Mbajtes altoparlanti universal 2cope max. 4,5 kg

€60,00
Kodi i Produktit: F188494V
Stock I disponueshëm

OverView

Mbajtes altoparlanti universal 2cope max. 4,5 kgSillni tingullin e kinemasë tuaj në nivelin e veshëve!Ky mbajtes eshte universal dhe posedon lloje te ndryshme te vrimave per altoparlant te ndryshem.Pershkrimi ne gju...

Product Description

Mbajtes altoparlanti universal 2cope max. 4,5 kg

Sillni tingullin e kinemasë tuaj në nivelin e veshëve!

Ky mbajtes eshte universal dhe posedon lloje te ndryshme te vrimave per altoparlant te ndryshem.


Pershkrimi ne gjuhen angleze :


Universal speaker stands pair of satellite boxes max. 4.5 kg

Bring your cinema sound to ears level!


The speaker stand offers a solid metal construction paired with a universal look and smart details.


Thanks to the stand area of ​​19 x 19 cm and the stable frame, the stand can also handle loudspeakers weighing up to 4.5 kg. The infinitely adjustable height enables quick alignment and positioning. The concealed cable routing prevents tangled cables and ensures a tidy atmosphere. The speaker mount has various pre-drilled holes for mounting different loudspeaker models.


With their subtle, black finish, the speaker stands are particularly aimed at living areas and studios.


Please note that the loudspeaker shown is not part of the scope of delivery, but only serves as an application example.


Top features:

universal speaker bracket for the practical assembly of satellite speakers

Compatible with the most common manufacturers and models thanks to various pilot holes

easy assembly thanks to complete assembly material and illustrated assembly instructions

Cable duct with concealed cable routing for up to 0.75 mm²

decorative, matt black finish

 

Characteristics:

Resilience: max. 4.5 kg

flexible height: 68 - 110 cm

Speaker bracket made of plastic

stable metal stand system

Plastic box holder with three pilot holes

Suitable for the most common manufacturers such as: Acer, Apple, auna, Blaupunkt, Canton, Creative, Denon, DAP Audio, Grundig, HK Audio, Hama, Ibiza, JBL, Kenwood, LG, Logitech, Marantz, Malone, Magnat, MANAX, Monacor , Nokia, Nubert, Onkyo, oneConcept, Oehlbach, Omnitronic, Power Dynamics, Panasonic, Philips, Pioneer, Skytec, Skytronic, Samsung, Sony, Teufel, Teac


Kushtet e Blerjes Online


Funksionimi i Blej24.com dhe kushtet e blerjes online janё bёrё me qёllim qё i gjithё procesi tё jetё sa mё i thjeshtё dhe i pёrdorueshёm nga tё gjitha kategoritё & grupmoshat.


Pra nё Blej24.com funksionimi ёshtё njёsoj si ai fizik, produktet janё tё ndara nё kategori dhe nёnkategori, mund tё zgjidhni me rradhё produktet qё dёshironi dhe t’i fusni nё shportёn virutale, nё fund do tё keni totalin e shumёs pёr tё paguar, sigurisht edhe tek shporta virtuale mund tё hiqni dhe shtoni produkte si tё ishte njё shportё fizike. Me tё konfirmuar blerjen,brenda pak minutave tek numri i telefonit qё do tё jepni do tё telefonojё njё operatori I yni, i cili do tё konfirmojё produktet e blera, shumёn totale dhe adresёn e detajuar pёr dorёzimin,eventualisht dhe orarin nqs nuk doni qё dorёzimi tё bёhet menjёherё por nё njё orar tё caktuar.Pas konfirmimit, opertarori ynё do tё zgjedhё produktet e shportёs virtuale, do t’i paketoj, duke ja kaluar pastaj personit pёrgjegjёs pёr trasportin dhe dorёzimin.Personi pёrgjegjёs pёr trasportin, do ti sjellё produktet tek ju Brenda 24 oreve.


Pra ju mund tё blini nga shtёpia pa asnjё kosto shtesё * dhe pa qenё nevoja tё mundoheni apo tё humbisni kohё tё cmuar.Ky shёrbim sigurisht ёshtё shumё komod dhe i vlefshёm pёr tё gjithё, sidomos pёr tё moshuar ose pёr ata qe punojnё shumё orё ne ditё dhe nuk kanё kohё tё lirё.


Tashmё kjo gjё mund tё bёhet kudo qe ju ndodheni nё Kosovё, lehtёsisht e vetёm nё pak minuta . 
Te gjitha produktet mund ti dergojme ne te gjitha qytetet e Kosoves brenda 24 oreve,
Transporti eshte gratis per produktet ne vlere mbi 12euro, nuk perfshihet per produktet qe jane ne zbritje, ne aksion dhe nen cmim 12euro.
bookmark rocket phone