Wireless Router ACCESSPOINT, 1350MBIT/S, me POE

€134,00
Prodhuesi:
Kodi i Produktit: H506100
Stock I disponueshëm

OverView

Wireless Router ACCESSPOINT, 1350MBIT/S, me POEDualband: qe krijon dy zona interneti WLAN me shpejtesi ne 2,4GHz dhe 867Mbit/s ne 5GHzMe EAP-Controller-Software mund te gjenerohen qindra EAPs. Perkrah PoE sipas 802.3af e qe thjesht t...

Product Description

Wireless Router ACCESSPOINT, 1350MBIT/S, me POE

Dualband: qe krijon dy zona interneti WLAN me shpejtesi ne 2,4GHz dhe 867Mbit/s ne 5GHz

Me EAP-Controller-Software mund te gjenerohen qindra EAPs. Perkrah PoE sipas 802.3af e qe thjesht te behen instalime te volitshme pa shtru kabell shtes. Captive Portal per kontrollim ne hyrje dhe autorizim I thjesht I vizitorve.

Dedikohet per : Shtepi, Banese, Hotel, Kafiteri, Restaurant, Shitore, Shkolla etj.


  • Simultaneous 450Mbps on 2.4GHz and 867Mbps on 5GHz totals 1200Mbps Wi-Fi speeds
  • Free EAP Controller Software lets administrators easily manage hundreds of EAPs
  • Compatibility with 802.3af and Passive PoE support makes deployment effortless and flexible
  • Captive portal provides a convenient method for guest authentication
  • Band Steering Automatically moves dual band devices onto the wider 5GHz band for faster connections
  • MU-MIMO means access points simultaneously transfer data with multiple devices, speeding up connections
  • Beamforming concentrates signal towards where you need it most, providing a fast and stable Wi-Fi experience
  • Supports management VLAN for an enhanced network management
  • Schedules can be set so access points automatically reboot and Wi-Fi turns on/off at the times you choose


HARDWARE FEATURES
Interface Gigabit Ethernet (RJ-45) Port x 1
(Support IEEE802.3af or passive PoE)
Button Reset
Power Supply 802.3af PoE or passive PoE
Power Consumption 12.6W
Dimensions 8.1 × 7.1 × 1.5 in
(206 × 182 × 37 mm)
Antenna Type Internal omni directional
2.4GHz: 4dBi x 3
5GHz: 5dBi x 2
Mounting Ceiling mount or wall mount (mounting kit included)
Physical Security Lock Yes
Hardware Watch Dog Yes
   
   
WIRELESS FEATURES
Wireless Standards IEEE 802.11ac/n/g/b/a
Frequency 2.4GHz and 5GHz
Signal Rate 5GHz:Up to 867Mbps
2.4GHz:Up to 450Mbps*
Wireless Functions Multiple SSIDs (Up to 16 SSIDs, 8 for each band)
Enable/Disable Wireless Radio
Automatic Channel Assignment
Transmit Power Control (Adjust Transmit Power on dBm)
QoS(WMM)
Seamless Roaming
Band Steering
Load Balance
MU-MIMO*
Airtime Fairness*
Beamforming*
Rate Limit
Reboot Schedule
Wireless Schedule
Wireless Statistics based on SSID/AP/Client
Wireless Security Captive Portal Authentication
Access Control
Wireless Mac Address Filtering
Wireless Isolation Between Clients
SSID to VLAN Mapping
Rogue AP Detection
802.1X Support
Transmission Power ≤24dBm(2.4GHz)
≤22dBm(5GHz)
   
   
MANAGEMENT
EAP Controller Software Yes
Email Alerts Yes
LED ON/OFF Control Yes
Management MAC Access Control Yes
SNMP v1,v2c
System Logging Local/Remote Syslog Local/Remote Syslog
Telnet Yes
Web-based Management HTTP/HTTPS
L3 Management Yes
Multi-site Management Yes
Management VLAN Yes
   
   
OTHERS
Certification FCC, RoHS
Package Contents AC1350 Wireless MU-MIMO Gigabit Ceiling Mount Access Point EAP225
Passive PoE Adapter
Power Cord
Mounting Kit
Installation Guide
Environment Operating Temperature: 0℃~60℃ (32℉~144℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


Kushtet e Blerjes Online


Funksionimi i Blej24.com dhe kushtet e blerjes online janё bёrё me qёllim qё i gjithё procesi tё jetё sa mё i thjeshtё dhe i pёrdorueshёm nga tё gjitha kategoritё & grupmoshat.


Pra nё Blej24.com funksionimi ёshtё njёsoj si ai fizik, produktet janё tё ndara nё kategori dhe nёnkategori, mund tё zgjidhni me rradhё produktet qё dёshironi dhe t’i fusni nё shportёn virutale, nё fund do tё keni totalin e shumёs pёr tё paguar, sigurisht edhe tek shporta virtuale mund tё hiqni dhe shtoni produkte si tё ishte njё shportё fizike. Me tё konfirmuar blerjen,brenda pak minutave tek numri i telefonit qё do tё jepni do tё telefonojё njё operatori I yni, i cili do tё konfirmojё produktet e blera, shumёn totale dhe adresёn e detajuar pёr dorёzimin,eventualisht dhe orarin nqs nuk doni qё dorёzimi tё bёhet menjёherё por nё njё orar tё caktuar.Pas konfirmimit, opertarori ynё do tё zgjedhё produktet e shportёs virtuale, do t’i paketoj, duke ja kaluar pastaj personit pёrgjegjёs pёr trasportin dhe dorёzimin.Personi pёrgjegjёs pёr trasportin, do ti sjellё produktet tek ju Brenda 24 oreve.


Pra ju mund tё blini nga shtёpia pa asnjё kosto shtesё * dhe pa qenё nevoja tё mundoheni apo tё humbisni kohё tё cmuar.Ky shёrbim sigurisht ёshtё shumё komod dhe i vlefshёm pёr tё gjithё, sidomos pёr tё moshuar ose pёr ata qe punojnё shumё orё ne ditё dhe nuk kanё kohё tё lirё.


Tashmё kjo gjё mund tё bёhet kudo qe ju ndodheni nё Kosovё, lehtёsisht e vetёm nё pak minuta . 
Te gjitha produktet mund ti dergojme ne te gjitha qytetet e Kosoves brenda 24 oreve,
Transporti eshte gratis per produktet ne vlere mbi 12euro, nuk perfshihet per produktet qe jane ne zbritje, ne aksion dhe nen cmim 12euro.
Cka ka t're ?

I ri
I ri
I ri
I ri
I ri
I ri
I ri
I ri
I ri
I ri
I ri
I ri
I ri
bookmark rocket phone