Adaptor

Grid View:

3.5mm adapter per audio 1 hyrje / 2 dalje

€1,80

3.5mm adapter per audio 1 hyrje / 2 dalje Me kete adaptor mund te nxirret zani nga llaptopi/PC/Telefoni dhe paisje tjera ne dy degjuse veshi ose pe..

Adapter 5,5MM X 1,5MM

€0,70

Adapter 5,5MM X 1,5MMStecker, Type: Netzteil-SteckerAussendurchmesser: 5,5mm, Innendurchmesser: 1,5mm..

Adapter gume per kabell

€0,45

Adapter gume per kabell..

-46%

Adapter HDMI Kthese

€3,00 €5,60

ADAPTER, HDMI-A-Spin / HDMI-A-Prize  ADAPTOR, HDMI A MALE / HDMI-A CLUTCH, 90 ° ANGLE OUTSIDE Type: Adapter Side 1: HDMI type A connecto..

-46%

Adapter HDMI Kthese

€3,00 €5,60

  ADAPTER, HDMI-A-Spin / HDMI-A-Prize, 270° Type: Adapter Side 1: HDMI type A connector Side 2: HDMI-A-Clutch Length: 0.00 m ..

-42%

Adaptor HDMI per Full HD 1.3 1.3C mini per fotaparate dhe kamera

€4,20 €7,20

Adaptor HDMI per Full HD 1.3  1.3C mini per fotaparate dhe kamera Type: Adapter Side 1: Mini-HDMI-C connector Side 2: HDMI-A-Clutch L..

Cinch konektor i kuq

€2,90

Cinch konektor i kuq ..

Cinch konektor i zi

€2,90

Cinch konektor i zi ..

-69%

HDMI adapter Spin/Spin

€2,00 €6,50

  HDMI adapter Spin/Spin , mundson vazhdimin e kabllit. Type: Adapter Side 1: HDMI-A-Clutch Side 2: HDMI-A-Clutch Length: 0.00 m..

Mbrojtes special rrufeje per televizora dhe resivera toksor

€14,00

Ky mbrojtes i kabllovikut eshte mbrojtes special nga rrufeja (vetetima) nga prodhuesi gjerman deri ne nje rryme max. 4500A (8/20µs). Nga rrufeja demto..

Shteker ne form te bananes e kuqe

€0,25

Shteker ne form te bananes e kuqe Ky shtek perdoret per paisje te ndryshme dhe instrumente..

Shteker ne form te bananes e zeze

€0,25

Shteker ne form te bananes e zeze Ky shtek perdoret per paisje te ndryshme dhe instrumente..

Shfaq 1 nga 12 nga 12 (1 Page)
bookmark rocket phone