TV LCD Pllazma

Grid View:

Adapter rryme 3-12V /1A ekonomik

€13,90

Adapter rryme 3 - 12V/1A  ekonomik. Ky adaptor ju jep rryme (amperazh) vetem sa aparati juaj ka nevoje, rrymen tjeter e kursen. Si dhe perbehe..

Kabell rryme i kthym 1.5m

€2,80

Kjo kabell eshte e pershtatme per montim te televizorave LCD dhe LED pa u penguar nga muri...

Kabell rryme per TV dhe PC 1,8m

€2,90

 Kabell rryme per TV dhe PC 1,8m Type: Round cable Side 1: safety plug Side 2: IEC-C13 coupling Length: 1.8 m Color: black &nbs..

Shfaq 1 nga 3 nga 3 (1 Page)
bookmark rocket phone