdes, ketu pershkrimi duhet me qene USB kabell C ne USB 2.0..

USB Kabell Type C ne USB 2.0 - 1m

€4,40

Me kete kabel USB 3.1C mund lidhen tablet PC me nje paisje tjeter 2.0 siq eshte hard disk external ose ngjashem..

USB Kabell Type C ne USB 2.0 - 3m

€9,00

USB Kabell Type C ne USB 2.0 - 3m..

USB kabell zgjates 3m

€2,80

USB kabell zgjates 3m Perdoret per me lidhe USB Stick apo ndonje USB produkt tjeter.Type: Round CableCable end 1: USB 2.0 A plugCable end 2: U..

-38%

USB kompleti me adaptor dhe LED drite

€6,00 €9,70

USB kompleti me adaptor dhe LED drite Nowadays all devices use a USB cable with a standard connector on one end and a specific connector on the oth..

USB Vazhdues aktiv 5m

€14,90

USB special kabell zgjates 4,8m me perforcues. Ky kabell ju mundeson bartjen e te dhenave deri ne gjatesi 4,8m me mundesi te kyqjes se kabllit tjet..

Shfaq 1 nga 42 nga 42 (1 Page)
bookmark rocket phone